Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Isırgan tohumu yağı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
M

MeDuSa

Ziyaretçi
Kızlar ben bu yağlarla sonunda kafayı bozdum sevgilimede söyledim bana hediye alacaksan saç bakım yağları al diye -tatlicadiarzu-
Susam yağı ve ısırgan tohumu yağı almış
ısırgan tohumu yağı dökülmeye iyi gelir demiş satan kadın
benim saç dökülmem yok ama olan arkadaşlar için söylüyorum bence bu yağı deneyin aktar sölediğine göre bi bildiği vardır delikafadulden
Ben şimdi bu yağı kullansammı değiştirsemmi bilemedim ama sevgilim almış saç bakım yağımın içine karıştırıp kullanayım bari :asigim:
saça parlaklık veriyormuş saçı güçlendiriyormuş ayrıca şakkıdı

bende anneme ısırgan otu al dedim. annemde gitmiş ısırgan tohumu almış. acaba oda işe yararmı kullanmadım hiç.

bende anneme ısırgan otu al dedim. annemde gitmiş ısırgan tohumu almış. acaba oda işe yararmı kullanmadım hiç.

Bence dene canım ısırganın saç dökülmelerine en iyi gelen bitkilerden biri olduğu söyleniyor baksana tohumunun yağı bile işe yarıyorsa tohumun kendide yarar herhalde benneyaptımki

Bence dene canım ısırganın saç dökülmelerine en iyi gelen bitkilerden biri olduğu söyleniyor baksana tohumunun yağı bile işe yarıyorsa tohumun kendide yarar herhalde benneyaptımki

evet haklısın, kaynatıp bi deneyeyim onuda.
senin saçların uzadımı hülyalı?
ben turbu bıraktım işlerimin yoğunluğundan. bıraktıktan sonra uzamadı hiç, ayda 1cm uzamış. şimdi yeniden başladım turplu suya.

evet haklısın, kaynatıp bi deneyeyim onuda.
senin saçların uzadımı hülyalı?
ben turbu bıraktım işlerimin yoğunluğundan. bıraktıktan sonra uzamadı hiç, ayda 1cm uzamış. şimdi yeniden başladım turplu suya.

cnm ya aynen bende bıraktım uzaması durdu tekrar başlamam lazım acilen yani yapmadığımda nerdeyse hiç uzamıyo :sm_confused:

kızlar bnm de kaşlarım dökülüyodu ve seyrelmişti.aktar bana bu yağı tavsiye etti kaşlarım için ama bnm yağlarla problemm var nereme sürsem orda sivilce çıkıyo.malum bu yağı da 4gün kullandm ve sivilcelerim patlak vernce bırakmak zorunda kaldım:KK53:

X