Pko+çatlatma iğnesi

rukiyeilayda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2008
155
1
slm arkadaşlar ben pko hastasıyım 1 senedir bebek için tedavi görüyorum iki kere çatlatma iğnesi denedik olmadı şimdi üçüncüsünü vurunacağım aranızda hiç pko olupta çatlatma iğnesiyle hamile kalan varmı bana ümit olursanız çok sevinirim

selm arkadaslar banada gecen ay gobekten ıgne yapıldıı catlatma ıgnesınden farkı ne acaba doktorumada sormak aklıma gelmedıı bu ay tekrar gıdecem doktora yıne klomen kullandıım bakalım ne olacak

selm arkadaslar banada gecen ay gobekten ıgne yapıldıı catlatma ıgnesınden farkı ne acaba doktorumada sormak aklıma gelmedıı bu ay tekrar gıdecem doktora yıne klomen kullandıım bakalım ne olacak

canım ovitrellemi vurundun göbekten oda çatlatma iğnesi fakat o göbekten yapılıyor.prengly pek bulunmuyor o yüzden farklı ilaçlar yazıyorlar.ikiside aynı merak etme.
yanlış anladıysam kusura bakma.klomen kullanıp yumurta takibinden sonra yaptırdın dimi?

slm arkadaşlar ben pko hastasıyım 1 senedir bebek için tedavi görüyorum iki kere çatlatma iğnesi denedik olmadı şimdi üçüncüsünü vurunacağım aranızda hiç pko olupta çatlatma iğnesiyle hamile kalan varmı bana ümit olursanız çok sevinirim

arkadasım bendede pko var sadece bir tane catlatma ignesi oldum ve hamile kaldım kızım su anda 5 yasında .2 gün öncede ovitrelle ignesini göbekten oldum.2. cocuguma niyetle bakalım allahtan hayırlısı.umudunu yitirme biraz gec olabilir ama allahtan ümit kesilmez:nazar:

arkadasım bendede pko var sadece bir tane catlatma ignesi oldum ve hamile kaldım kızım su anda 5 yasında .2 gün öncede ovitrelle ignesini göbekten oldum.2. cocuguma niyetle bakalım allahtan hayırlısı.umudunu yitirme biraz gec olabilir ama allahtan ümit kesilmez:nazar:

inş bende bu sefer bari hamiş olurum seninde ovitrella işe yarar inş canım nasip herşey iyi de olsa olmuyo işte allhın kudretine sığınıp ona havale ediyorum artık düşünmek sitrese girmek istemiyorum allahım kucağımızı boş bırakmasın:Saruboceq:

inş bende bu sefer bari hamiş olurum seninde ovitrella işe yarar inş canım nasip herşey iyi de olsa olmuyo işte allhın kudretine sığınıp ona havale ediyorum artık düşünmek sitrese girmek istemiyorum allahım kucağımızı boş bırakmasın:Saruboceq:

:1rolleyes:slm canım hangi şehirde olduguna baktım rize yazıyordu :)bende rizedeyim bende çatlatma iğnesi + klomen+pkoluyum tedavıye basladım sen hangi dr gidiyorsun :):1rolleyes:

slm kızlar ben de pkoluyum 2 aydır tedavi görüyorum cumartesi kontrole gideceğim yumurtalar büyüdüyse prengly çatlatma iğnesi vurunacağım inşallah büyümüşlerdir inşallah hepimiz hamiş oluruz hayırlısıyla allah hepimizin kucağını hayırlı bebişlerle doldursun AMİNNNNNNNNN

slm kızlar ben de pkoluyum 2 aydır tedavi görüyorum cumartesi kontrole gideceğim yumurtalar büyüdüyse prengly çatlatma iğnesi vurunacağım inşallah büyümüşlerdir inşallah hepimiz hamiş oluruz hayırlısıyla allah hepimizin kucağını hayırlı bebişlerle doldursun AMİNNNNNNNNN
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:aaamiin canım birbirimize dua edelim

birde arkadaşlar bugün yine gittim doktora yurtam2 tane 14mm var bu üçüncü gidişim adetiminde 14 üncü günü ama hala büyümedi ve e2 imde hep düşük çıkıyo canım sıkıldıben herhalde gittikce gerimi gidiyorum ne pazartesi tekrar gel dediler bakalım o zamana kadar büyümesse ne olacak

benimde 2 tane yurmurtam oluşmuş 17mm olmuş geçen ay 6 adetti yurmurtam her ay farklı oluyormuş cnm canını sıkma. 17 mm olduktan sonra çatlatma iğnesi olunuyor. bende yarın iğnemi olacağım hayırlısı bakalım. yalnız prengnly piyasada yok maalesef ucuzdu ovitrelle aldık 75tl battık bu ay. ne yapalım herşey bebiş için. sgk yı kınıyorum neden ilaçları ödemiyor. mevlamdan hayırlısını diliyorum inşallah beişlerimize kavuşuruz.

balımnurcum çok haklısın pregnyl bulamk zor bu ilacı firması artık çıkarmıyomuş biz birkaçkişinin memleketinde sordurduk bir kutu biri bir kutu biri getirtti eczanelerin ellerinde kalanı bulabildik buseferde olmassa birdahaki ay bende nasip mecbur ovitrelle alıcam napalım allah emeklerimizi boşa çıkarmasın

benimde 2 tane yurmurtam oluşmuş 17mm olmuş geçen ay 6 adetti yurmurtam her ay farklı oluyormuş cnm canını sıkma. 17 mm olduktan sonra çatlatma iğnesi olunuyor. bende yarın iğnemi olacağım hayırlısı bakalım. yalnız prengnly piyasada yok maalesef ucuzdu ovitrelle aldık 75tl battık bu ay. ne yapalım herşey bebiş için. sgk yı kınıyorum neden ilaçları ödemiyor. mevlamdan hayırlısını diliyorum inşallah beişlerimize kavuşuruz.
slm canım bende geçen hafta ovitrelle vuruldum.Ama bana drum rapor çıkarın dedi.Rapor sayesinde :) 15 ytl aldık
balsuratcım güzel sevindim tedavin nekadar zamandır devam ediyo sen doktorundan memnunmusun

Canım benim 2.ayım bu klomende geçen ay rahim fliminide çektirdim..Drdan çokkkk mutluyummmm pozitiff bir insann:teytey::teytey:

slm kızlar ben de pkoluyum 2 aydır tedavi görüyorum cumartesi kontrole gideceğim yumurtalar büyüdüyse prengly çatlatma iğnesi vurunacağım inşallah büyümüşlerdir inşallah hepimiz hamiş oluruz hayırlısıyla allah hepimizin kucağını hayırlı bebişlerle doldursun AMİNNNNNN

canım bende pkoluyum doktora gidecem merak ettim 2 ay boyunca ne tedavisi uyduladı doktor sana

selam kızlar ben geçen hafta duphastone kullandım sonra cuma günü ovıtrelle vuruldum nisanın 13ünde pregestan hapını kullancam17 sine kadar adet olmazsam ara dedi doktorum böyle tedavi olan varmı sonuç nasıl lütfen yardımcı olurmusunuz çünkü ben 4 senedir 2.çocuk için tedavi görüyorum dr yeni değiştirdim daha önceki doktorlarımın tedavisi hep aynıydı bu çok farklı geldi lütfen cevap yazınmirmirmirmir

selam buse burcu bende eskişehirdenim bende pko luyum 1tane oğlum var 2. bebek için tedavi görüyorum sen hangi dr gidiyosun ben ben sebahattin beye gidiyoruma.s.a.s.

X