kalın bacaklar için?

srvtmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2008
88
0
30
bacakları kalınlaştrmak için nasıl bi spor yapmm gerekli yardmcı olrsanz sevrnrm

canım bence bunu en iyi bir spor salonuna üye olarak çözebilirsin tahmin ediyorum , ağırlık çalışarak olabilecek birşey bence bu , kalınlaştırmak için diyorsun , sanırım bu iş ağırlıkla az tekrar yapılarak olacak bişey yani bacak inceltirken az ağırlık ama çok tekrar yapılır yağ yakımı için , seninkide tam tersi olmalı mantıken , yani yine ağırlıkla ama çok tekrar değil az tekrar , yinede en iyi yardımı spor salonundaki hocalardan alabilirsin bence ..

evde bacaklara nasıl bi,r ağırlık çalışması uygulayabiliriz acaba?
düşünüyorum ama bulamıyorum ya..
yaza kadar kalınlaşsın istiyorumya off:KK43:

cnm evde yapabileceğin birşey varmı inan bilmiyorum dambıll vs lazım , salonda olabilecek bişey galiba ya ..

Spor yapın arkadaşlar.bacak çalıştıran sporlar. Kalınlaşır o zaman

Son düzenleme:
kızlar ayak bileğine takılan kum torbaları kalınlaştırıyormuş..
benim hemen onlardan bulmam lazım..
ya bu arada bi zkalınlaştırmaya çalışıyoruz da..
böle kaslı olucaklar ya erkek bacaı gibi olmazlar dimi..
ben erkeksi birşey istemiyorum biraz kalınlkaşsın istiyorum sadce..
yani kötü olmaz dimi kızlar ya

canım ayak bileğine bağlanan kum torbalarıyla çalışcaksın iyi güzel de, bence bu bacak kaslarını çalıştıracağı için kaslı bi görünüm kazanır bacakların..bence:uhm:

bende alıcam o tormalardan ama nerden bulabşlirm bilmiyorum.
henüz araştırmadım ama nerede satılabilirki.. su kurbağası canım zaten kaslı bir görünüm olmadan maalesef kalınlaştıramayız :KK43:

valla bende inceltmeye çalısıyorum ama :KK43::KK43::KK43: akşama kadar oturuyorum spor yapmadıgım için kalınlaştı benimkilerde yani yağlandı off off benim bacaklarımda ince olsa keşkeee

X