Sevgililer günü ve erkeklere hediye sorunu :(

M

melodyyy

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi melodyyy
arkadslar sevgilimle ilk ve hatta benim haytamda ki ilk sevgililer günü olcak busene ve erkek arkadsıma ne hediye alcam bi türlü bulamadm :KK43: o 27 yasında ve klasik seyler istemiyorum almak kıyafet vs.. gibi 7 aydır birlikteyiz bugune kadar hiç hediye almadm :KK43: ne alablirim acil yardım edin :KK43:

• Konu Sahibi melodyyy
zor bi soru... :) ben kazak aldım walla.nasıl bi tarzı war sewgilinin?

• Konu Sahibi melodyyy
melodyyy cim ya :) kiyamam sana ben
dert bolumune acinca sırnaşık şeydert etme bunu guzelim bu olsa olsa guzel bi dert olurkaydirigubbakcemile3
haklisin erkeklere hediye secenegi cokkkkk kisitli:bbo:
bence kendin bisiler yapabilirsin ona ozel ornegin bir slayt muzikli ona ozel ikinizin resimlerinden olusan ben sana cok fikir veremicem ama dert etme bunu onunla olman bile ona en buyuk hediye degilmiyerimsenibena.s.seven icin her an ozel her gun degerli zaten:nazar:mutluluklar

• Konu Sahibi melodyyy
Valla bu konunun buraya 5. açılışı sanırımgamyoncuiremsu
Bu topiği birazdan dağıtırlar be sana diim:nazar:

• Konu Sahibi melodyyy
cok tesekkür ederim cnm. ama 2 gündür dert ettim wallaa :1no2: ne zor bişeymiş bu . yaa size bi de ibeşy sorcam sizce 9 yas fark önemli mi ???

• Konu Sahibi melodyyy
cok tesekkür ederim cnm. ama 2 gündür dert ettim wallaa :1no2: ne zor bişeymiş bu . yaa size bi de ibeşy sorcam sizce 9 yas fark önemli mi ???

seviyorsan,uyuşuyorsan önemli değil bence canıma.s

• Konu Sahibi melodyyy
birbirine aşık iki insan için 5 yaş 10 yaş fark değil melodyycim
dert etme böyle şeyleri
hediye fikirleri içinse belinayın verdiği linke göz atmanı şiddetle tavsiye ediyorum
günlerdir kafa patlatıyoruz acayip şeyler çıktı
bak mutlaka bişiler bulacaksın eminim :emir_bebek:

• Konu Sahibi melodyyy
erkeklere hediye almakta zorlanan arkadaşlara buraya bakmalarını önerebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
güzel bir kutu içerisine 2 tane rakı bardağı eğer takım tutuyorsa rakı bardaklarının üzerine amblem olabilir isim olabilir ben Göztepe arması yaptırdım yeni geldi internetten sipariş verdim harika olmuş bayıldım❤️ Ve dee bir adet rakııı,bir kaç resim ve de cd nin içerisine sevdiği şarkılar. Umarım beğenirrrrr

tesbih alabilirsin erkekler sever böyle hediyeleri.ben Erzurum'dan getirtmiştim internetten sipariş edip Oltu taşıydı bayılmıştı. İsminin baş harflerini de yaptırabiliyorsun sana kalmış.

Araba seviyorsa eğer sevdiği araba modelinin kaliteli maketini alabilirsin. Cüzdan alabilirsin. Takım tutuyorsa takımına dair birşeyler. Alkol kullanıyorsa eğer iyi bir viski jack daniels gibi yanına Toblerone çikolatasıyla harika olabilir. Ben bunu yaptım gördüğünde kutuyu ayakkabı aldın Açtıktan sonra neye uğradığını şaşırdı bayılmıştı.

....en güzeli ve en değerli olanı! Neden derseniz tamamen sahibine özel olarak hazırlanıyor. Örneğin erkek arkadaşınıza ismine özel bir cüzdan hediye edebilirsiniz. Düz cüzdan mı, yoksa üzerinde isminin yazılı olacağı cüzdan mı sizce daha anlamlı olur? Elbette ki kişiye özel cüzdan çok daha yerinde bir karar olacaktır. İlle de cüzdan alın demiyorum ama sevgilinize kendini özel hissettirmek için kişiye özel ürünlere göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
X