Hep regle önce lekelenme yaşayıpta son ay lekelenme yaşamayan varmı arkadaşlar test

E.L.XIX.F.T.G.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2007
370
3
Selam kızlar
ben öncelikle temmuz ayında boş gebelik yaşadım ve kürtaj oldum sonrasında reglem 20 günden itibaren leke olarak başlardı ve 28 gün kanamam gelirdi bugün 27 günüm hala leke felan yok dün kan testi yaptırdım yani 26 günümde 0,1 negatif çıktı ve hala gelen birşey yok ne yapacağımı şaşırdım benim gibi olan varmı aranızda
ne yapsam sizce yarında gelmezse bir test daha mı yapsam ay bilmiyorum iyice dağıldım valla.

valla cnm ben de her adetten 4 gün önce lekelenme yaşıyorum eskiden yoktu bıktım valla 4 ay önce boş gebelikten kürtaj oldum hormonalmi bilmiyorum doktorum normal diyor ama benim içim rahat değil doktor değiştiricem. cnm senin neden oluyo lekelenmen doktorun ne diyor buna?????**

Canım bu ay lekelenme olmadı hiç bende o yüzden şüphelenip kan tahlili yaptırdım 0,1 çıktı değer regle günüm aslında yarın kan tahlilini dün yaptırdım acaba yanlışlık mı var bilmiyorum o yüzden başından geçen var mı diye araştırıyorum dr leke olduğu zaman problem değil demişti.

X