Subat 2009'da hamile kalanlar buraya lutfen...

nurefsann

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
2.512
16
benim gibi subat ayinda hamile oldugunu ogrenenler bu ayda hamile kalanlar gelin toplanalim[/FONT]...

SEVINCLERIMIZI ,MERAK ETTIKLERIMIZI ,UZUNTULERIMIZI PAYLASALIM BIRBIRIMIZE DESTEK OLALIM

Son düzenleme:
merhaba benim son adetim 18 aralık. sizden 1 ay önce gebe kaldım herhalde. fakat aynı şeyleri paylaşabileceğimizi düşünüyorum. İnşallah güzel hamilelikler geçiririz sağlıkla kucaklarımıza alırız.

aminn diyorum dualariniz icin.siz benden bir ay once oldugu icin biraz daha tecrubeli olacaksiniz :)ins. guzel paylasimlarda bulunabiliriz

merhaba benim son adetim 18 aralık. sizden 1 ay önce gebe kaldım herhalde. fakat aynı şeyleri paylaşabileceğimizi düşünüyorum. İnşallah güzel hamilelikler geçiririz sağlıkla kucaklarımıza alırız.

arkdaslar nerelerrdesiniz durumlariniz nasil???anlatin....sanirimmm ekim annesi olacagiz sizde hesapladiniz mi muhtemel dogum tarihinizii?

arkdaslar nerelerrdesiniz durumlariniz nasil???anlatin....sanirimmm ekim annesi olacagiz sizde hesapladiniz mi muhtemel dogum tarihinizii?

benim muhtemelen eylül ortaları görünen tarih 24 eylül... hayırlısı olur inşallah. Cuma günü için aldım randevumu gelişmeleri yazarım. umarım herşey yolundadır.

:nazar:

benim de bugun 1saat sonra ilk randevum var cok sabirsizim bakalim ne olacak.ins. hersey yolundadir dularimiz bu yonde

selamlar arkdaslar saat 2de randevum vardi benim icin resmen hayal kirikligi oldu az kalsin sinirden aglayacaktim.ev doktoru bana soruyor hamilemisin diye bende 2 kere idrar testi yaptim pozitif cikti dedim ozaman kesin hamilesindir diyor ve beni ebeye yonlendirdi ilk randevum 10 ila 12.hafta arasinda olacakmis!!!!!!inanamadimm yaaa resmen ilk randevuyu 3.ayda veriyorlar
yANII durumsu hamilesin hadi 3.ayda gel.holllanda da 3 aydan once bebek kesesi goremiyorlarmis!!!!!
2.vitamin ilaci yazdi(biri b vitamini digeride burda bebegin sirti acik dogmasi diye bi ilac iciyorlar )gonderdi..ben ne yapacagimmm yaaa :KK43:((
senağlama

selamlar arkdaslar saat 2de randevum vardi benim icin resmen hayal kirikligi oldu az kalsin sinirden aglayacaktim.ev doktoru bana soruyor hamilemisin diye bende 2 kere idrar testi yaptim pozitif cikti dedim ozaman kesin hamilesindir diyor ve beni ebeye yonlendirdi ilk randevum 10 ila 12.hafta arasinda olacakmis!!!!!!inanamadimm yaaa resmen ilk randevuyu 3.ayda veriyorlar
yANII durumsu hamilesin hadi 3.ayda gel.holllanda da 3 aydan once bebek kesesi goremiyorlarmis!!!!!
2.vitamin ilaci yazdi(biri b vitamini digeride burda bebegin sirti acik dogmasi diye bi ilac iciyorlar )gonderdi..ben ne yapacagimmm yaaa :KK43:((
senağlama

Canım sıkma canını yok mu gidebileceğin özel muayenehane.Çok şaşırdım ama. ben 6 haftamda kalp atışını duydum. Hayırlısını dile. b vitaminini bilmiyorum ama diğer söylediğin ilaç folik asit olabilir onu bende kullanıyorum. Moralini yüksek tut bu bebek için şart.:teselli::teselli:

cok tesekkur ederim arkdasim yaa senin muhtemel dogum tarihin ve sat tarihin ne zaman liste yyapacagim

Canım sıkma canını yok mu gidebileceğin özel muayenehane.Çok şaşırdım ama. ben 6 haftamda kalp atışını duydum. Hayırlısını dile. b vitaminini bilmiyorum ama diğer söylediğin ilaç folik asit olabilir onu bende kullanıyorum. Moralini yüksek tut bu bebek için şart.:teselli::teselli:

himm cok guzel bir kiloda hamile kalmissin.benimde su aralar hic istahim yok cok acikirsam yiyebiliyorum.fazla kilo almayalimda aldiklarimizda bebeklerimie gitsin ins.

Zaten dr'umda ilk 3 ayda sadece 1 kilo alacaksın dedi. İlk 3 aylık dönem çok öenmli değilmiş. ama yinede sağlıklı beslenmek ve süt en önemlisi. Bi arkadaşım 37. haftasında şu an süt içmeyi biraz azaltmış ve son kontrolünde bebeğin kilosunda artış olmamış. O yüzden mutlaka sütt.. Bende 1 ltye yakın içiyorum günde meyvede yiyorum ama yemek et sebze pek aram yok bugünlerde.

kızlar beni de listeye ekler misiniz?
SAT 16 ocak
dün hamiş olduğumu öğrendim :)
muhtemel doğum tarihi 23 ekim
hamile kalma kilom 47
Allah'ı hepimize yardım etsin inşallah :)

hosgeldiinnnnnnnhihoyyyt
hemen ekliyorum listeye
ins.hayirlisiyla bebislerimize kavusalimda.
bundan sonra bu maratonda 9 ay boyunca beraberiz ins.

kızlar beni de listeye ekler misiniz?
SAT 16 ocak
dün hamiş olduğumu öğrendim :)
muhtemel doğum tarihi 23 ekim
hamile kalma kilom 47
Allah'ı hepimize yardım etsin inşallah :)

hayırlı olsun benimde son adetim 3 ocak.

sat tarihimiz aynı bende 3 ocak canım.daha doktora gidemedim ama 25 şubata randevu verdiler. bu arada benim ikinci bebeğim yani biraz size göre tecrübeli olabilirim..kaydirigubbakcemile5
hamile kalma kilom 62
muht.doğum tarihi 11 ekim

Son düzenleme:
X