Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Civan Peremi

kızlar ben içtim ama ölecektimmmm inanılmaz hasta etti beni mide bulantısı kusma ateşşş dikkatli olun derim herkes kafasına göre içmesin

Civan perçemi bitkisi göğüs büyütme ya da sadece bir yönde işlevi var diye düşünmemek lazım. bayanların hormonlarının düzene girmesini sağlıyo. Göğüsler ufaksa normal boyutlara ulaşmasını sağlar. iri ise küçülerek normal boyutlara ulaşmasını sağlar. yani tam denge seviyesine getiriyo vücudui hormonları ve ölçüleri. civanperçemi macunu kullanım açısından daha rahat ve kolay. çayı biraz acı olabiliyor. bununda çaresi limon veya bal ile tatlandırabilirsiniz. günde bir fincan kaynamış suya bir çay kaşığı civanperçemi otu atın 3,5 dk demlenmeye bırakın. en fazla iki fincanı geçmesin. sorununuzun buyukluğune göre değişiyo..

bende kusacaktım çok kötü bi tadı var iğrenc beeee

Amanııın civan perçemi :eek:
Kızlar yok mudur bunun tadını hafifletmenin bir yolu yöntemi? bilmiyorumkismile

Civan perçemi bitkisi göğüs büyütme ya da sadece bir yönde işlevi var diye düşünmemek lazım. bayanların hormonlarının düzene girmesini sağlıyo. Göğüsler ufaksa normal boyutlara ulaşmasını sağlar. iri ise küçülerek normal boyutlara ulaşmasını sağlar. yani tam denge seviyesine getiriyo vücudui hormonları ve ölçüleri. civanperçemi macunu kullanım açısından daha rahat ve kolay. çayı biraz acı olabiliyor. bununda çaresi limon veya bal ile tatlandırabilirsiniz. günde bir fincan kaynamış suya bir çay kaşığı civanperçemi otu atın 3,5 dk demlenmeye bırakın. en fazla iki fincanı geçmesin. sorununuzun buyukluğune göre değişiyo..

BENİM ÖLCÜLERİM 85 ZAYIFLAYINCA Biraz küçülüyolar ben istiyorumki kilo verincede aynı büyklkte kalsnlar zemuszemus şimdi 85 küçük boyut değil bu durumda benim ölcülerim daha damı küçülür yoksa büyürmü kaydirigubbakcemile3inş büyür:)

yaa ben yarın alıcam ama inş işe yarar... valla adaçayı,rezene,şerbetçi otu,çörekotuve çilek yağı... hepsini denedim... sonuç sıfır! mersin yağı ve civan perçemi düşünüyorum bakalım... yarın civan perçemini aliim.. yağlarım bitince mersin yağı ve çemen yağı alıcam...bu arada snç alan var mı??

hayDi kızLar civan percemi iÇmeye:-)

kızlar bir arakdaşımız civan perçemi macunu olduğunuda yazmış yani eğer macun şeklinde alınırrsa daha etkili olur gibime geldi çünkü macunlarda genelde küçük parçalar halinde otlar oluyo bence etkileri hiçbi zarara uğramamış şekilde kullanılıyo :uhm:

çemen tozu kullananlar vardı yağı da aynı etkiyi yapar heralde.

çemen tozu kullananlar vardı yağı da aynı etkiyi yapar heralde.

çemen tozunun yağınıda kendisinide kullananlar vardı başka bi topikte ayrıntılı anlatmışlar linkini bulabilirsem eklerim ordan bi takip et istersen canım etkisini görenler çoktu bende araştırıyorum onu a.s.

ben gecikmesin diye içmeye çalıştım da içilmiyor çok kötü bu ölecem içerkenmafoldumben

arkadaşlar himililer kesinlikle kullanmamalıymış.haberiniz olsun..

keten tohumu dikkatli kullanılmadığı zaman kanseri tetikliyor kanser hücrelerinin üzerinde etkisi varmış o yüzden dozu aşmamak lazım ben öğlen çorbama koyup yedim 1 hafta kadar ama bende çok şişlik yaptı kilo aldım sanki aksine verdirdiğini söylüyorlar ama bıraktım o yüzden göğüste mütiş etkisi var çok fark ediyo ama dediğim gibi içmek cesaret istiyor dikkatli olmak lazım

keten tohumu kilo verdiriyor demeleri kabızlığa iyi geldiği için yoksa keten tohumu kilo yapıyor aslında. yani her kabızlığa iyi gelen şey zayıflatmaz bazen yanlış yazıyorlar. bu arada vücuttaki yağları eritmek için kereviz yiyebilirsiniz.
neyse ben adet görebilmek ve göğüs büyütmek için civanperçemi denicem de çay şeklinde içmesem olmaz mı toz haline getirilmişi çekilmiş yani su ile hap gibi içsem işe yararmı sizce

X