karında ve midede gaz hamilelik belirtisi olabilirmi ? YARDIM

teşekkür ederim. bugun hastaneye gittim hcg yaptrdım. hamile olmadıgımı öğrendim. çok üzüldüm. ama herşeyin hayrlısı. Rabbim başka dertler vermesin:KK43: dualarınızı bekliyorum
2. aşılamam önümüzdeki ay inşallah...

arkadaşlar bu topiğe uzun süredir kimse gelmemiş buradaki arkadaşlar umarım hamiledirler, umarım bu gaz belirtidir.
ben de aynı durumdayım yumurtlamadan 2 -3 gün sonra bir gaz başladı ölüyorum sandım hayatımda böyle bişey yaşamadım, karnım ve barsaklarım davul gibi şiş ve geçmiyor 3 gündür böyleyim.ne yesem hemen şişiyorum, zaten karnım da 3 gündür hiç inmedi korkudan bişey yiyemiyorum.bu belirti olabilir mi kızlar.hamileliğini böyle anlayan oldu mu?

bende de yumurtalama gününden beri deli gibi gaz sancısı ve bel ağrısı var.üşüttüm mü kendimi çok mu yordum bilmiyorum.daha adetime bir hafta var bu belirtiler çok erken diye pek güvenemiyorum. birde benim önceki hamileliğimde göğüslerim çok hassaslaşmıştı şimdi hiç öyle bi belirti yok. mecburen bekliycem bir hafta ama nasıl geçiricem bu haftayıbilmiyorum bilmiyorumkismile

ben daha hamile oldugumu daha ogrenmeden karnim sisti,gaz sorunu oldu ama hamilelige yormamistim.Hamileligimin ilk aylarinda bile kucuk bir gobegim vardi bu yuzden :)Allah gonlunuze gore versin.

ben daha hamile oldugumu daha ogrenmeden karnim sisti,gaz sorunu oldu ama hamilelige yormamistim.Hamileligimin ilk aylarinda bile kucuk bir gobegim vardi bu yuzden :)Allah gonlunuze gore versin.

canım çok sağol bilgi verdiğin için inşallah biz de hamileyizdir.bebiş süpriz yapar.ben de yoramıyorum ve bekliyorum daha var adetime çokbayanssulusmile

ilaç kullanma hamile olabilirsin belki bendede olmuştu çünkü bide göğüsler en çok ordan anladım ben taş gibi oldular büyüdüler ve hassaslaştılar.

aynı problem adet oldum göğüslerim degıstı şaşkınım buykler ve siş

Arkadaslar bu topicte gazi olan herkes o ay hamile kaldimi?
Ayrica buyuk abdeste cikmada fazlalasma oldumu?
Popo gazi sanirim bahsettiginiz degilmi:)
Gaz belirtisiyle hamile kalan varmi??????

offf bendede ayni sorun var. bugun 34. gunum son adetimden beri hala adet olmadim. 2 tane idrar testi yaptim 2-3 gun ara ile ikiside negatif.. pazartesi kan testi yaptiricam..

offf bendede ayni sorun var. bugun 34. gunum son adetimden beri hala adet olmadim. 2 tane idrar testi yaptim 2-3 gun ara ile ikiside negatif.. pazartesi kan testi yaptiricam..

idrar testleri %100 dogru sonuc vermeyebilir.Bence doktora danışmanız en dogrusu.
sizdede mi var gaz sikayeti?

adetime 4 gün var bendede aynı sıkıntılar mevcut bağırsaklarım sürekli hareket halinde sanki....bel ağrımda var acaba hastamı olucam yoksa hamile miyim bilmiyorum...

kızlar bana yardım edin benim normalde adetim 13 gün sürüyor 7inci günden sonra leke şeklinde devam ediyor 10.gün yumurtlama günümmüş ogünde birliktelik oldu ben hemen kalkıp tuvalete gittim aksın diye ogünden sonra adetim bıçak gibi kesildi göğsüm şişti belime ve kasıklarıma ağrılar saplandı en çokta belim yürütmüyor karnımdada felaket gaz var yarın adet olmam gerekiyor bugün bi test aldım içim içimi yiyor hamilemiyim ki bana bişeyler söyleyin ne olur testi yapacam ama negatif çıkıpta ya hamilelik varsa yinede ilk gebeliğimde kanda negatif çıkmıştı ama hamileymişim gerçi adetime 10 gün kala yaptırmıştım ama :)korkuyorum hazır değilim rabbim şuan gerçekten isteyen herkesin yüzünü güldürsün

kızlar testi yaptım 2.çizgi dik değil yan şekilde ve üstelik eğri çıktı ne şimdi bu gerçi adetimden önce yaptım ama off off stres bastı

Son adet tarihim 06/10/11 idi ve bugün ayın 17'si 2 günde bir kaset test yapıyorum negatif geçtiğimiz 2 gn göğüslerim şişti sızladıkça sızladı bugün duruldu çok şükür.kasık ağrım çok iğne batması gibi ani hareketlerde yoğun ve belimin ortasından kalçadan bacaklarımın üst kızmına kadar ağrı.bekliyorum birkaçgün geçsin die kan testi yaptırmadım.geç döllenme olabilir mi oluyorsa ne zaman belli olur.akıl verin kızlar.

kızlar bana yardım edin benim normalde adetim 13 gün sürüyor 7inci günden sonra leke şeklinde devam ediyor 10.gün yumurtlama günümmüş ogünde birliktelik oldu ben hemen kalkıp tuvalete gittim aksın diye ogünden sonra adetim bıçak gibi kesildi göğsüm şişti belime ve kasıklarıma ağrılar saplandı en çokta belim yürütmüyor karnımdada felaket gaz var yarın adet olmam gerekiyor bugün bi test aldım içim içimi yiyor hamilemiyim ki bana bişeyler söyleyin ne olur testi yapacam ama negatif çıkıpta ya hamilelik varsa yinede ilk gebeliğimde kanda negatif çıkmıştı ama hamileymişim gerçi adetime 10 gün kala yaptırmıştım ama :)korkuyorum hazır değilim rabbim şuan gerçekten isteyen herkesin yüzünü güldürsün
cnm bence bi tane daha yap bu arada ilk gebeliğim dediğin dünyya getirdin değil mi?

benimde gaz var ama kıklasik adet belirtim benim.. ondan gaz oldugu için üzülüyorum:KK43: bata 5 gün var:KK43:

evet 22 aylık bi oğlum var canım 2.sinide yaza bakarız düşünürüz falan diyorduk kaza oldu gerçi doktor bana pko rin var tedavi uylarız demişti ama hamilemiyimmidirki ya

Son adet tarihim 06/10/11 idi ve bugün ayın 17'si 2 günde bir kaset test yapıyorum negatif geçtiğimiz 2 gn göğüslerim şişti sızladıkça sızladı bugün duruldu çok şükür.kasık ağrım çok iğne batması gibi ani hareketlerde yoğun ve belimin ortasından kalçadan bacaklarımın üst kızmına kadar ağrı.bekliyorum birkaçgün geçsin die kan testi yaptırmadım.geç döllenme olabilir mi oluyorsa ne zaman belli olur.akıl verin kızlar.

canım seninki baya geçmiş alala adette geçikmez bukadar kan testi yaptır sen 5in üstü çıkarsa hamişsin

kızlar testi yaptım 2.çizgi dik değil yan şekilde ve üstelik eğri çıktı ne şimdi bu gerçi adetimden önce yaptım ama off off stres bastı

merhaba,
bizim geçen ay ilk denememizdi.
adetten 10 gün önceki değişiklikler ;
*sağ ve sol kaıkta batma (hiç olmazdı)
*ayaklarım çok üşüyordu
*gaz
*mide yanması
*mide bulantısı
*yüksek ateş
*tansiyon yükselmesi (benim hep düşüktür)
*kirpiklerim uzadı
*iki göğsümde şişti ve ağrığı (hiç olmazdı)
henüz gecikme olmadan 3 tane test yaptım.ilk yaptığımda yan çizgi şeklindeydi.
testler yanlış diye düşünüyordum.ömrü hayatımda yaşamadığım şeyleri yaşadım, belirti diyordum.vee adet günümde adet oldum.hamile değildim. :2:
bu 2. ayımız artık takmıyorum.gerçek belirti bile olsa inanamam gibi geliyor.
bu arada bayramda (adettim o zaman) bir tanıdık falıma baktı (çok iyi fal bakar). sen düşük yapmışsın ama farkında değilsin dedi. belki de düşüktü. off bilmiyorum :KK5:

X