karında ve midede gaz hamilelik belirtisi olabilirmi ? YARDIM

canım aynı belirtiler bendede vardı ve bende adet oldum şuan adetim ama mide bulantılarım falan iyice arttı dün avm de gezerken bi arkadaşımla karşılaştım ayak üstü anlattım durumumu ve bana dikkatli ol ben kızıma hamile kaldığımda 7 gün adet oldum bittikten 3-4 gün sonra test yaptırdım çift çizgi çıktı dedi yani üzerine olmuşum dedi ben hamile kalmaktan şuan korkuyorum 22 aylık bi oğlum var çalışıyorum sezaryenle doğum yapmıştım daha kendimi toparlayamadım bile 2.den önce 5 kilo falanda kilo vermek istiyordum üstelik şuan eşimde yanımda yok zorunlu olarak farklı illerde çalışıyorum yani şuan hamile kalmam beni psikolojik olarak çok etkiler neler oluyor bana yaaaaaaaaaaaaaa

benim karnım çatlıycak gibi şiş....kasıklarımda ağrı var ....her ay ayın 17 sinde adet olurken bu ay 18 inde oldum ...3 gün sürerdi bu ay 2 gün sürdü...ağzımda metalik bir tat var ...gebelik testi yaptım negatif çıktı ama hormon seviyem yükselmediyse belki göstermiyordur dedim ...yeniden yapmalımıyım acaba ...hamilemiyimdir...

Slm arkadaşlar adetime yedi hün var ve son 3 gündür çok fazla gaz sancım var pco? Diolar ama tam değilsin soru işareti ile belirtiolar 1.5 yıldır anne olmak için uğraşıorum ovulasyon testi yaptım 16 ve 17 ağs yımurtlama gösterdi ve ben ii değerlendirdim sizce hamile olabilrmiyim

gaz bendede oldu çok fena sıkıştırıyordu akıntımda vardı ama sarım sıydı ama adte günüm geçtikten sonra beyaza döndü bence bekle çok erken daha ilaca fazla girma çok sancı olduğun zaman ılık su için ayaklarını sıkı tut
Merhaba çok olmuş ama benim de adetime 10var ve aşırı gaz sancısı var göbek deliğin ile göğüs kafesim arasında bir de yumurtlama dan sonra akıntı bir gğn durdu sonra yine az az da olsa sarımsı yapışkan bir akıntı var siz de öyle miydi

Merhaba çok olmuş ama benim de adetime 10var ve aşırı gaz sancısı var göbek deliğin ile göğüs kafesim arasında bir de yumurtlama dan sonra akıntı bir gğn durdu sonra yine az az da olsa sarımsı yapışkan bir akıntı var siz de öyle miydi

Yumurtlama gununden beri bende gaz sancisindan fenayim ilac icmek istemedigim icin sekerli su yapiyorum o biraz rahatlatiyo. Akintimda 1 gun durdu hafifce yine baslamis.

X