Ankara Güven Hastanesi

tktk_tktktk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2008
59
0
Arkadaşlar aranızda Ankara Güven Hastanesinde doğum yapan var mı? varsa memnun kaldınız mı? Bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.:uhm:

ben ilk kontrollerime oraya gidiyordum önceleri memnun kalmıştım . benim gebeliğim riskli gebelik 2 haftada bir gidiyordum. doğumuda orda yapamayı düşünüyordum . randevu almak falan çok kolaydı önceleri sonra emekli sandığı ile anlaşmalarını iptal etmişler bana 2 aydan önce randevu veremeyiz dediler üstelik durumumu biliyorlar hiç yardımcı olmadılar işi tamamen paraya dökmüşler malesef. şimdi mesaya gidiyorum ben . oradan çok memnun kaldım çok ilgililer allah nasip ederse doğumuda orda yapmak istiyorum. orayıda bir düşünün derim ben.

Son düzenleme:
Ben doğumumu orda yapmayı planlıyorum. Odaları da gezdim yenidoğanı da gördüm. Biraz kalabalık ama dr. umda orayı tavsiye etti. Bu arada özel hastaneler içinde yenidoğan ünitesi en iyi olan hastaneymiş.

arkadaşlar benim doktorumda güven hastanesini önerdi.dr orayla anlaşması yok dışardan hasta olarak götürecek beni ve ben orda doğumumun ne kadara olacağını bilmiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz.:emir_bebek:

benim orda çalışan bi tanıdık doktor vardı ama adamın kendi karısı bile tavsiye etmiyo eskiden ii bir hastaneydi ama bütün özeller paraya vurmuş maalesef...

arkadaşlar benim doktorumda güven hastanesini önerdi.dr orayla anlaşması yok dışardan hasta olarak götürecek beni ve ben orda doğumumun ne kadara olacağını bilmiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz.:emir_bebek:
ben doktoruma sordum, dışardan anlaşmalı doktorum , kendi alacağı ücret dahil 4500 dedi, güvenin kendi hastalarına 2000 toplam

arkadaşlar Ankara güven hastanesinde dr SEDAT Cömerte muayene oluyorum ama ilk kez geldiğim için fikir yürütemiyorum,doğrusu güvenemiyorum,lütfeeen doğumuma 2 ay kaldı yardım edin.

TAVSıYEM 29 MAYIS HASTANESı DıKMEN CADDESı ÜZERıNDE
BEN ORDAYIM HAZIRAN SONUNDA BEKLERıM :CüvCüv:

X