Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Minoksil kullanan var m aranzda arkadalar ??

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
bi ara dökülme problemini bende yaşadım baya baya dökülüyordu ama. kullandığım ampuller,şampuanlar vs hiç biri bi işe yaramadı (dünyanın parasını verdim üstelik). regaine (minoxidil) kullandım 1-1.5 ay aslında 6 ay kullan demişti dr ama son zamanlarda tansiyonum çok düştü belki ondan belki de başka bişeyden başka dr da bırak bi süre dedi öylece bırakmış oldum ama bu süre de yetti bana dökülme durdu ve yenileri çıkmaya başladı. şuan şaçlarım eskisi gibi :nazar: tavsiye ederim herkese. ( bağ ağrısı denmiş ilk 2-3 gün bende de olmuştu.)

bi ara dökülme problemini bende yaşadım baya baya dökülüyordu ama. kullandığım ampuller,şampuanlar vs hiç biri bi işe yaramadı (dünyanın parasını verdim üstelik). regaine (minoxidil) kullandım 1-1.5 ay aslında 6 ay kullan demişti dr ama son zamanlarda tansiyonum çok düştü belki ondan belki de başka bişeyden başka dr da bırak bi süre dedi öylece bırakmış oldum ama bu süre de yetti bana dökülme durdu ve yenileri çıkmaya başladı. şuan şaçlarım eskisi gibi :nazar: tavsiye ederim herkese. ( bağ ağrısı denmiş ilk 2-3 gün bende de olmuştu.)

evet damarları genişlettiği için tansiyonu da düşürüyor doğal olarak baş ağrısıda oluyor ama fazla kullanımdan oluyor bu. birde zamanla kullanmadıkça eski haline dönmeye başlıyor saçlar. o yüzden haftada iki kere bile kullanman faydalı olur. yani kendi durumunuza göre azaltabilirsiniz.

evet damarları genişlettiği için tansiyonu da düşürüyor doğal olarak baş ağrısıda oluyor ama fazla kullanımdan oluyor bu. birde zamanla kullanmadıkça eski haline dönmeye başlıyor saçlar. o yüzden haftada iki kere bile kullanman faydalı olur. yani kendi durumunuza göre azaltabilirsiniz.

kullanalı 3 sene falan oldu cnm şuan bi sorunum yok o kadarcık kullanmam bile yetti bana

Arkadaşlar benm saç her taraftan dökülüyor minoksidili zor yetiriyorum benm gibi olanlar var mı ?

cnm sen kaç kullanımdan sonra fydasını görmeye başladın ben önce % 2 lik forte kullandım 1 ay şimdi 1 hafta oldu kırkland minoksidil kullanıyorum ama tık yok

cnm sen kaç kullanımdan sonra fydasını görmeye başladın ben önce % 2 lik forte kullandım 1 ay şimdi 1 hafta oldu kırkland minoksidil kullanıyorum ama tık yok

kırklanda iyi olduğunu söylüyorlar hemde daha ucuz. ikinci ayda etkisini görmeye başladım ben minoxidilin 3. ayda saç çıkıyor. ama en az 6 ay kullanmanı tavsiye ederim.

birde kırkland %5 lik oluyor sanırım bayanlara %2lik öneriyorlar ama çok bi açılma varsa saçlarda o zaman kullanabiliirsin %5 lik olanı. yoksa yüzde falan tüylenme yapar. ama çok açılma olmayım %5 lik kullanıyorsanda günde 1 ml . yeter

teşekkürler canım cevapların için inşallah ben de alırım sonuç

Arkadaşlar minoksidil kullanan bu kadar mı ??Kullananlar sonuçları yazarsa ben de inanarak uygulayacağım biliyorum herkesde aynı etkiyi vermez ama umut işte..

selam zlmm nasılsın?
kızlar benim 4.kutum,yani 4 aydır kullanıyorum,ilk aylar feci bir dökülme yaptı,aynı zamanda kaşıntı ve deride pullanma,şimdi bütün yan etkiler gitti,anlamadım minoksilmi iyi geldi yoksa saçlarımı kısacık mı kestirmem,sanırım güzel bir ilaç,başka çaremiz yok,başka ürünlere bir sürü para harcadım,keşke minoksidile önceden başlasaydım.
ben eczaneden minoksil %2 yi 30'a alıyorum,siz kaça alıyorsunuz?

saol iyi olmaya çalııorum umarım sen de iyisindir.ben minoksil 1 ay kırkland%5 lik 3 hafta kullandım ama aynı değişiklik yok iyice seyreldi saçlarım bilmiorum napcam

saol iyi olmaya çalııorum umarım sen de iyisindir.ben minoksil 1 ay kırkland%5 lik 3 hafta kullandım ama aynı değişiklik yok iyice seyreldi saçlarım bilmiorum napcam
canım 1 ay çok kısa bir süre ama,ben sana ne demiştim.kullanmaya başladıktan iki-üç hafta sonra dökülme artıyor demiştim.ama sakın bırakma devam et.minoksilden kaynaklanan dökülme bende kesildi.4 ay bitmek üzere.canım birde saçlarımı küt kısacık kestirdim,minoksili sürmek daha kolaylaştı,hemde iyi oldu

hem minoxidil hemde prıorin hap ı birarada kullanan var mı?
canım doktor bana minoksil ile diana 35 verdi.ikisi birlikte verilirmiş aslında aklınızda bulunsun diana 35 hormonları düzenliyor(hoş ben kistim olduğu için kullanıyorum,bir taşla iki kuş vurmak diye buna derler hatta 3 kuşta neyse)prof hoca bana şöyle demişti,saçı dökülen hastaya önce revigen,revivegen,bioxin gibi solisyonlar veririz eğer bunlarlada durmassa en son çare 6 ay boyunca kullanması için minoksil içeren ürünler veririz6 ay sonra gelişme olup olmadığına bakarız eğer gelişme yoksa minoksili diana 35 ile veririz demişti.doktor bana priorin değilde pantogar verdi ama ben kullanmayı kestim.diana-minoksil-pantogar üçlüsünü verdi ama ben sadece diana ile minoksil kullanıyorum

cnm 2 ay bitti umudum kalmadı artık kel olcam yakında .sen yine küt kestirmişsin ben erkek saçı gibi kestirdim .bi de benim saç yapış yapış oluo cnm sen de de oluomu ?minoksil kullanırken olmuodu ama kırklanda oldu

ben tam 1 hafta oldu minoxidil kullanıyorum.psikolojik mi bilmiyorum ama çok iyi geldi sanki saçlarım canlandı.bioblas saçımı keçe gibi yapmıştı ama minoxsidil kullanalı çok hoş görünhüyor.fakat ilk 3 gün saçlarım daha fazla döküldü.şimdi çok az dökülüyor.
bi sorunum var yalnız bu ilaç çok başağrısı yaptı bende halada başım ağrıyor. :KK43:

ben tam 1 hafta oldu minoxidil kullanıyorum.psikolojik mi bilmiyorum ama çok iyi geldi sanki saçlarım canlandı.bioblas saçımı keçe gibi yapmıştı ama minoxsidil kullanalı çok hoş görünhüyor.fakat ilk 3 gün saçlarım daha fazla döküldü.şimdi çok az dökülüyor.
bi sorunum var yalnız bu ilaç çok başağrısı yaptı bende halada başım ağrıyor. :KK43:

sen minoksil mi kullanıyorsun yoksa rogain, regein, kırkland mı?

X