Bölgesel İncelme benim gibi basenli olup da eritmenin yolunu bulanlar

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

ASXIXYXIXM BEN

topiğin ilk annesi.01.07.
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
683
2
40
arkadaşlar ben sadece ve sadece basenlerinden kilo alan bir kadınım bir türlü eritemiyorum benim gibi olupta çaresini bulanlar varsa nolur bir akıl verin:1no2:senağlama

ben zayıfım ama basenlerim vücuduma göre daha fazla ondan bende azda olsa eritmek istiorum ... yokmu bi yolu

bende de basen ve kalça var :çok üzgünüm: 3 haftadır bölgesel hareketler yapıyorum ama bakalım umarım kurtulurum artık bende :çok üzgünüm:

bölgesel incelme için bazı güzellik merkezleri yardımcı oluyor fakat bence sporla yapın en sağlıklısı özellikle basen için birkaç hareket kopyalıycam umarım yardımcı olur a.s.
Basen eritmek çok kolay, sizinde bildiğiniz gibi vücudumuz da en büyük kas içeren yerlerden birisi kalçalarımız. Bunun yanı sıra en kolay kilo almaya müsait bölgemiz de kalçamız. Çünkü bu bölgemizde yağ dokusu daha fazla olduğundan, kan dolaşımımız daha yavaş kaslarımızda daha yumuşak ve oldukça gevşemeye müsaittir.Tabi bunun yanı sıra, bizim vücudumuz da pek çok diğer oranla kalçalarımızı çalıştırıp, geliştirip, basenlerimi eritmenin yolu daha kolay. Sadece ama Sadece Haftada 3 gün veya 4 gün 5-6 dakikamızı kalça hareketlerimize ayırarak çok kısa bir süre zarfında istediğimiz kalça demiyelim de basenlerimizin kalçalarımızın düzene şekle girdiğini görebiliriz. Fakat bahsettiğimiz gibi, eğer bu hareketleri düzenli olarak uygularsanız kalçanıza yoğunlaşırsanız haftada 3 gün, 5-6 dakika 6-7 ay bir sürede güzel kalçalarınızın olduğunu, ve basenlerinizin kalmadığını fark edeceksiniz. Peki bunu nasıl yaparım, aşağıda resimlerle size görüntülü basen eritme egzersizini, inceleyeceğiz.

basenegzersizi1.jpg

Bu hareketimizde şekilde gördüğünüz üzere yüz üzeri uzanıyoruz. Alnımızın yerle temasını ve, ayaklarımızın düz durmasına dikkat etmeliyiz. Ellerimizi kalça kaslarımızın üzerine koyuyoruz. Kaslarımızı sıkıyoruz, 6-7 Saniye sıkıp kalça kasımızı bırakıyoruz. Bu Hareketi 10 defa yapıyoruz . Boynumuzun da bu hareketi yaparken, düz durmasına önem ve dikkat etmenizi rica ediyoruz.
basenegzersizi2.jpg

Yüzüstü uzanmaya devam ediyoruz, Bu kez ayaklarımızın parmak uçlarını san ki kalkacakmışız gibi ve, kalça kaslarımızı 4-5 cm kadar yukarıya doğru kaldıyoruz. Ve içimizden 5 e kadar sayıyoruz. Daha Sonra bırakıyoruz, bu hareketi 5 kez tekrar ediyoruz.
basenegzersiz3.jpg

Kollarımızı kıvırdıktan sonra, önde kavuşturuyoruz ve alnımıza ellerimizi koyarak birleştiriyoruz. Bacaklarımızı yukarı kaldırıyoruz, kıvırıyoruz. Sol ayağımız gökyüzüne bakıcak şekilde iken, o bacağımız 5 cm daha yukarı kaldırmaya çalışıyoruz. Aynı hareketimizi diğer, sağ bacağımızla yapıyoruz. Hareketi her bir bacağımızda 10 defa denicek şekilde yapıyoruz. 10 sağ bacağımızla, 10 sol bacağımızla.

Sitede bu konuda açıklamalar var, ama ben de yine yazayım dedim.

Bizzat kendim yaparak sonuca ulaştığım bir yöntem var; Plates... Ben hergün akşamları 20 dk. plates yapıyorum, Ebru Şallı'nın cd sini aldım. İnanın başka bir yolu yok, hala tam olarak yapamadığım hareketler var yaklaşık 1 aydır yapmama rağmen fakat bıkmadan devam ediyorum, göbeğim hemen hemen dümdüz oldu, bacaklarım inceldi, nefes alma şeklim değişti, sabahları çok zor uyanırdım ama o problemim de ortadan kalktı.

Kesinlikle düzenli yapmaya karar verirseniz vücuttaki problemlerin ortadan kaybolduğunu farkedeceksiniz ve şiddetle tavsiye ediyorum. yerimseniben

ins oyle olur ya ebru salli nin hareketleri cok güzel tv dede var herkes yapsin kadin bir cocuk yapti neresinden cikardi anlamadim valla
biktim kizlar bâsen göbek kalca ne arasan var kisme

merhaba arkadaşlar aynı dert bende de var basenler :S anlamıyorum yani diyetti bilmem neydi uyguluyorum ama üst beden zayıflıyo göğüsler küçülüyo yüz göçüyo yine altlarda bişe yok yine onlar taş gbi duruyo :KK70::KK70::KK70::KK70: bende o cd den bulmaya çalışayım bakalm işe yaradığına göre bnmde bunu denemem lazım diyetle olan bi iş değil bu :çok üzgünüm:

Son düzenleme:
arkadaşlar bu arada bi sorum olacak yahu sitede de reklamı çıkıyor ya nadide sultan lahana kapsülü kullanmış falan hangi programa çıksa orda da bahsediyor bu gerçekten işe yarıyor mudur? kullanan var mı? bi ara almayı çok düşündüm de güvenemedim :S

kızlar bende yiyip aşağya yollıyanlardanım-tatlicadiarzu-sporsuz hiç bir şey olmuyor..sadece diet yaparsanız üst kısım incelir,yüzde sağlıksız bir görünüm olur..bol bol su için,masaj yapın,ve de sporu hayatınıza katın..ben sabah kahvaltısında müsli yiyorum..müslinin çoook faydasını gördüm.
MÜSLı
2fincan yulaf tanesi
2fincan fındık
1fincan buğday
1fincan kuru üzüm
1fincan badem
1fincan kuru kayısı............karışımı blendırda iyice karıştır ve 12 porsiyona böl...içine süt meyve ekleyip tüketebilirsiniz..benim kahvaltım 1 porsiyon müsli içine eklenmiş yarım bardak süt ve yarım muz..sonrada çayımı içiyorum onsuz yapamam...afiyet olsunkaydirigubbakcemile2

müsliyi bende denemiştim ilk zamanlar tuhaf gelmişti ama sonradan bırakamaz oldum şimdi okuyunca yine başlamaya karar verdim:):)

Sitede bu konuda açıklamalar var, ama ben de yine yazayım dedim.

Bizzat kendim yaparak sonuca ulaştığım bir yöntem var; Plates... Ben hergün akşamları 20 dk. plates yapıyorum, Ebru Şallı'nın cd sini aldım. İnanın başka bir yolu yok, hala tam olarak yapamadığım hareketler var yaklaşık 1 aydır yapmama rağmen fakat bıkmadan devam ediyorum, göbeğim hemen hemen dümdüz oldu, bacaklarım inceldi, nefes alma şeklim değişti, sabahları çok zor uyanırdım ama o problemim de ortadan kalktı.

Kesinlikle düzenli yapmaya karar verirseniz vücuttaki problemlerin ortadan kaybolduğunu farkedeceksiniz ve şiddetle tavsiye ediyorum. yerimseniben

sana şiddetle katılıyorum.bende programı izlemeyemiyorum.internetten videolarını izleyip not alıyorum akşam eve gidince yapıyorum 2 haftadır yapıyorum ve 1 cm incelmişim.:teytey:gözlerime inanamadım yanlış ölçüyorum diye anneme felan ölçtürdüm.gerçekten 1 cm incelmişim.demekki doğru düzgün yapsam muhteşem olcak.delikafadulden

arkadaşlar bu arada bi sorum olacak yahu sitede de reklamı çıkıyor ya nadide sultan lahana kapsülü kullanmış falan hangi programa çıksa orda da bahsediyor bu gerçekten işe yarıyor mudur? kullanan var mı? bi ara almayı çok düşündüm de güvenemedim :S

lahana kapsulu yerine lahana kaynat iç bence. hem doğal yol.hihoyyyt lahana zayıflamak isteynler içiyor bildiğim kadarıyla . ama çok kötü kokuyor :eek:

mrb,aynı problem bende de var.Yediklerime dikkat etmemme rağmen basenlerimde incelme olmuyo.şimdi pilatese başladım,henüz bi değişiklik yok amam zamanla yağlarımın eriyip şekilli bir vücuda sahip olacağıma innaıyorum,bıkmadan spora pilatese devam ediyorum....

X