Saç Rengi ve Saç Boyama Palette yoğun renk açıcı

OoMeLeKoO

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
23
0
Kızlar benim saçlarım siyah ve ben kuaföre gitmeyi sevmiyorumm..
Palettenin yoğun renk açıcısı saçımı açar mı ki ya lütfen yardım edin kurtulmak istiyorum bu siyahtan offf :KK43:

Yıpratırsa zaten saçım kısa iice kısa kalıcak

Ben 3 hafta önce uyguladım. Aynen boyalı siyah saçımın üzerine 2 kutu uyguladım. Ara ara kızıllıklar oluştu. Kınalı kuzu gibi oldumsırnaşık şeysırnaşık şey

evet açıçı boyayı iyi ayarlaman gerek yoksa turuncu kız olabilirsin:) bence biraz daha bekle canım iyice aksın siyahın

yani ben senin yerinde olsam açma işlemini kendim yapmazdım şu anki halden daha kötü bir hal alabilir kuaföre danışmalısın canım..

Ya kuaför belli hemen orielle açalım der herkes memnunn kalmış ama palettenin yoğun renk açıcısndan :S off kızlar walla sevmiyorum artık bu siyahıı.. Ablamın saçıda siyah boyaydı ütüne boyadı siyahın her renk tutuo ama bnmki tutmuoo :S

cnm bnm de saçm siyahtı renk açıcıyı uyguladm üstüne de 1 hafta sonra boya yaptm çok memnun kaldm o olmasa siyhtan asla kurtulamasdm ... kuaförler bile siyh rengimi açmayı göze alamamştı ama palette başardı

bende yeni uyguladım sarı sevdası benide sarsı ama istenilen renk çıkmıyo saçımı riske attım tam bir buçuk saat beklettim ama sonuç kızılımsı bir sarı ama şunu söyliyim saçın ana rengi kumralsa çok güzel açar eminim ama siyahsa kızıllar yoğun olcaktır istersen önce saçlarını kumral tonlarına geçir derim

Benim kuzen yapdii, siyahdan kurtulim derken turuncumsu bisi olduu, bnce siyahda cok gzl bir renk brzda siyahla kal soraa akar ztnn baska renk yaparsin,:nazar: Cesit cesit kullan iste

benim sonuç budur sırnaşık şey

samkw8.jpg

2 kez uyguladım :KK70: ama bu güneşteki halii oda da daha koyu görünüyor taabiiki :) Aralarda da bolca siyahlar duruyor aslında burda belli olmasada:KK70:
Olsun yine de dilekolay bunun olması bile. Kırmızının ve turuncunun tüm tonlarını kafamda barındırmaktayım sırnaşık şey
ay şu siyahtan kurtilimde ne kadar çirkin durursa dursun umrum deil. Haftasonu gelsede açsam tekrar yaaasırnaşık şeysırnaşık şey

herbirşey saçların çok güzel olmuş ışıl ışıl sanki daha önce altta röfle varmışta üzerine kızıl boyamışsın gibi olmuş.

Palettenin açıcısını daha önce bende kullanmıştım. biraz yıpratıyor ve turuncu gibi bir rek oluyor.
(ama kuaförlerin yıprattığı kadar yıpranmamış oluyor)
Açtıktan sonra üzerine çikolata kahve tonlarında koyu renk yaparsanız mükemmel oluyor. Ama kuaförüm boya tonlarının saça göre değiştiğini söylemişti. Yani saçın yapısıylada ilgisi varmış...

paletteyi bende denemiştim ama sonuç hüsrandı tabii..koyu kumral saçlarım turuncu sarı arası birşey oldu..bence açma işlemini evde yapma..hem istediğin gibi olmaz hemde onları düzelteyim derken 2 katı yıpranmış olur saçların..

selam arkadaşlar..saçımı,sözde kendiliğinden açma özelliği olan loreal maji contrast magenta yla boyamıştım bir ay önce,bunun öncesinde saçımda hiç boya yoktu (kendi dogal rengi siyaha yakın) ama sıradan bir kızıl boyayla boyamışcasına istedigim renk olan magenta yani çingene pembesine hiç mi hiç erişemedim...
bu bahsettiğiniz paletteyle saçımın rengini acabilir miyim acaba..orial le actırmak istemiyorum bir tup boya fazldan almıstım bir tüpüne zaten 40tl verdim en azından elimde kalmasın:KK43:(

şu palette ve kolesonu defalarca uslanmak bilmeden siyah uzun saclarıma uygulamış biri olarak söylüyorum.. sakınnn sakınnn denemeyin.. sonuc alırsınız saclarınız aclır ama saclar da sac olmaktan cıkar.. süner naylon gibi olur kopar dökülür... birde yer yer siyahlık turunculuk kızllık kalır yanar döner bişey olursunuz bide onu düzeltemke için tekrar boya et.. hadi onuda yaptınız sonra saca bakım yap falan bide kestir düzelttir.. yani kuaföre verilecek 100-150 milyon paradan daha cok masraf cıkar ayrıca evden cıkamadıgınız zamanlar, sacın aldıgı berbat görüntü sacın deforme oluşuda yanında cabası.... sacın yanması cok kötü.. en basta yanmamıs ne güzl olmus falan diosunuz ama sonra bi bakıosunuz sac düğüm düğüm naylon gibi igrenc... kalcama uzaman saclarımı omuzlarımda kestirmek zorunda kalmıstım.. ve allahtan cabuk uzadılar saglıklı bişekilde... bidahamı? yok ben almim..

Son düzenleme:
Bende yaptım o salaklığı karmel renk olan saçlarımı koyu kestaneye boyadım ilk 5 gün ağladım :eek:klava:
Sonuç ;
Hala kestane baya açıldı ama aradan karmel yansımalar olmaya başladı :1closedeyes:Çok mutsuz değilim artık hatta esmer olduğumdan bir çok kişi bu rengin daha çok yakıştığını söyledi ..

Ki daha önce hiç bir açıcı olmadan 2 boyamada kahve renginden açık karamele çevirmiş insanım kaydirigubbakcemile3

Bence açıcılarla çok uğraşmadn akmasını bekle :)
Biraz akınca bir daha dene baktın olamdı , açarsın :)

canim ben bugün denedim gaza gelip palettenin 4 6 sini aldim havuc gibi oldu sacladim turuncu oldu,sonra dedim belki boya tutar ustune acik sariya boyadim o da tutmadi simdi bandanayla geziyorum zaman gecsin kahve ye dondururucem kimseye acicilari tavsiye etmiyorum hele boyali saclara asla boyasiz yerleri sapsari oluyo boyali yerleri turuncu kaliyo insallah yapmazsin senin icin kotu bi tecrube olurbenden soylemesi zamanina yazik parana yazik

benimde saçlarım siyahtı.bir buçuk yıl kadar siyah boyadım.kuaför siyahı açamayacağını söyledi.bende palette renk açıcıyı aldım 3 ay içinde 2 kere boyadım saçlarım açıldı ama ancak kahve oldu.2 seferdede bir buçuk saat beklettim. en son 1hafta önce palettenin röfle yapımı için satılanıyla boyadım ve o sandığımdan daha fazla açtı.saçlarım şimdi açık karamel oldu hafif bir turunculuk var ama üstüne tekrar açık karamelle boyuyunca kalmadı. yani bnde anladımki siyahtan dönmekte sanıldığı kadar zor diilmiş kuaför bile şaşırdı yerimseniben tabi saçlar yıpranıo biraz bide benim gbi kısa zaman içinde üstüste boyarsanız.

X