hangi halı yıkama makinesi

yeldanur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2006
78
1
47
bayanlar merhaba
sizin bilgilerinize ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz bana?
uzun süreden beri istememe rağmen bir türlü alamadığım halı yıkama makinasını en sonunda almaya karar verdik (eşimi ikna edemiyordum da..).şimdide hangi marka almalıyız onda kararsızım bilgisi olan arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum sonradan pişman olmayacağım bir şey alayım istiyorum,benimle fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
:enbuyukkk::enbuyukkk:

canım halı yıkama makinasının fiyatı nekadar olsun 3 milyar akadar makina var..

valla şimdilerde yıkama robotu var herkes ondan alıyo çok memnun millet ihlasın falanda var adı aklıma gelmiyo şimdi ama bi tanıdık aldı geçenlerde 1 miyara yakın fiyatı.. yoksa normal olsun dersen genelde fakirinki beğeniliyo kirli ve temiz su haznesi onların çok büyük oluyo ve sürekli boşaltıp ,doldurmak zorunda kalmıyorsun..benimki arnica işimi görüyo 6 sene olacak allalı menunum çekimi güzel hiç bir sorun çıkarmadı ..bence bak önce internetten araştır özellikleri fiyatınıa bak sonra al derim fikir edinmiş olursun.. ben hep öğle yaparım ..

Son düzenleme:
zemus cevabın için çok teşekkür ederim
alacağım makina güzel bişey olsun istiyorum,yani sonradan pişman olmayayım her zaman alınan bir şey deyil arkadaşım, fakat fiyat olarakta çokta uçuk olsun istemiyorum bir milyara kadar olabilir.Senin dediğin gibi internetten de araştırıyorum ama hala karar veremedim, aynı makina için biri çok iyi derken öbürü memnun deyilim diyo of offf...
arkadaşlar yokmu evinde kullanan fikirlerinizi bekliyorum yardım edin lütfen kaydirigubbakcemile5

bayanlar hiç yardımcı olmuyonus küstüm size :çok üzgünüm::çok üzgünüm:
çok baktım ama yeterli bilgiye ulaşamadım modeller hakkında Fakir,ihlas bide libelle var aklıma takılanlar arasında acaba hangisi doğru karar arkadaşlar yokmu kullanan...:uhm:

ben thomas aldım daha kullanmadım çeyizime ama çok iyi diyolar 1 bucuğa mı ne aldım.

Kızlar arnice hydra halı yıkama makinesinden kullanan var mı lütfen yardımcı olur musunuz...ya da profilo..

Kızlar arnice hydra halı yıkama makinesinden kullanan var mı lütfen yardımcı olur musunuz...ya da profilo..

kayınvalidem için almıştık arnica yı
pek bi umutluydum ama memnun kalmadı :sm_confused:
1 hafta içinde iade ettik :1closedeyes:

X