Tencerenin Dibi :)

katikula

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
34.741
12.322
Arkadaşlar bu çok merak ettiğim bi konu ben çok tencerenin dibini yerim banada
'' tencerenin dibini çok yiyenin düğünü kış olur '' derler bu söz doğrumu
sizinde başınıza geldimi Şeniz

Vallahi benim aynen başıma geldi kuzum delikafadulden
Özellikle annecim puding yaptığında ben tencerenin o dibinde kalan kısmına hasta olurdum alırdım kaşığı elime dalardımlaelaelaelaelae :dance:
Anneannemler hep derdi ki kızım senin düğününde karyağacak bak:sm_cool:
Aammaannn derdim yok daha neler-tatlicadiarzu- Ben yaz düğünü yapıcam en açık havalısından:1closedeyes:
Gelin görün ki Ocağın 20sinde sevgili eşimle dünya evine girdik:asigim: :1rolleyes:
Hatta kürküm bilene vardı gelinliğimdesositososito
Nasip tabi ki...Ama harika bir kış düğünü oldu herkese tavsiye ederim..O muhabbet ve aşk la öyle ısınıyor ki buz gibi hava..Rüyada gibiydik ...Kar beyaz Bulutların üzerindeydi ki sanki düğünümüz:eek:
Velhasıl tatlı bir hurafe tabi ki Rabbimiz hangi zamanda tayin ettiyse o zaman yaşıyoruz herşeyii ama muhabbet olsun işte..
Düğünü kışın olsun isteyenler haydiiii tencerelere hurrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :eek:

Anooooooom öyle miymiş :roflol:
O zaman ben kara kışta evlenirim kesin :lepi:

:nazar: eeeEee yavrucum sen zayıflayacam dıye sadece tencerelerın dıplerı yırsen ole olur tabı..
Kış dugunu ıyıdır tecrubeyle sabıttırşakkıdı

benim ablamda çok yerdi kar yğdı düğününde hemde yazın dermişim:) şaka tabi kışın vlendi

Ne garip,ben de tencerenin dibini çok yerdim ve hala da yerim..Evliliğim de bir aralık ayında gerçekleşti..:))

Ne garip,ben de tencerenin dibini çok yerdim ve hala da yerim..Evliliğim de bir aralık ayında gerçekleşti..:))
şakkıdı wOOWw Snake sen de kıs gelınısın yanı .. Anlamıstım zaten tıpındendelikafadulden -tatlicadiarzu-
tamam ya ne vuruyorsun 2 gram beynim var onu da kış gelini olmadan kaybedeceğim delikafadulden
Estag. piti pitihihoyyyt Neyse hadi bu sene geçti sayılır seneye kışa düğünündeyimsositososito
Sen şimdi elinde tencereyle gezersin laelaelaelaelae

:tomato:

bak bu da benden :roflol:
Resimdeki ben değilim yanlış anlaşılmasın, alıntıdırr

2413040992_0440275843.jpg

Son düzenleme:
evet hep tencere dibini yerdim:))) aralık 25'inde kar tipi arası evlendim.. kış düğününe hazır olun kızlar..

Bende böyle şeylere inanmayıp tencerelerin dibini keyifle sıyırıyorken kışın ortasında 30 Ocak ta evlendim,hadi şimdi gelde inanma mısraaaaa hanım :)

bak bu da benden :roflol:
2413040992_0440275843.jpg

Ooo my Allah :1shok: Inanmıyorumkaydirigubbakcemile3
Gotur yefrrrumm
Tamam kesın kış gelınısın..pofff hangı tuvaletımı gıycem ben sımdı senın dugunde-tatlicadiarzu-neyse sana ozel dıktırırz artıkın:eek::eek:
peluşlu meluşşşkluu fırt bişiilaelaelaelaelae

Ooo my Allah :1shok: Inanmıyorumkaydirigubbakcemile3
Gotur yefrrrumm
Tamam kesın kış gelısının..pofff hangı tuvaletımı gıycem ben sımdı senın dugunde-tatlicadiarzu-neyse sana ozel dıktırırz artıkın:eek::eek:
peluşlu meluşşşkluu fırt bişiilaelaelaelaelae

kııııııııız o ben değilim, o da benim gibi kış gelini olmak isteyen bir delü delikafadulden
aaaaaaaah ah benim düğünüm olsun da tek derdimiz kıyafet olsun :asigim:

:) Hııı ıyı soledın ben de senı kamuoyunu kandırmaktan ıcerı tıhtıracaaadım..:p
Hayırlısı guzelım Rabbım cc oyle bır ask ve muhabbet nasıp etsın kı bır omur boyu hep ıyı kı dıyecegın bır beraberlıgın olsun ınsallah...Darısı herkese tabı..
Anamm geyık oldu burası...Sayende tepık yıyeecezzz deluuu

:) Hııı ıyı soledın ben de senı kamuoyunu kandırmaktan ıcerı tıhtıracaaadım..:p
Hayırlısı guzelım Rabbım cc oyle bır ask ve muhabbet nasıp etsın kı bır omur boyu hep ıyı kı dıyecegın bır beraberlıgın olsun ınsallah...Darısı herkese tabı..
Anamm geyık oldu burası...Sayende tepık yıyeecezzz deluuu

Amin diyip köşeme çekiliyorum :eek:

bende kış geliniydim.
arkadaşlarım banada dedi
tencerenin dibinimi yiyordun diye
düşündüm doğru sanki
hala yapıyorum dibini yiyorum
.

Kzılar ben aşırı yerim tencerenin dibini hatta abartırım herşeyin yanığını yerim karpuz bile yerken kemire kemire yeşil kabuğuna kadar yerim cokacimcoook

benim dayımda çok yermiş tencere dibi düğünü öyle bi kışta olmuşki kar fırtına kardan yolllar kapalıymış elektrikler kesilmiş kuaförde saçlar bile yarım kalmış :bbo:

ayy ben kış düğünü sevmem ama süprizzzzz

X