Saç Rengi ve Saç Boyama Palette yoğun renk açıcı

boyanın kapağındaki platin saçlı şahane hatuna sakın aldanmayın. feci bir renk çıkıyo ortaya sarı turuncu arası ve her ikisininde en kötü tonu.artı keçe gibi saçlar. koyulaştırmak için boya tamamdır ama açmak için kesinlikle kuaför şart!!

valla ben bugün yaptım işte saçlarım siyahtı.tamamına cesaret edemedim uçlarına yaptım.kahve kızıl renk oldu ki açılmayan yerlerde var yani.o yüzden en azından siyah saçlı hanımlar hiçç bulasmasın bu işe gayet kötü bi renk oldu.kutudaki renkler yalan

kızlaer ben dün açtım saçlarımı palette yoğun renk açıcı ile... allahım kızıl oldu üstüne şimdi sabah voila koyu kumral yuaptım saçma sapan bir renk oldu ama olsun en azından kzııllık gitti biraz... sakın sakın sakın sakın sakın denmeyinnnnnnnnnnnnn

off ya off 1 kez siyah yaptın mı saçını ana saçın çıkana kadar beklemen gerekio gerisi boşşş:KK37:

yorumlara baktımda herkes 1 saat 1buçuk saat bekletmiş.bu kadar bekletirseniz tabiki yıpranır saçlarınız..aslında hiç saçınız kalmaması gerekiyodu allahtan saçlarınız güçlüymüş..en fazla 40-45 dk bekletmeniz lazım..bende saçımı dün açtım 3 renk oldu.dipler sarı sonrası turuncu kalanıda kızılımsı kahve oldu..ama şikayet edemem 45 dk beklettim saçım hiç yıpranmadı..şimdi bir kez daha aıcam önce turuncu yerlere sürüp bekletip yıkicam.sonra kızıl olan yerlere..sıraryla yaparsanız aynı renk olması garanti olur..ama aceleye getirip 1 saat fln bekletmeyin..saçınızı yıkarken tutam tutam elinize gelir

Ya ben yanlış başlığa yazmışım sanırım, sorumu tekrarlıyorum:

"Ben Palette tarçın bakır kullanıyordum, ancak sonra biraz daha açar umuduyla loreal floransa koyu sarı dore yaptım, hiçbi fark olmadı, bunun üzerine 1 hafta sonra palette altın karamel yaptım, kızıllığı azaldı ama renk daha da koyulaştı:KK43:(( Şu an bakır-kahve tadında..
şimdi benim istediğim renk açık sarı-bakır.. (eng: strawbeery blond :KK37:)
hani palette yoğun açıcıyla saçını açıp turuncu bakır oldu diyen arkadaşlar warya, ben o rengi istiyorum işte:)))
şimdi; boyanın boyayı açmadığı belli, acaba ben palette yoğun açıcı mı kullansam yoksa çok çok açık sarı gibi tonlar mı kullansam??? Saçlarımı yakmaktan da korkuyorum..."

Aklıma bişe takıldı palette yoğun renk açıcı içerisinde renk açıcı toz var yani sanırım oryal baktım mavi tozdu bi kutuya 10gr kullanıcakmışım içinden o kadar çıktı acaba bu miktarı birazcık arttırsam( 1 çay kaşıgı dolusu kadar ) daha iyi açar mı ve çok zarar verir mi saçıma ? :26::26:

Palette yoğun açıcıyla saç rengini açıp platin sarısı mı elde etmeyi bekliyordunuz? :KK60:
Çok güldüm.
Herhalde koyu renk saçı turuncumsu tonlarda açacak, aksi mümkün değil.
Beğenmediyseniz ki kimse beğenmez genelde; biraz bekleyip bir daha açarsınız sarıya ulaşana dek.
Ya da 2 kez açıp kuaföre gidersiniz, onlar halleder tonlama işini. :KK53::KK53:

Son düzenleme:
Palettn saç açıcısı çok güzel ama ilk defada açmıyor biraz zaman alabilir .Arkadaşımdan biliyorum o kadar saçta yıpranma olmuyor.Açtıktan sonra saçını biraz dinlendir ondan sonra boya bence

yıllardır saçımı açmak için palette IL 1 kullanırım ve çok memnunum..
daha 1 hafta önce yine kullandım,saçlarım kat kat koyu kahve ve kahve boyalıydı ve saçımı bakır karamele kadar açtı..
tabiki saç rengi koyuysa turuncu bakır arası bir şey olur..kutunun üstünde zaten o sarı saçlı hatun için önerilen en açık saç tonunda bu olur deniyor..

bu sadece açma sonra istediğiniz renge boyayın..saçta yıpranma çok az hatta hiç olmuyor diyebilirim palette ile..
bir anda platin saçlar tabiki olmaz,biraz sabır :))

bende saçlarımı evde açma girişimine giricem yakın zamanda.. değişiklik iyi güzelde bu zmna kadar hep kuaföre gittim boya olsun açtırma olsun hiç istediğim sonucu alamadım en son kendim boyamıştım voilanın şarap kızılına zeminim sarıydı o yuzden baya bi aktı akıttım daha doğrusu, çabuk skıldığım için sürekli değişme isteği oluyo kuaförde sadece uçlarından aldırıcam şimdi (tabi onların uçlardan anlayış tarzı çok gıcık inş hüsran olmaz) sonra evde kendim halledicem renk işini.. alttaki rengi sarı oldugundan çabk açılır gibime gelio tecrübem yok ondan polyyanna gbi düşünüyo olabilirim palettenin açısısına yoğunlaştım bende:KK12:

kızlar ben defalarca saçlarımı siyaha ve kızıla boyamış bir insan olarak şunu söylemeliyim hiçbir açıcıdan mucize beklemeyin.saçlarınız siyah veya kızılsa palette,koleston farketmez açıcılarla saçınızı 3-4 ton açabilirsiniz.kimse pat diye sarışın olurum diye hayal kurmasın.eğer bunu yaparım diyen kuaför varsa onada inanmasın.ben siyah saçımı açık kumrala çevirmek için kuaföre gittim.kuaför saçımı önce açtı sonra boyadı.saçlarım benetton reklamındaki turuncu kafalardan oldu.sonra saçlarımı 2 kez üstüste çikolata kahve boyadım biraz düzelmişti.benim size önerim evde kendiniz yavaş yavaş kurtulun siyahtan.önce 2 kutu açıcı kullanıp saçınızı kahve tonlarına boyayın.en az bir ay dinlendirmeden 2 . açıcıyı uygulamayın yanar saçlarınız.ben 1 hafta arayla 2 kez açıcı uyguladım saçlarım hiç yanmamış gibiydi.2 hafta snra saçlarım plastik gibi uzamaya başladı.

doğal saç rengim açık kumral bu palette yoğun açıcı ile saçım sarıya döner mi??yani bi 3 ton açar mı..yoksa bi turumcumsuluk olur mu??:KK54::KK76:

cnm bnm de saçm siyahtı renk açıcıyı uyguladm üstüne de 1 hafta sonra boya yaptm çok memnun kaldm o olmasa siyhtan asla kurtulamasdm ... kuaförler bile siyh rengimi açmayı göze alamamştı ama palette başardı

benim saçlarımda siyah ve dün palette açıcıyı uyguladım fakat sadece dipleri açıldı siyah kısımlar hala siyah:KK43: 45 dkka beklettim saçımda . siz nasıl uyguladınız saçınıza ? ben mi beceremedm acaba

Ben eylül ayında buradaki yorumları okuyarak saçımı açtım.Saçlarım fazla yıpranmadı ama kuaförde saçlarını açtıran biri olarak kesinlikle paletteyi tavsiye ederim.Önce saçlarım bildiğin turuncu oldu ,sonrada üzerine yine palettenin 7.65 ini boyadım,kuaföre gittim fön için o bile çok beğendi.Tavsiye ederim.

Açtıkdan sonra hangi renge boyamayı düşünüyorsun? en fazla kızıl ya da turuncumsu bişey elde edersin..kestirmeyi göze almışsın zaten bence iyi bir kuaföre git.. çünkü evde yaptığında iyi olacağının garantisi yok sonra tekrar kuaföre gitmek zorunda kalabilirsin boşa uğraşma derim..kendimden biliyorum çünkü bende simsiyah saçlarımı evde kendim açtım.. sonra 5 renk birden oldu saçım.. en son gideceğim yer yine kuaför oldu.. hem paramdan oldum hem saçlarımdan

arkadaslar ya benım çok acıl yardıma ihtiyacım var... :KK43: Saçlarım siyah'tı 2-3 sene öyle kullandım ama artık degiştirmem gerktıqını düşündüm ve karemle dönmeye karar verdım. Verdimde bi türlü siyahtan kurtulamadım :) ne bela bı renkmıs ya :KK43: ilk önce palettenın acıcılı bı boyası var ''kızıl'' ona boyadım saçlarım uzun olduqu için 1 kutu boya yetmedı tepesi acıldı altları sıyah kaldı. Bi süre öle durmak zorunda kaldım.. Sonra 2 kutu pallette açıcı aldım boyadım vee sonuçç tepeler turuncumcu bı sarı oldu orta taraflar ise kahve tonuna döndü. Uçları ıse hala siyah. Cumartesı günü boyamıstım. Pazar günü gittim tekrar 2 kutu acıcı aldım. Şimdi soruma geçiyorum bgun saçlarımı tekrar açıcıyla açsam zarar verırmı ? Ve açıcı bı ıse yarayıp orta tarflarını ve uçlarını açar mı ? Biraz uzattım ama nolurrr yardıım edııınn.

arkadaslar ya benım çok acıl yardıma ihtiyacım var... :KK43: Saçlarım siyah'tı 2-3 sene öyle kullandım ama artık degiştirmem gerktıqını düşündüm ve karemle dönmeye karar verdım. Verdimde bi türlü siyahtan kurtulamadım :) ne bela bı renkmıs ya :KK43: ilk önce palettenın acıcılı bı boyası var ''kızıl'' ona boyadım saçlarım uzun olduqu için 1 kutu boya yetmedı tepesi acıldı altları sıyah kaldı. Bi süre öle durmak zorunda kaldım.. Sonra 2 kutu pallette açıcı aldım boyadım vee sonuçç tepeler turuncumcu bı sarı oldu orta taraflar ise kahve tonuna döndü. Uçları ıse hala siyah. Cumartesı günü boyamıstım. Pazar günü gittim tekrar 2 kutu acıcı aldım. Şimdi soruma geçiyorum bgun saçlarımı tekrar açıcıyla açsam zarar verırmı ? Ve açıcı bı ıse yarayıp orta tarflarını ve uçlarını açar mı ? Biraz uzattım ama nolurrr yardıım edııınn.

cnm sen galıba dıplerden normal boya uygular gıbı uyguluorsun acıcıyı.. once sıyah olan yerler sur sonra kahve tonu olan yerlere ve dıplerle aynı tonu yakala.. kontrol et tabıkı devamlı mesela uclara sur kahve tonunu yakaladıgında , kahve olan yerlere sur.. dıplere dokunma...sonra uzerıne kullu kumral yapabılırsın bence bı ay kadar bekle ve sonra bı acıcı daha yap eger memnun kalmazsann kumral en kolayy donen renk dıye dusunuyorum.. kullu olmasının nedenıı; burda arkadaslar kullunun turunculugu kapadıgını soyluyorlar.. ınsallah ıstedıgın saclara kısa surede kavusursun cnm...:KK16:

slm arkadaşlar benimde saçlarım platin ancak dipleri çıktı ve ben 12 numara koleston aldım boyadım dipleri turuncumsuya sarı karışımı bi renk tuttu (ben tüm saçıma uyguladım platin rengi bozulmadı bu arada) şimdi ise pallettenin yada kolestonun saç açısıyla diplerini açmak istiyorum dibleri turuncu gibi acaba sarıya dönermi açsam kendim teşekürler kızlar

X