granit temizliği

suztsuznescafe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2009
19
0
46
arkadaşlar yeni taşındığımız evimizin yer karoları (mutfak ve antreler) düz krem rengi granit. Granitlerin arasını neyle doldurdular sa bir türlü temizleyemiyorum. çamaşır suyu mor cif dr cleanın derz temizleyicisi aklıma ne gelirse denedim olmuyor. bir de granitteki yağ lekelerini nasıl çıkartabilirim bir fikri olan varsa bana yardımcı olsun lütfen...

canim kendi rengi kirli renk olabilir.

yaglar icin yag coz dene.

yapi markete git derdini anlat. gerekirse kaldirimlara beyazlatici madde surdukleri gibi sen de aralari o madde ile yeniden doldurursun.

ama krem rengi granit Allah kolaylik versin. tuy dusse belli olur. gicik olurum ben. ama elektrik supurgesi ile tertemiz oluyor iki dakikada.

sağol kibele ama kendi rengi değil ara ara beyaz yerleri de var çünkü.. yağ çözü denemeye korktum açıkcası granitlere zarar verirmi diye ama deneyelim bakalım belki işe yarar:1rolleyes:

benimki kahverengi ama parlak öyle kötü ki ayak izi kalıyor hep kirli gibi duruyor hergün silmek gerekiyor.gerçi zaten hergün siliniyor da ben şuna sabah akşam silmek gerekiyor diyeyim.tabi öyle yapamıyorumfisfisfis

selam arkadaşlar bende size birşey soracagım benim tezgahım granit ten çeşmenin kenarları kireç tutmuş nasıl çıkar bilgi verrirseniz çok sevinirim yalnız kireç sökücü denesem bozarmı şimdiden cvp larınız için teşekkürler

selam arkadaşlar bende size birşey soracagım benim tezgahım granit ten çeşmenin kenarları kireç tutmuş nasıl çıkar bilgi verrirseniz çok sevinirim yalnız kireç sökücü denesem bozarmı şimdiden cvp larınız için teşekkürler
arkadaşım aynı dertten bende muzdaribim eski parlaklığı yok parlatmak için ne yapılır bilen varsa yardım etsin çok sinirimi bozuyor görüntüsü deli olucam :gitme:

X