Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk izmirde uygun kaynak

yanlxixzmelek

gül
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
193
0
arkadaşlar saçıma kaynak yaptıracam lütfen izmirli arkadaşlar bana yardımcı olun nerde uygun fiyata yaptırabilirimz yaptırabilirim bilgisi olan duacınız olacam :enbuyukkk:a.s.

merhabalar ben izmirde değilim, Konyadayım ama dün saçlarıma kaynak yaptırdım ama hala endişelerim var, çok güzel oldu da, ne bileyim saçları döker mi diye korkuyorum, ama güzel oluyor gerçekten...

meryem hanım, bende konyada 300e yaptırdım, markasını bilmiyorum, silikon dediğiniz boncuk gibi bişey var,onun içinde lastik gibi duran şey silikon demişti kuaförüm, silikon olmaması mı gerekiyordu ne gibi zararı olur ne yapabilirim

500tl şuan için çok geliyor bana ben şöyle 300 falan istiyorum oda zor ama konyada yapan olmuş var demek belki kalite biraz düşük olabilir ama bilemiyorum yani çalışan bir bayan olsaydım gözümü kırpmaz yaptırrırdım ama koca eline bakınca olmuyor istediğin gibi hiçbirşey

walla ben iki sene önce yaptırmıştım boncuk kaynak hiç ama hiç memnun kalmadım..ne tarayabiliyosun ne doğru dürüst yikiyabiliyosun..yatarken acıdı ilk günler..bı de sampuani arindiramadigim için deli gibi kepek olmuştu..ben baya pahalıya yaptırmıştım güzel dayanıklı olsun diye bı de saclarım çok gür baya kullanmislardi o yüzden pahalı tuttu..sırf o kdr para verdigim için 2 ay tuttum snr çıkarttım suan da öyle duruyo yazık oldu parama..belki de benim kuaförüm beceremedi ama hiç memnun kalmadım hbrniz olsun..onun yerine çit çit daha iyi aksam yatarken çıkarırsınız rahat edersiniz en azından..

X