Topuklu ayakkabı giymek istiyorum ama ayaklarım taraklı..

Daha gençsin canın ne isterse onu giy. Kötü duruyormuş bırak dursun soonrada giyemezsin üzülürsün. ben hiç alışmadım topuklulara düğünlerde bile kot pantolan düz taban ayakkabı giyiyorum. Bazen kendimden şüphe ediyorum.Topuklu alımlı güzel hanımları görüncede bayılıyorum.ne etek ne topuk derdim var ya. bende var sorun kızlar anlaşıldı. Erkek gibi yetişmekden kaynaklanıyor sanırım :KK43:(

18 yaşına dönmek isterdim. Kim istemezki ya o yılları gel bul .Gerçi ben 18 de anneydim ama en iyisi ben daha öncesine döneyim :))))

sanırım bazı markalar vardır rahat olan ama hangileri bunu araştırmak gerekir

ya istediğini giy takma diosunuzda.. böle güsel ince bi terlikde falan taraklı ayak hiç güsel durmuor. güzel durmadıkdan sonra giymenin ne manası varki. hani yakışsa neyse diicemde... bide bu terlikleri hep ince ince yapıolar ayaama göre bişey bulamıorm. yazın bile converse, spor ayakkabı falan giyiyorum

ay bende aynı dertten muzdaribim, hoş benim tombiş ayaklarım var ayağıma göre topuklu ayakkabı terlik bulmak çok dert:KK43:

annenmin de taraklı senelerce ayakkabı bulamadı kendisine hep kocakarı ayakkabısı gibi ayakkabılar ya da tuhaf sanedaletler gidi.ama deichman diye bir ayakkabı mağazası açıldı 4 sene oldu sanırım ve artık çok şık ayakkabı ve çizmeler giyebiliyor.ayrıca fiyatları da uygun eğer orad da varsa bi bak derim.

benimde taraklıdır ve 39-40 giyiyorum, buna rağmen topuklu ayakkabılarım çizmelerim vardır.

bende 40 giyiyorum ayaklarım taraklı ama topuklu giyebiliyorum ama benim tecihim düz taban..
özel günlerde topuklu güzel ve şık ayakkabılar kullandım.. ayakkabı bulunur da güzelde durur.. sorun olmadı bende hiç.

bende en fazla 2-3 saat giyinebiliyorum topuklu ayakkabı,ayağım hemen şişiyo çünkü...ayakkabılarım düzdür genelde sadece özel günlerde topuklu giyerim...

Bence taraklıda olsa ayaklarımzn olduğu için şükredelim hem bence bu kadr takma ayaklrn bakımlı olsun yetr ojeler fln gerisini boşvr ben hiç dert etmiyorum sende etme bence :)

Son düzenleme:
öncelikle tedavi olmalısın. herkesin sorunu var bende çok istiyorum topuklu giymek ama boyum 1.80

Kenarları kapalı ayakkabıları dene canım, ben de aynı dertten muzdaribim :/

X