Doğuma Hazırlık kan pıhtılaşmasında normal doğum yapanlar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

eftelyasu

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2008
2.171
1
43
MRB ben kan pıhtılaşması nedeniyle hergün iğne kullanıyorum 28 haftalık gebeyim normal doğum ile sezeryan arasında kararsızım korkularımdan dolayı , kendimi her konuda çok kasıyorum ilk gece olayında bile bir sürü sıkıntı yaşadım kasılmadan dolayı , normal doğum yapmayı istiyorum ama çok korkuyorum o anda bebeğime yardımcı olamam diye çünkü bacaklarım bir titremeye başlayınca kendime hakim olamıyorum birde bana hep panik ataklık var sende derler , ne olur yardım edin bana sezeryan olmak istemiyorum

ben ce sezeryan olmanda fayda var bir de kan pıhtılaşması varmış
ben de çok korkardım ama sezeryanda zaten uyuyosun bi şey hissetmiyorsun
mantıklısı bu senin için tabii ki doktorun ne der o da önemli

canım merhaba clexane kullanıyosun demi,ben konuya çok hakimim ama sana özelden mesaj atamıyorum,neden anlayamadım,seninle iletişime geçsek iyi olucak,bende ona yakın birsey yasadım,ulaş bana canım

canım geçmiş olsun bende clexan 0.8 lik kullanmıştım gebeliğimde .bu yüzden dr.sezeryan olmamı istemedi kan sulandırıcı olduğu için kanama durmazsa diye endişelendiği için normal yaptım onuda ağrısız normal yaptım çünkü çok ıkınmam ağrı çekmem kanayı tetikleyebileceği için epiduralli normal doğum yaptım süperdi tavsiye edrim ağrı yok.......

canım geçmiş olsun bende clexan 0.8 lik kullanmıştım gebeliğimde .bu yüzden dr.sezeryan olmamı istemedi kan sulandırıcı olduğu için kanama durmazsa diye endişelendiği için normal yaptım onuda ağrısız normal yaptım çünkü çok ıkınmam ağrı çekmem kanayı tetikleyebileceği için epiduralli normal doğum yaptım süperdi tavsiye edrim ağrı yok.......

Gerçektenmi sevindim ama korkuyorum ben kendimi kasıyorum biraz genelde doğumda bebeğime yardımcı olamazsam ıkınmak gerekiyor ama ben yapamazsam diye korkuyorum biraz anlatırmısın doğumda sen rahat bir insanmısın normalde birde doğum aşamalarını anlatırmısın kaçıncı haftada doğum yaptın , doktor bana sen ne istiyorsun diye sordu ben sezeryanı düşündüğümü söyledim ama aslında gönlümden normal doğum yapmak geçiyor bebeğim için daha iyi olacağını söylüyorlar normal doğumun ama korkularım olduğundan normal doğumdan bazen sezeryana yöneliyorum yapabilirmiyim acaba diye tereddütlerim var normalde rahat bir insan değilim canım oldukça azdır yapabilirmiyim acaba normal doğumu önerilerin neler paylaşırsan sevinirim

merhaba kızlar bende 2,5 aylık hamileyim ve clexane 0,4 kullanıyorum.. doğuma daha çok olsada anlarsınız beni düşünmeden olmuyor..ben de normal doğumu çok istiyorum ama kan pıhtılaşması olmasının doğuma ne gibi bir etkisi olurki?

yani doktorum onay verirse ben normal doğum istiyorum.. sizce normal doğumun bir zaarı olur mu ki?

X