Asker yolu nerede bekliyosunuz. Asker yolu bekleyen evli arkadaşlar..:(:(

duyguud

HeR şEy çOk GüZeLL.......
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
957
7
mrb arkadaşlar mrk ettiğim bişi var evli olupda asker yolu bekleyenler nerde bekliyolar kayınvalidesinin evinde,mi kendi baba evindemi yoksa kendi evlerinde mi benim böyle bi kararsızlığım varda yardımcı olurmusunuz yada ne önerirsiznizz bana
şimdiden teşekkürleryardımlarınız içina.s.a.s.

tabiki kendi evinde kal ama ara sıra git cnm annenlere şimdiden allah kavustırsun cnm

bunu bize değil eşin olacak kişiye söylemelisin."sen gittiğinde ben annemlerde kalıcam..bu senin için uygun mu" gibi bişey söyleyebilirsin...hayır derse ve sende kaynvalidende kalmak istemiyorsanda askerlik dönüşüne ertelersiniz evlili...zaten evlensenizde ayrı kalacaksınız..bari evlenmeden ayrı kalın..katlanması daha kolay olur bence...

İçerik nedeniyle”Ah erkekler“Bölümüne taşınmıştır
Editör arkadaşımın da bilgisine

tşkler arkadaşlar daha hemen evlenmiycem ama sanırsam öyle bi durum olcakk..ben söyledim zaten kendi ailesiyle asla kalmam kendi ailemlede kalmam zaten en uygunu kendi evimnizde kalmak olur yinede düşünüyorum bakalım zaten kısa dönem olur idare etcez yaaa...

o askerliğini yaptıktan sonra evlenseniz...
evli olupta asker yolu beklemek çok zordur..

bence kesinlikle evlenme eviliyim eşim doğuda komando kaynanamla kalıyorum ne kadar zor olduğunu bi ben bi allah bilir sakın diyorum canım sakın ama kaynanayla kalmama fırsatın varsa evlen derim ben yani kendi ailenle kalabilirsen evlen çünkü askerlik bu ne olacağı belli olmaz askere uğurlamadan önce ona doymak sabah beraber uyanmak ve birçok özel şeyler buna değer inan bana....

bende asker yolu bekliycem kısmetse nisanda askere gidicek eşim şimdiden kara kara düşünmeye başladım biz aynı hastanede çalışıyoruz hem evde hem işte beraberiz yani çok zor olucak.çalıştığım için kendi evimde kalıcam ama çalışmasaydım biraz annemlerde biraz kayınvalidemde kalırdım.

bekarken bile asker beklemek çok zor
eger imkan varsa evlenmeden önce gitsin gelsin a.s

canım benim evim ayrı olduğu halde kayınvalidemlerde kalıyorum.evimin olduğu yerde hiç yakınım yok eşim aklım sende kalır dedi.kendi ailemde kalamıyorum çünkü annem yok babam başkasıyla evli babamdan ayrı yaşıyordum evlendiği kadını kabul etmemeiştim şimdide gitmeye yüzüm yok zaten istemiyorumda.ama kayınvalidem çok iyi olmasına rağmen çok zorlanıyorum insanın evi sığınağıdır derler eğer eşin müsaade ediyorsa kesinlikle kendi evinde kal derim ben.ama beklemek gibi bir imkanın varsa bekle.tamam evliyken gitmesininde güzel yanları var ama bekle tatlım sen inan bekarken beklemek daha kolay olur

yakında 3 yıl olacak eveleneli eşim askerde ve ben annemde kalıyorum.evlendikten sonra 2 yıl kayınvalidemle kaldım zaten bir ton sorun anlatmaya bile gücüm yok artık,nihayetinde eşimin ataması oldu ve başka bir şehre taşındık 4 ay sonra askere gitti eşim evimizi kilitledik ve ben anneme geldim.burada daha huzurlu olacağımı eşim benden daha iyi biliyor ve öyle de.ne maddi ne manevi hiçbir sorunum yok.her konuda rahatım bişey yerken çekinmiyorum ama kayınvalidemle olsam böyle olmayacaktı biliyorum sürekli bir çekingenlik olacaktı.ve eşin askerdeyken daha bir alıngan oluyorsun.çok şükürki atamamız olmuş yoksa orada kalmak zorunda olurdum aman allahım kabus gibi. eşim gittikten sonra oarada 10 gün kaldım ama nasıl kaldım off çok zordu.eşim arıyor ama kayınvalidem tepemde bekliyor rahat konuşamıyorum.sürekli sen çok konuştun ben az konuştum rekabeti amaan 10 gün kaldım bi ton stresle döndüm ama şimdi son derece rahatım.tek derdim kocişimden uzak olmak..bilmem sana bir fikir verdi mi bu yazdıklarım

kızlar aklı olan askerliğini yapmış biriyle evlenir yada evlenmeden aşkını askere gönderir ben 3 aylık evliyken gönderdim eşimi daha doyamadan evlilikten bişey anlamadan gitti daha gelmedi... 1 ay var ama ben de bittim görev icabı doğunun en doğusundayım annemle kalıyorum bide kayganayla kalsam kafayı yerdim heralde. geçim derdi doğu derdi aşkımın derdi yetti kafayı yemek üzereyim... sakın evliyken göndermeyin önce askerlik sonra evlilik en güzeli...

8aylık evliydim eşim askere giti kısa dönem ankara ama çok zor 1,5 ay oldu her gece aglıyorum gözümde yas kurumadı . Çok zor zaman geçiyo herkesin eşi için hayırlı teskereler

oohooo siz hepinizz çoktan kavuşmuşsunuzz:KK9:
Kendi evimden başka biyerde rahat olamam ben.

mrb arkadaşlar mrk ettiğim bişi var evli olupda asker yolu bekleyenler nerde bekliyolar kayınvalidesinin evinde,mi kendi baba evindemi yoksa kendi evlerinde mi benim böyle bi kararsızlığım varda yardımcı olurmusunuz yada ne önerirsiznizz bana
şimdiden teşekkürleryardımlarınız içina.s.a.s.

İmkanın varsa kendi evinde kal derim yoksa sorunlara davetiye çıkıyor...

Bence sen en rahat nerde ediyosan orda kalmalısın. Bu dönem senin içinde çok zor olucak kafan nerde rahatsa orda kalmanı tavsiye ediyorumm. :KK34::KK34:

X