Sindirim sistemi rahatsızlıklarına.... Kudret Narı

BinbirRenk

Guru
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009
3.972
943
Merhabalar, benim midemde gastrit var. Sık sık yanma olurdu. İlaçlar bir süre rahatlatıyor sonra da yine devam ediyordu. Kudret narının iyi geldiğini öğrendim. Marketlerde satılan ballı kudret narını denedim. Tam bir sonuç alamadım. Esasen halis zeytinyağı içinde bekletilenin tedavi edici özelliği varmış. 40 gün sabah akşam kullanılıyor. Ben bir aydan fazladır kullanıyorum. Gerçekten inanamadım. Bir tatlı kaşığı kudret narı, üzerine 1 tatlı kaşığı bal. Henüz dr. a gitmedim ama günden güne iyileşmeyi gözlemliyorum. Eskiden yediğimde şişkinlik yapan yiyecekleri artık rahatlıkla yiyorum. Kahveyi seviyor ama içemiyordum şimdi içiyorum. Yıllardır süren barsak tembelliğimi giderdi. Daha önce kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerimizi paylaşabiliriz.:1rolleyes:

Yalnız çok emin olduğunuz aktardan alınması gerekiyor. Havuç rendeleyip kötü yağlar kullananlar varmış. Gerçi ben çiçekçiden almıştım. Bazı çiçekçiler de satıyor.Hijyen durumu da çok önemli. Kullanılışı konusunda soranlara yardımcı olabilirim. Ne de olsa tecrübeli olduk bu konuda.

İçerik nedeniyle”Alternatif Tıp-Şifa Reçeteleri“Bölümüne taşınmıştır

X