Ankarada Kzlay da nerden bulurum Parfm

Gulumse21

Sevdan hep tutkudur .
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
296
4
36
sevgilime alcam cio (GIO) nerden bulcam hem hesaplı hem uçmayan parfüm.orjinale gücüm yetmez.kızlayda nerlerede satılıyo açık parfümfisfisfis

Kızılay zaten açık parfüm cenneti. Adım başı satıyorlar. Heleki Yükselde Karanfilde. Ben Kızılaya gittiğimde Gama iş merkezinin en altında bir parfümcü var. Ordan alırım. Ama bütün Bazaarlarda satılıyor parfüm. Kızılay'ın acemisimisin bacımsengözlerimebaksanab

Marka vermek yasakmı bilmem ama şu bargello lar var Ankaranın her yerinde nerdeyse kızılayda 3 yada 4 şubesi var esanslarıda çok güzel ve kalıcı orada kesin bulursun istedigini.

arkadaşların da dediği gibi adımbaşı açıkparfüm var
marka olarak ben kavaklı, dp ya da ixir tavsiye ederim
dost kitapevinin yanındaki bazaarda kavaklı satılıyor

İzmir caddesindede Kavaklı nın şubesi var ıradanda alabilirsin.Fiyatları pahalı degil uzun sürede kalıyor hemen uçmyor parfüm.

izmir caddesinde amerikan pasajında bütün orjinal ucuz parfümler var bn ordan alıyorm çok da memnunum :) resmen yarıyarıya bi bakmanzda fayda var

canım oradaki parfümler güvenilir mi? orjinal şişede mi?
sen hangilerini kullandın?

evet valla güvenilir ben escada nın parfümünü aldım kalıcı orjinal şişede zaten orjinal:) ben kullanıyorum siz de bi bakmanızda yarar var çünkü 75 ml orjinal parfüm tester ı 55 tl ye aldım :)

evet valla güvenilir ben escada nın parfümünü aldım kalıcı orjinal şişede zaten orjinal:) ben kullanıyorum siz de bi bakmanızda yarar var çünkü 75 ml orjinal parfüm tester ı 55 tl ye aldım :)

siz tester alıyorsunuz anladım. 55 tl çok da az bir rakam değil normale göre ucuz tabi. ben netten almıştım tester diye hiç kalıcı değil memnun olmadım

öncelikle şunu anlamalısınız açık parfümle orjinal parfüm yanı değil,açık parfümde orijinal değildir. Sadece koku olarak orijinaline benzetilmeye çalışılmış üründür.Ben olsam orijinal alırım zaten akıl var mantık var gio 100ml şuanda hepsiburada da 140tl, açık alınsa 30tl bu iki kokunun aynı labilme ihtimali var mı?

X