Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Civan Peremi

heryönDen derqen başkanım :)ne qüzel ne kadar zaman içerisinde fark etti bide rezene yağmı caymı 2sini ne kadar miktarda karstırp içtin qünde kaçkere kaydirigubbakcemile5

canım ostrojen salgıladıgı ıcın her yonden vucutta degısıklık oluyo ıste ben bı ay ıcdım cıvan percemını bırakdım adet sancısına da ıyı gelıyomus ben bı cayı gunde bı kezden fazla hıc ıcmedım cnm farklı farklı ıcıyorum bı bardak sadece ıcdım rezeneye ıkı ay oldu bırakacam onu da ogul otu ve ada cayına devam edıyorum suan ıcınhihoyyyt

Ben uzun süredir rezene çayı içiyorum,adet sancılarına iyi geliyor diye.Ama başka bir yöntem uygulamadım,hiç yararı olmadı direk rezene çayının.Ama hala içmeye devam ediyorum ve bir aydır,yağlarla masaj yapıyorum,hareket yapıyorum,küç yiyorum düzenli olarak.Adet dönemi yaklaştığı için büyüme var ama gene de normalden daha büyük olduğunu hissediyorumsositososito

Ben uzun süredir rezene çayı içiyorum,adet sancılarına iyi geliyor diye.Ama başka bir yöntem uygulamadım,hiç yararı olmadı direk rezene çayının.Ama hala içmeye devam ediyorum ve bir aydır,yağlarla masaj yapıyorum,hareket yapıyorum,küç yiyorum düzenli olarak.Adet dönemi yaklaştığı için büyüme var ama gene de normalden daha büyük olduğunu hissediyorumsositososito

sen devam et cnm sıcak su ardından soguk su yada masaj sonra tekrar sıcak sonra soguk bunu bı dene bak buda ıyı gelıyo baya farkedıyo yanı kan dolasımını acayıp hızlandırıyo yanı hihoyyyt

soguk su yada buz yazacakdım yanlıs yazmısım cnm pardonsırnaşık şey

Ben ardarda soğuk-sıcak su yapılınca,deriye zarar verdiğini duymuştum.Bi de başka bi konuda okudum,soğuk sudan biri ciğerlerini üşütmüş.Dikkatli olmak lazımmm:1hug:

Ben ardarda soğuk-sıcak su yapılınca,deriye zarar verdiğini duymuştum.Bi de başka bi konuda okudum,soğuk sudan biri ciğerlerini üşütmüş.Dikkatli olmak lazımmm:1hug:[/QUOT
cnm ben soguk su dokmuyorum buz yapıyorum sıcak sudan sonra su usutmeye neden olabılır ama buzu bellı bı bolgeye tam gogus kısmına surunce bısey olmuyo cok sık degıl zaten haftada bı yada ıkı kez soguk sıcak yapııyorum ben

Anladım,denemek lazım tabi her yöntemi.Senin yaşın kaç??yaşa göre de etki değişebilir.

Benim de 21.Hala vaktimiz var büyütmek için:1rolleyes: sırnaşık şey

kizlar ben gunde sadece bir bardak iciyorum civanpercemini. etkili olur mu sizce?

canim peki ne kadara sonra ise yaradi sende?

cnm ben yanlızca bı ay ıcdım daha fazla devam edemedım hem tadını da sevmedım hemde cok agrı yaptı regl sancısına ıyı gelıyo ya ondan belkı tedavı edıyodu ondan ama ben kotu olunca bırakdım yanı ben tek basına bı cayı ıcmedıgım ıcın bılemıyorumkı cnm neyın etkısı ne kadar oldukaydirigubbakcemile3

cnm ben yanlızca bı ay ıcdım daha fazla devam edemedım hem tadını da sevmedım hemde cok agrı yaptı regl sancısına ıyı gelıyo ya ondan belkı tedavı edıyodu ondan ama ben kotu olunca bırakdım yanı ben tek basına bı cayı ıcmedıgım ıcın bılemıyorumkı cnm neyın etkısı ne kadar oldukaydirigubbakcemile3

ben haftada 2-3 gun de rezene cayina devam ediyorum canim. gerci isirganin da iyi geldigini soyluyorlar ama o da hem tansiyon yapiyor hem de kani katilastiriyor. o yuzden icmek istemiyorum. zaten kilo almak icin tahin yiyorum o da yeterince kanimi katilastiriyor. bakalim ins civanpercemi ise yarar.

ben haftada 2-3 gun de rezene cayina devam ediyorum canim. gerci isirganin da iyi geldigini soyluyorlar ama o da hem tansiyon yapiyor hem de kani katilastiriyor. o yuzden icmek istemiyorum. zaten kilo almak icin tahin yiyorum o da yeterince kanimi katilastiriyor. bakalim ins civanpercemi ise yarar.

ben ıkı ay ıcdım cnm rezeneyı devam et gunluk ıcdım ben bı bardak umarım ıse yarar cnm cıvan percemı kaydirigubbakcemile5

bende dün basladım kızlarr hihoyyyt tadı fena deqilmis kullanırım artık :1closedeyes: sonuc alan var mı?

ben ıkı ay ıcdım cnm rezeneyı devam et gunluk ıcdım ben bı bardak umarım ıse yarar cnm cıvan percemı kaydirigubbakcemile5

rezene de iciyordum canim ama yaklaik 1 hafta oldu civani her gun ictigin icin rezzeneyi biraktim. simdi ona da baslarim. belki ikisi bi arada daha etkili olur

X