Yumurtlama ilac serophene ve duphaston kullananlar ltfenn...

C

CZC

Ziyaretçi
kızlar merhabalar serophene veya duphaston kullanıp hamile kalanlar varmı dr. bana verdicok merak ediyorum cevaplarıızı beklıorummm

mrb..bende bu ay ilk defa ilaca başladım doktorum banada serophene verdi..ilacın 3. günündeyim 19unda gidicem doktora bakalım nolucak bnde çok merak ediyorum..Allahım emeklerimizi boşa çıkartmaz inş. bende çok merak ediyodum içip hamile kalan var mı die ama kimse içmemş mi bu ilaçtan ???***

kızlar mrb bende duphaston nu kulandım ama adet olabılmek için 2.5 aydır adet olmuyordm 10 gun kullanıyorsn 10 gun sonunda adet oluyorsn yarında doktoruma gıdecem tedaviye başlıcaz bu ilaçla ilgili bir durum olursa tekrar yazarım sizlere

mrb kızlar bende duphaston ve serophene kullanıyorum.2-3 ay oldu bi sonuç alamadım.bu ay yine kullanacam dozunu arttırmış şekilde hayırlısı bakalım.şuan duphaston kullanıyorum.

mrb kızlar bende duphaston ve serophene kullanıyorum.2-3 ay oldu bi sonuç alamadım.bu ay yine kullanacam dozunu arttırmış şekilde hayırlısı bakalım.şuan duphaston kullanıyorum.

ben ilk kullandığım ay hamile kaldım serophene adetin 5. günü sabah akşam duphaston adetin 15. günü sabah akşam kullandım ve bir baktım ki hastalanmadım harısı tüm istmişim...Ddaeyenlerin başına inşallah

kızlar bende kolomen kullanıyorum bu ikinci ayım ilk ayımda bir sonuça alamadık inşallah bu sefer alırım

a.sbende duphaston kullandım ama bekliyorum inşallah bizlerde kısa sürede hamile olabiliriz.

selam kızlar bende bu ay serophene kullandım yumurtam 16 mm olmuş 1 gün daha bekledim yarın ovitrelle çatlatma iğnesini vurunucam..hayırlısı bakalım..bu arada gebelik bölümüne serophene kullananlar yaşadıklarımızı paylaşalım diye başlık açtım gelen olmadı..isterseniz orda yazışalım..öptüm canlarııımm...

arkadaşlar yumurta ilaçlarını sadece çatlatmak için mi kullandınız bu ay ben yumurta takıbı yaptırdım ve yumurtam 12.gun de catlamış dooktorum bıraz erken çatladığını soyledı ve halılellık gerceklesmesse gelecek ay yumurtayı desteklemek için ilaç vereceğim dedi yanı ne demek yumurta desteklemek tam olgunlaşmasını sağlamak için dıye anlıyorum ama çunku benım çatlama problemım yok ama henuz tam olgunlaşmadan çatladıysa hamılelık için yeterlı olmayabılıyor dedı doktorum

arkadaşlar yumurta ilaçlarını sadece çatlatmak için mi kullandınız bu ay ben yumurta takıbı yaptırdım ve yumurtam 12.gun de catlamış dooktorum bıraz erken çatladığını soyledı ve halılellık gerceklesmesse gelecek ay yumurtayı desteklemek için ilaç vereceğim dedi yanı ne demek yumurta desteklemek tam olgunlaşmasını sağlamak için dıye anlıyorum ama çunku benım çatlama problemım yok ama henuz tam olgunlaşmadan çatladıysa hamılelık için yeterlı olmayabılıyor dedı doktorum

canım serophene yumurta oluşımunu sağlıyo..çatlatmayı sağlayan iğneler..yani bu ilaçlar bi nevi yumurta çoğaltıyo..seninki ne güzel kendiliğinden çatlamış..o zaman dr sana bunun gibi haplardan verecek (klomen,gonaphene,serophene vs.gibi haplar )öptüm canım..inşallah tez zamanda hayırlısıyla hamile kalırsın..amiinn.. öptüm canım..Şeniz

merhaba arkadaşlar.ben 2 ay üst üste serophene kullandım,yumurtalarım güzel gelişti fakat sonuç olumsuz oldu.bu ay da klomen tedavisine başladım.bakalım hayırlısı artık...allah isteyen herkese nasip etsin o güzel duyguyu.

ben ilk kullandığım ay hamile kaldım serophene adetin 5. günü sabah akşam duphaston adetin 15. günü sabah akşam kullandım ve bir baktım ki hastalanmadım harısı tüm istmişim...Ddaeyenlerin başına inşallah[/QUOT duphaston adet söktürücü diilmi banada serophene ile beraber verildi fakat kullanmaya başlamadan mens olunca onu kullanmadım sadece serophene yi kullandım yanlışmı yaptım acaba

Son düzenleyen: Moderatör:
duphaston ve serophene berabermikullanılıyo ben duphastonu adet söktürücü diye biliyordum mens olunca omu kullanmadım sadece serephoneyi kullandım yanlışmı yaptım sizce

arkadaşlar merhaba.. bende bugün serophene kullanmaya başladım günde 1 defa.... ama hiç umudum yok.... paylaşımlarınızı okuyunca biraz rahatladımmm. hepimiz için hayırlısı olsunn....

slm kızlar banada kılo yaptı adet söktürücü değil cünkü ben kullandıktan sonra bi daha hastalanmadım allaha sükür suan 4.5aylık hamileyim darısı tüm isteyenlerin basına allah isteyen herkese versin inşallah...

ben ilk kullandığım ay hamile kaldım serophene adetin 5. günü sabah akşam duphaston adetin 15. günü sabah akşam kullandım ve bir baktım ki hastalanmadım harısı tüm istmişim...Ddaeyenlerin başına inşallah

yaa ben 3 aydır duphaston kullanıorum adet düsensizliği ve yumurtlama için verdi doktorr 3 aydır adetlerim düzenlii 2 gün sonraa adet günüm gelio ama midem felan bulanıo acaba hamileiyim:) allahım nolursun ver artık bana bi bebekk:)

ya bende 3 aydır duphaston kullanıyorum adet düsensizliği ve yumurtlama için verdi doktorum inş. hamile olurum bu ay yaaaa ayın sonunu heyecanla bekliorum:)

X