Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç gürleştirmek icin oneriler??

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Zuzu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
55
0
merhaba bayanlar=( henuz 19 yasındayım inanılmaz gür saclarım vardı 16 17 yaslarımda dokuldu saclarım anlamadmm baya bi kilo kaybı yasadım, saclarımla cok ugrasıyodum falan filan o yuzdendir diye dusunuyorum..
simdi dokulme durdu, normal gunluk dokulme gibi herkeste oldugu kadar yani.. ama ben eski saclarıma kavusmak istiyorum.. yani genetik falan yazıyor bazı yerlerde dogrudur, ama ben cok gur saclı bir kızdım zaten :KK70:

simdi lutfen yardım edin, baslıkları karıstırdım, herkes bi sarımsak diyor ama haftanın 4 gunu okula giden biriyim nası olcak o iş yaa
aynaya bakamıyorum resmen bunalıma girdim denilebilir bakınca aglıyorum yani... oooof :çok üzgünüm:

canım herkesin ortak sorunu son zamanlarda saç dökülmesi.bende diyet ve sıkıntı yaşadım geçen kış ve saçlarım o kadar gürdü ki azaldı ama allaha şükür diplerim gür çıkan saçlarım var senin dökülen saçların çıkmıyor mu ?
sana önerebileceğim ampuller var bepantene bemiks ve evigen ampullari dene panik yapma herşey olcağına varıyor beslenmeye dikkat etmek ve her zaman relaxxx.

Saç dökülmesi ve saçın gürleşmesi için tavsiye edebileceğim şeylerden birisi Yılan yağıdır.
Ayrıca Mecit Efendi'nin saç dökülmesi için bir karışımı var onuda tavsiye ederim.
Hem fiyatı çok uygun hemde çok işe yarıyor.
Saçların parlaklaşıyor,kolay şekle girmeye başlıyor resmen ahenkle dans ediyor.:))

selam millet ben de boya yaptım senelerce kızıldan sonra da saçlarım iyice cansızlaşıp dökülmeye başladı. Geçmiş sfayfalarda okuduğum kadarıyla zeytinyağı-sarmısak ikilisini bir ay bekletip uygulamaktan bahsediliyordu, neden bekletiliyor ? Ayrıca onu denemeyi düşünen arkadaş denedi mi acaba ?

kendınıze ait bşka bi şampuanınz olsun onun içine 2o diş sarmısak dövünn verr her defasında onla yıkanın iyice dipleri ovunn ..1 ay sonundaa görüceksinz benım 8.5 cm uzadı .. Şimdi zaytinyağına başladım zeytinyağı ve yumurta karıştrıp haftada bir yapıyorum mükemmel işe yarıo

kendınıze ait bşka bi şampuanınz olsun onun içine 2o diş sarmısak dövünn verr her defasında onla yıkanın iyice dipleri ovunn ..1 ay sonundaa görüceksinz benım 8.5 cm uzadı .. Şimdi zaytinyağına başladım zeytinyağı ve yumurta karıştrıp haftada bir yapıyorum mükemmel işe yarıo

20 diş sarmısakmı koku yapmıyormu. saçım uzadı demişsin gürleşme var mı peki

bir kafa sarmısağı rendeleyip has zeytinyağının içie atıyoruz.bu karışımı kavanozda iki gün bekletip sarmısaklarla birlikte saç derimize uyguluyoruz.bu karışımı 4 saat bekletiyoruz.
koku yapmasın diye defne yapragı atabılırsınız

saç boyaları ve düzleştiricilerden uzak durun yemek saaterinize özen gösterin.sigarayı bırakın,uyku düzeninize dikkat edin.ve en önemlisi stresetn uzak durun şampuan kullanmayın çünkü içlerinde mazot varmış sçları inceltiyormuşdoğrudur ben ne zaman kullansam saçlarım tomarca dökülür bitkisel şampuan var bu ara onu kullanıyorum adı b ile başlıyor t ile bitiyor:KK34:

bende bu formlarda yazan badem yağı,yılan yağı ve sarımsak yağını bi kavanozda karıştırıp bi gün bekletin yazıyodu.Bi kere uyguladım ama iğrenç ötesi saçlarımdan yağı üç günde zor geçirdim hele sarımsak kokusunu anlatamam 3-4 gün hergün yıkadığım halde sanki saçlarım hala sarımsak kokuyo gibiydi.o kadar da parfüm sıktım, şampuanladım.İğrenç bişey ya asla tavsiye etmiyorum.Bide aa nasıl olur bende hiç koku olmuyo diyenlere şaşırıyorum acaba burunlarında mı sorun var ıykkk

cnmm sn sacındaki yagı temizlemek için direk suyun altına grmıssındır sonrdan şampuan kullanmışsındr.kullandıgın şampuanı bıraz sulandırıp saçına uyguladıktan sonra yıkasaydnn günlerce ugraşmak zorunda kalmazdın tatlımmm:KK64:

Son düzenleme:
öyle her duyduğunuzu sürmeyin saçlarınıza yasık
ben sadece bişeyi denedim etkili oldu burda okuduğum bişeydi bir avuç karanfile yarın kg su ekleyip bir gün bekleyip saça ve diplere sürüyorsunuz hergün 1 kere 10 gün içinde saç çıkarıyormuş bnm 2günüm dökülme çok azaldı saçı sürer sürmez kalınlaştırıyor parlatıyor kokusuda güzel renkte bi değişiklik yapmıyor yani kararma vs olmuyor bildiğiniz karanfil bu arada şu agız kokusuna ii gelen kuru olan bakkalda satılan bir gün beklemek istemiyorsanız karanfillere kaynar su dökün soğuyunca sürün denemeye değer bitkisel zararsız bunu her saç dökülmesi olan konulara kopyalıyorum benim dökülmem durdu herkese derman olsun istiyorum

slm bebişler suna dumankaya dana iliği saç dökülmesine iyi geliyor demiş, ben 2dir kullanıyorum faydası var gibi devam edicem 8 kullanımdan sonra fayda ediyomuş hatta saç çıkarıyo diyenler bile var denemekte fayda var derim sonuçta doğal protein ne zarar verebilirki?

X