Saç Şekillendiriciler saçın yanlarını geriye doğru bukle yapmak

rosebatum

🍀Güzel günler göreceğiz Çocuklar..🍀
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2007
3.158
4.486
kızlar anlatabilecekmiyim bilmiyorum ama
saçlarımızın yanlarını(özellikle katlı olan kesimlerde daha güzel oluyor) yani kahkül kısımlarımızı hani kuaförde geriye doğru lüle gibi yaptırıyoruzya(şu sıralar çok moda)
onu maşaylada yapanlar varmış
ben beceremiyorum
acaba bana yardım edecek olan varmıa.s.

tatlım maşayı al eline sonra küçük bir tutam al ve sacı masanın etrafında cevırerek gerıye dogru cıkar burdan anlattıgım kadar :KK70: ama magzalarda kızlar gösteriyor onlardan da yarıdm isteyebilirsin yanımda olsaydın ben sana yapardm ama :)

a.statlım maşayı al eline sonra küçük bir tutam al ve sacı masanın etrafında cevırerek gerıye dogru cıkar burdan anlattıgım kadar :KK70: ama magzalarda kızlar gösteriyor onlardan da yarıdm isteyebilirsin yanımda olsaydın ben sana yapardm ama :)sırnaşık şey

demek istediğin şeyi çok iyi anladım cnm..
sanırım bundan bahsediyorsun;
photo.php

bunun maşayla yapıldığını duymuştum..ama katların çok kısa olmaması gerekiyor saçın normal boyuna
yakın olmalı yani..kısa olunca arkaya doğru dönmez..

canım saçını geriye doğru maşala ve elinle daha sonra yine geriye doğru şekil ver özellikle saçının yanları katlıysa daha güzel durur

canımm onu düzleştiriciylede yapabiliosun.düzleştiricyie saçı aynen maşaya sarıyomuş gibi sarıosun.sora uçlara doğru çekiosun düzleştiriciyi.öyle yapıorum ben.inş yapabilirsiniz:))

a.statlım maşayı al eline sonra küçük bir tutam al ve sacı masanın etrafında cevırerek gerıye dogru cıkar burdan anlattıgım kadar :KK70: ama magzalarda kızlar gösteriyor onlardan da yarıdm isteyebilirsin yanımda olsaydın ben sana yapardm ama :)sırnaşık şey

ayyy canım benim ya çooook teşekkür ederimmmmkaydirigubbakcemile2

ben onu saç fırçasıyla fön çekermiş gibi dik olarak arkaya doğru yapıyorum bnde maşadan uzun süre kalıcı oluyor:eek:

X