Saç Rengi ve Saç Boyama Saç ve göz rengi???

danskolik

yeniden aşık...
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
123
1
arkadaşlar sizlere bişey danışmak istiyorum.ben yeşil gözlüyüm.saçlarımı siyaha boyatma düşüncem var.sizce siyah saç renkli gözü dahamı çok ortaya çıkarır yoksa rengini kapatırmı? göz rengimin ön planda olmasını istiyorum.önerilerinizi bekliyorumfisfisfis

Canım benim göz rengimde yeşil ve siyaha boyattığımda göz rengim belli oluyordu tabikide ama siyahı açmak için yapmadığım şey kalmadı en iyisi koyu kestaneye boyat hem sevmezsen değiştirme imkanın olur

birde ben sıcak çikolata'ya boyadım bu renkte göz rengimi ön plana çıkardı yerimseniben

tabiki harika olur bknz. adriana lima onunda saçları siyah gözü yeşil çok yakışıyor.

arkadaşlar sizlere bişey danışmak istiyorum.ben yeşil gözlüyüm.saçlarımı siyaha boyatma düşüncem var.sizce siyah saç renkli gözü dahamı çok ortaya çıkarır yoksa rengini kapatırmı? göz rengimin ön planda olmasını istiyorum.önerilerinizi bekliyorumfisfisfis

şahsen ben de yeşil gözlüyüm kendi saçım da siyah. ama kahveler vardı bir ara sonra siyah hint kınası yaptım ve herkes bayıldı gerçekten gözlerin ortaya çıktı filan dediler. çok güzel oluyor tavsiye ederim:lepi:

kızlar bende yeşil gözlüyüm saçımın doğal rengi koyu kestane.bir aralar mavi siyah boyadım 5-6 yıl öncesine kadar. ama gerçektende zaman zaman sert bir ifade oluyor makyaj falan belki bişeyler olabilir ama rengi döndürene kadar da neler çektim.ten rengi de önemli çok açık tenliysen yapma.kestane tonları bence yeterli olur.

Ben ela gözlüyüm ama siyaha boyadığımda bide kalem çektiğimde gözler yemyeşil oluyodu

valla bende 2 sene önce siyaha boyamıştım saçımı, gözlerimde mavi...yakıştırmışlardı ama orjinalinde saçlarım sarı olduğu için diplerden çıkınca çok kötü duruyordukafamçokkarıştı

saçlarımı biraz da yakaraktan sarıya döndümsırnaşık şey...
ama sarı saçı bana daha çok yakıştırırlar sanırım ten rengimle de alakalı bi durum bu..

yani eğer tenin baya beyaz ise gözlerinde yeşil saçlar siyah fıstık gibi olursun:jeyyar:
kızıl yada bakır tonları da hoş olur

ya bende saçımı boyatıcam ama gözlerim ela buğday tenliyim
koyu renk yaptırmak şstşyorum sizce nasıl olur

canım ben de yeşil gözlüyüm hatta mavi yeşil diyebiirim. önce siyaha boyamıştım çok göze batıyor siyah ve renkli göz sadece dikkat çekiyor ama sertleştiriyor çok doğru. orta kahveye boyadım sonra gözler daha ön plana çıktı ve daha doğal duruyor. en son koyu kestane yaptım o da siyah gibi oldu. dediğim gibi çok dikkat çekiyor ama sarıdan tut da siyaha kadar tüm renkleri denedim renkli göze en iyi kahve tonları gidiyor. istersen fotograflar üzerinde karar verebilirsin. özelimden mesaj atabilirsin.

benim gözlerim yeşilimsi ela saçlarımda doğal siyah beyaz tenliyim herkes yakıştığını söyler,kızılda boyadım oda güzel olmuştu

canım benm de gözlerim yeşil siyaha boyamıştım resimlerime bakabilirsin fikir edinmek istersen :1rolleyes:

X