Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Civan Peremi

Y

yasminx

Ziyaretçi
arkadaşlar bi hocamdan duydumki. civn perçemi ostrjn hormonunu tetiklyomş. bu da demek oluyki göğs byütmede etkili. vücdmz olması gereknden az östrjen salgıladğı için. göğüslerimzde gelişm gerçekleşememiş.bn denemye başldm. sonuçlarını bildircem

Bu çok iyi...Civan perçemi çok önemli ve faydalı bir bitki.Özellikle kadınlar için...Kadın hastalıklarına ,adet düzensizlikleri kadınsal herşey için mucizevi bir bitki...Bende mutlaka başlayacağım.Hem sağlık için hem de bir umut işte......senağlama

Tadı çokk kötüü..:tomato:
Ben adet sancılarım için aldım ama içemedim.:1no2:
Çok faydalı olduğu söyleniyor.:ecrin_bebek:

selülitler azmasın sonra...........kadınlık hormonundan

arkadaşlar bi hocamdan duydumki. civn perçemi ostrjn hormonunu tetiklyomş. bu da demek oluyki göğs byütmede etkili. vücdmz olması gereknden az östrjen salgıladğı için. göğüslerimzde gelişm gerçekleşememiş.bn denemye başldm. sonuçlarını bildircem

valla çok makbule geçer şimdiden sağol.ama unutma biziyerimsenibenbide ne şekilde ve sıklıkta kullanılacak onu da bildirrsen sevinirim.bunun hapı mapı yokmuki tadına katlanmak zorunda kalmazdık.

arkadaşlar dozunda kullandığınız sürece çivan perçiminn zararı yok. günde 1 kez kullndm ben 1 tatlı kaşığı kadar cvan prçmini, 1 su bardğı kyanmş syun içine koydm 10 dk bekldkten snra içtim. tadı kötü evet. bnde çok hafif büyüme oldu. en azndan adet sancılarnda etkli ve faydalı bişi fakat şunu söylemek istyorum KİMSE PES ETMESİN HORMON İLAÇLARI DIŞINDA BİTKİLERİ DOZLARINDDA KULLANIN.FFFAAAKKKAATTT
HİÇ BİR BİTKİ HERKES D AYNI ETKİYİ GÖSTERMİYOR. BENDE İŞE YARIYOR Bİ DİĞERNDE YARAMYOR. BÜNYEDEN BÜNYEYE DEĞİŞİYOR.

arkadaşlar ben civan perçemi macunu kullanıyorum içinde değişik bitkiler var tadıda fena değil en azından içinde balda var yemesi daha kolay

civan percemini kadınların ayda 1 kez içmesi gerekiyormus. adet sancıları agır olanlar mutlaka içmeli benim cok agrılı gecerdi ben faydasını gördüm. gögüsede faydalı olabilir. mantıklı

ben de kullanayım bakayım 5 size daha büyüsünler :hooray:

ben de civan perçemi aldım bugün düzenli kullanmaya baslıcam sonuçlarını habr verelm kıslarrrrr sositososito

midnight daha erken ama var mı ağrı yada azcıkta olsa bi büyüme falan sende ?

1 haftadr buz masajı+rezene+civan percemi çayına basladm.adetim yaklaştığı içn tabi büyüme var ama dokunmadkça ağrı olmazdı şimdi farkedilir şekilde bi ağrı var bakalm umarm bişiler olur

bende bu hfta içinde alıcam inş byüme flan olur /:

Ya ben bugün civan perçemi ve melek otu aLdım..
ikisindende birer tutam aldım kaynattım .. zehir gibi bişey oldu Allah ım bu ne iğrenç bi bitki !! melek otu özellikle iğrenç !! abartısız sölüorum !! çok acı iğrenç yaaa .. . içtikten sonra defalarca ağzımı çalkaladım suyla ama tadı geçmek bilmiyor ! ya bu ne ya :S bununla göğsüm büyicekse hiç büyümesin kezzap sanki :S acaba melek otundan koydum diye mi böyle ? civan perçemini şimdi tek başına çay yapıcam inşallah onu içerim inşallah o böyle olmaz.. mirmirmirmir

arkadaşım civan perçemi ve melek otu kaynatılmıyor.fincandaki kaynayan suyun içine atıp 5 dk. kadar demleyip içinden çıkarman gerekiyor. tadını biraz olsun düzeltmek için limon sıkabilirsin ben civan perçemini öyle kullanıyorum. ayrıca keten tohumu kullandım 1 hafta kadar o da göğüs büyütüyor içinde doğal östrojen varmış ama bana aksine kilo aldırdı bıraktım ve çok tehlikeli yan etkileri olabiliyormuş en fazla günde 1 yemek kaşığı tüketilmeliymiş.

keten tohumu bendede var ama henüz kullanmadım ..
çok tehlikeli yan etkilerinden kastın ne ? birde keten tohumunu nasıl kullandın kaynamış suda beklettip çıkardın mı onuda ?

keten tohumu dikkatli kullanılmadığı zaman kanseri tetikliyor kanser hücrelerinin üzerinde etkisi varmış o yüzden dozu aşmamak lazım ben öğlen çorbama koyup yedim 1 hafta kadar ama bende çok şişlik yaptı kilo aldım sanki aksine verdirdiğini söylüyorlar ama bıraktım o yüzden göğüste mütiş etkisi var çok fark ediyo ama dediğim gibi içmek cesaret istiyor dikkatli olmak lazım

aaaaa :nazar:
kötüymüş yaa :KK43:
günde bir tatlı kaşığı kadar alayım 1 hafta kadar sonra ara sıra kullanırım o zman..

hımm..keten tohumu bende de var kullanmıyorm..kilo aldırması sorun deil de meldir sen 1 hafta kullandıktan sonra etkisi geçti mii??gerçekten işe yarar mı dersin? fisfisfis

Son düzenleme:
X