üsküdar hospital türk

ades_ballibadem

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
2.757
78
kızlar üsküdar hospital türk hakkında acil bilgi lütfen,
doğum yapmış yada orda kontrollerine giden hamişler bana yardım edin fikirlerinize ihtiyacım varr:a015:

Benim ablam orada doğum yaptı memnun kaldı .
Bende ilk hamileliğimde ilk muayenemi baran hn var ona gittim lekelenmelerim olduğu halde pek önemsemedi .ben acıkcası pek beğenmedim .

Geçen yıl evimiz yakın diye bebeğimin tahlillerini yaptırmıştım.Yanlış sonuçlar verdiler.Yani labaratuarları iyi çalışmıyor.O hastane yüzünden bebeğime yanlış tedavi başlandı.Tavsiye etmem.

slm ben üsk hospital hastanesinde muayne oluyorum kadın dogum baran ünal cok iyi bu konuda dogumada onu istiyorum cok başarılı tavsiye ederim

slm ben üsk hospital hastanesinde muayne oluyorum kadın dogum baran ünal cok iyi bu konuda dogumada onu istiyorum cok başarılı tavsiye ederim

merhaba bende kızımı orda baran hanımda dünyaya getirdim ama daha sonra ulturason için götürdük kızımı 2 yaşındayken yanlış teşhis günlerce çapanın yolu kızımın eziyeti cabası bilemiyorum artık ne kadar güvenilir.

bende ilk defa geçen hafta muayene için gittim oraya.özgür hanıma muayene oldum gayetde ii ilgilendi ii şeyler söledi ama bunları okuyunca bilemiyorum kararsız kaldım üstelik doğumuda orda düşünüyodum:1shok:

Bu yorumları görünce bende karasız kaldım şimdi :S
Baran Hanım ile görüşüyorum Hospital Turk'te... Yalnız çok izne çıkıyor gibi bi durum var... iki muayeneme denk geldi izinleri... 1. sinde Özgür Hanım ile görüştüm, (başkasının hastası olduğumdan mı bilmem pek sıcaktı içeri girdiğimde ama muayenede pek ilgili değildi.. öylesine bi baktı yani...) 2. bu hafta inş.

20+5 im. Doğum yapan arkadaşlar bu hastane hakkında yorumlarınızı bekliyorum...

selam bende 11 ay önce orda doğum yaptım.baran hanımın hastasıydım.iyi bir hastane ilgileniyorlar ama şöyle bir araştırırsanız çoğunlukla sezeryan yapıyorlar.benim ani sancım tuttuğu için doğumumda baran hanım izinliydi.özgür hanım geldi.özgür hanım biraz daha ilgili ben öyle düşünüyorum.doğumdan sonra bile kaç kere yanıma geldi.halimi sormaya.baran hanımın öyle bir huyu yok.sezeryanla doğumuda hiç tavsiye etmem.inşallah hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın.

teşekkür ederim... ya aslına bakarsan hastane hakkında Şikayet sitelerinde bir yazı okudum... eltim ve onun kuzeni orada doğum yaptılar... ve baran hanımdan çok memnun olduklarını söylediler, öyle gittim... dr iyi ilgilenmiyor değil. telefonlarıma da çıkıyor ama yinede aklımda soru işareti var... Ataşehirden gidiyorum birde mesafe çok uzak geliyor... acil bişi olsa yalnız gidemem yani...

hastane değiştirmek için çok mu geç acaba?

merhaba ben 2 yıl önce evime çok yakın olduğu için ve bir çok yakınım orada doğum yapıp memnun kaldığı için doğumumu orada yaptım.Hastanenin doğum ve çocuk kısmı çok yoğun oluyor.Hastanede Baran ve Özgür hanım var ben daha önce şeyma hanımın hastasıydım fakat hastaneden ayrılınca özgür hanıma gittim.Yeni geldiği zaman çok az hastası vardı fakat oldukça ilgiliydi,kendisi sezeryanı uygulamaya pek yanaşmıyor fakat kendi isteğim olduğu için kabul etmişti.Ben memnun kaldım hastaneden herhangi bir aksaklık terslik yaşanmadı,fakat dediğim gibi randevu alındığı halde çok sıra oluyor ve bekleniyor,size tavsiyem geç saatlerde randevu alın..üsküdarda bu hastane dışında yunus emre hastanesinin de kadın doktorları çok meşhurdur bilginize...

bi kaza sonucu bi yakınımızın çok tavsiye etmesiüzerine içimde kalmasın diye gittim ama şaka gibi yer..

hastane demeye bin şahit ister.. içerde dilenci bile dolaşıyodu yani o kadar söyleyeyim..

zaten muayne filan edecekti dr bi test mest istedi hiiç bişey yaptırmadan çıktım..bi merak uğruna boşuna verdik paraları :)

ama binayı görünce vazgeçmemiz lazımdı da nedense o kadar geldik girelim dedik ama çok şaşırdık..
devlet hastanesine hiç gitmedim muayeneye..ama derler ya devlet hastanesi gibi..onun gibi bişey olsa gerek..

Şu anda Üsküdar Anadolu da Yeşim hnma gidiyorum ama orada yenidoğan ünitesi yok. Bebişte gelişim geriliği olduğu için sezeryanla erken doğum riski var (aslında kesin gibi) ve dolaysıyla küvöz ihtiyacı olabilir! Dr.um yeşim hnm sezeryanı burda yaparız sonra ambulansla oraya cok yakın olan hospital türke sevk ederiz bebişi diyor!!! sağolsun çok ilgili ama yenidoğan ünitesi olmadığı için ve ambulansla sevk edilme riskini almak istemediğim için bende direk hospital türke gider orada doğum yaparım diye düşünüyorum! bilmiyorum ne kadar doğru???

merhaba ben gebeliğimiz başlangıcından beri baran hanıma gidiyorum, gerçi bütün tahlil vs. bende çok yakından takip ediyorum yani ilk hamileliğim olmasına karşın hangi haftada ne yapılacak bartan jhanımla beraber bende kontrol eidyorum. yalnız bir sorun var gece sancın tutsa doktora ulaşamıyorsun. gece doğum olmadığı sürece gelmiyorum dedi sanırım bütün hastanelerde bu şekilde yani birkaç kere rahatsızlandım gece zeynep kamil hast. gittik.

benimde ilk hamileliğimde kanamam lolmuştu günlerden pazardi .baran hnm a ulasamamıştık .ve hast de pazar günleri hiç kadın doğumcu da yokmuş .bize dedikleri şey zeynep kamile gidin . ne sacma şey o günden sonra bırakmıştım orayı zaten

aslında bende sorun yaşarmıyım korkmuyo değilim zaten hamilelik nedeniyle yeterince herşeye panik oluyorum şuanda acaba doğumda sorun yaşarmıyım gece sancım olurmu vs.. düşünmekten kafayı yiycem, bebeğimi bir kucağıma alsamda sağlıklı olarak rahatlasam allahın izni ile...

Arkadaşlar Hospitalturkte Özgür hanım iyi bir doktor, ben hamile bile değilim henüz, onda bir kez kontrole gitmiştim ama çok ilgili, rahatlatıcı ve açıklayıcı bir tavrı var. Benim için bunlar önemli zaten. Sıcak, güleryüzlü ve doğal. İşyerinden bir arkadaşımın yengesi onda doğum yapmıştı çok da memnun kaldı. Tabii o zaman numunedeymiş özgür hanım. Normal doğum taraftarı bildiğim kadarıyla. Hastane ile ilgili çok fikrim yok ama bildiklerim bunlar. Selamlarımla...

eltim doğumunu orada yaptı baran hnm girmişti doğumuna memnun kaldı buradada gidebileceğim alternatif hastane yok olanlar acil durumlarda zeynep kamile gönderiyor onun için bende baran hnm gidiyorum ama çok sıra oluyor ve muayenesi en fazla 5-7 dak.gibi..çok çabuk aceleci davranıyor.insan ne soracağını şaşırıyor.iyi dr ama yoğunluktan çok ilgili değil.ssk ya gidiyorum tahliller için süper bir dr var bayan ondan daha ilgili ve güleryüzlü ama şans işte..

X