karında ve midede gaz hamilelik belirtisi olabilirmi ? YARDIM

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
slm kızlarrr adetime 10 gün kaldı ...aslında hiç stres yapmıyorum üzerinde durmuyorum ama düşünmedende edemedm :KK43: 4-5 gündür midemde karnımda acayip gaz oldu ilaç içsemde geçiyor ama bi süre sonra yine başlıyor hele midemde çatlıcam sanki karnımdada ve sürekli tuvalete çıkma isteği oluyor (idrar deil).. ne yapacağımı şaşırdım dr ada çıktım bi surup içiyorum şuanda ama neden böyle oldu anlamadım gebelikte istediğim için bu bir belirti olabilirmi diye düşünüyorum bu şekilde bişey yaşayan oldumu arkadaşlar birde kokusuz beyaz bi akıntım var yumurtlama günümden sonra başladı ??? ben tam 8 kez hayal kırıklığı yaşadım.çok dua ediyorum inş. Allah yüzümü güldürür yardımcı olursanız sevinirm canlarımm sizdede bunlar oldumu???

gaz bendede oldu çok fena sıkıştırıyordu akıntımda vardı ama sarım sıydı ama adte günüm geçtikten sonra beyaza döndü bence bekle çok erken daha ilaca fazla girma çok sancı olduğun zaman ılık su için ayaklarını sıkı tut

ilaç kullanma hamile olabilirsin belki bendede olmuştu çünkü bide göğüsler en çok ordan anladım ben taş gibi oldular büyüdüler ve hassaslaştılar.

canım bende yumurtlama dönemimden beri feci şekilde karnımda gaz var yaklaşık 15 gündür böyleyim dünde adet günümdü ama olmadım bakalım herşeyin hayırlısı

size yardımci olacksa kızlar benim belirtilerimden birisi çok gaz olmasıydı.birde gögüsde hassaslaşma ve ateş basması üşüttüğümü sanmıştım ama hamişmişim.umarım işinize yarar.

benimde acaip gaz olmuştu canım bide kasıklarımda ağrı vardı ve ğögüs uçlarım acıodu

valla benimde birkaç gündür gaz var ve sancı oluyor..göğüslerim acıyo bira büyüdü gibi ama sert değil....hayırlısı bakalım...

kzlar midede gazla birlikte göğüs boşluğunda yanmada varmıydı........

benim adetime 6 gün var dün gece gaz sancısında uyuyamadım bugün de devam ediyor .göğüslerim 10 gün kala acımaya başlamıştı ama bugün acısı azaldı :KK43:(

tşkler kızlar yardımlarının için benimde göğüslerimde acı değilde dolgunluk var. ama bu gaz çok kötü rennie şurup içiyorum o hafif en azından karnım midemde ne kadar dikkat etsemde yememe çatlıcam sankii bu yüzden yemekle ilgili olduğunu sanmıyorum içecek bile içemiyorum 2 dkkada gaza dönüşüyor..bugün kanda mikrop varmı diye test yaptılar ama bişy çıkmadı..benim akıntım beyaz renk bi taraftanda mantar olmasın diye korkuyorumda ama yanma ve kaşıntı yok artık hayırlısı kızlarr bakalım beklicek eli mahkum yorumlarınız için tşkler

bilmiyorum ki cnm öyle dediler mide ağrısı olduğunda bazen kanda mikroptan dolayıda olabiliyormuş böyle gebelik test kiti gibi bişydi onunda kan damlası koymaya haznesi var ve sonuç negatif çıktı...gebelik testleri gibi paket içindeydi bende ilk kez görüyorum basit bi test cnm ama çok şükür bişy yok.. !!! hamileliktense razıyım yaa bu gaz sancısına bide çol belirgin bir beyaz akıntı var ????????

canım ole bı durumun varsa lac kullanma bılıyosun ılaların bebeklere yan etklırerı buyuk helede ılk uc ay canım ınsallah allahım gonlune gore verır hayırlı haberlerını beklıyoruz herseyde vardır bı hayır hıc uzulme olmamasındada var dır bı hayır benımde 6aydır olmuyo bızde beklıyoruz oldu canım ınsallah dıyelım

inş. cnm sağol...adetime 8-9 gün falan varr sabırsızlanmak istemiyorum ama bazende elimde olmuyor midemdeki gaz hala devam ediyor şurup içsemde 2-3 saat sonra yine aynı ya büyük bi sorun var yda hamile olabilirmiyim düşünceside geldi aklıma burda arkadaşlarım yazmış bizimde böyle olmuştu diye inş. bnmde öyledir ozaman ağrısına herşeyine razıyımm :KK43:((

benimde 5 günüm var ama gazım devam ediyor akıntım yok ama göğüslerimin acısı azaldı

benmde göğüslerimde acı yok sadece dolgun gibiler yani ağırlaşmış gibi gazımda midemde yokta karnımda sürekli gurulduyor ama ishal değilim anlayamadım bende ne olduğunu hamilelik yoksa zaten dr a çıkarım çünkü bu kadar gaz normal değilll tuvaletime bile günde 3 -4 kez çıkıyorum ama ishal değilim yaniii bakalım hayırlısı artıkkk inş. bu ay yüzüm güler ve inş. isteyen herkesinn...

yaa kızlar bende cok kotuyum ıkı aksamdır felaket sancılarla uyanıyorum ama agecmıyo adetıme 9 10 gun var acaba gebelık olabılırmı dıya dusunuyorum boyle gaz sancısı cekıpte hamıle oldugunu ogrenenız varmı

arkadaşlar benimde detime 12 gün var akşamları arka arkaya miydemden gaz çıkıyorr yani gnirme çok rahatsız oluyorum eşimden utanıyorum gündüzleri fazla olmuyor bana da yazarsanız sevinirim

bir hafta önce aşılama yaptırdım. ilk 4 gün falan kasıklarımda ve karnımın alt kısmında batmalar ve ağrılar oldu. şimdi ise aşırı derecede gaz sancısı yaşıyorum. adet sancısından beter. bagırsaklarımda düzgün çalışmıyor. sizce bunun nedeni hamilelik olabilirmi :bbo: :çok üzgünüm:

canım erken biraz ama ilaç filan kullanma hamilede olabilirsin çünkü gaz oluyor

X