Hamilelik şekeri ve diyet

Oy oy oy Dırım senin Ali yle Ömer seni boykot etmesin sakın
AÇIZ AÇIZ:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

ayyy tutkucuğummmmm neler edecekler inş.kilo vermem cnm paşalarımmm zayıflamasın
yerim o diyeti bennn :eek:klava:
aç kalacağımı sanıyorum ama tosunlarım bozulmasınn:enbuyukkk::dilcikar:

ayyy tutkucuğummmmm neler edecekler inş.kilo vermem cnm paşalarımmm zayıflamasın
yerim o diyeti bennn :eek:klava:
aç kalacağımı sanıyorum ama tosunlarım bozulmasınn:enbuyukkk::dilcikar:
Canım sen direk şekeri kes biraz diyete uy benim gibi düzelir inşallah ama senden şüphe duyuyorum sen kendin acıkıp bebişler aç diye bozarsın.kızarız bak sonrakötükedihüso

Canım sen direk şekeri kes biraz diyete uy benim gibi düzelir inşallah ama senden şüphe duyuyorum sen kendin acıkıp bebişler aç diye bozarsın.kızarız bak sonrakötükedihüso

herkesden duyy benden duyma cnm ben 5 ay diyet yapıp 17 kilo verdim irade sahibiyim ben .....tartılacağım cuma günü p.teside bebekleri görecem gerileme varsa doktorlar müdahale eder şekerden bebeklerim zarar göreceğine ben aç kalırummmmmmmm:jeyyar:

Birsencim benimde tam sınırdı canım ben sadece şekeri kestim birde ekmeği azaltım hamur işini unutum hemen normala döndü biraz öyle dene istersen

ah ah benim çok dengesiz ilki çok yüksek ikinci yükleme yüksek 3. yükleme aşırı düşük... yaptı kardeşceğizim bi diyet bugün ilk kez uyguladım çok zor yaaaaa

valla kızlar ben diyete bugün başlamadım çünki sabah çok aç kaldım kan verecektim bi önceki aksamda 8 den sonra yemek yememiştim fena oldum o yüzden yarın sabah başlayacaz....kısmetseee
herşeye eyvallahda şeker konusu beni çok bozdu kızlar ben hamur işi yemiyorum zaten kızartma hamur işi midemi mahfediyor tek hamurum ekmek ....onu kestik ama tatlı tatlıda çok yemem sabah çayın şekeri işte helva yerim çikolata felan çok nadir

geçmiş olsun canım.bende de gebelik şekeri çıkmıştı.panik olmuştum duyuncaa.s.a.s.a.s.a.s..hamileliğimin son 3 ayı diyetle geçti.hamurişlerini ve tatlıları hayatımdan çıkardım.her ay şeker testi yaptırdım. yükselmedi çok şükür.diyete dikkat ederseniz sorun olmuyor.ama dikkat edin lütfen..gebelik şekeri çıkan anneler ilerki yaşlarda % 80 şeker hastası oluyorlarmış.yani gebelik sonrası hatta hayatımızın her döneminde dikkat etmemiz lazım.

geçmiş olsun canım.bende de gebelik şekeri çıkmıştı.panik olmuştum duyuncaa.s.a.s.a.s.a.s..hamileliğimin son 3 ayı diyetle geçti.hamurişlerini ve tatlıları hayatımdan çıkardım.her ay şeker testi yaptırdım. yükselmedi çok şükür.diyete dikkat ederseniz sorun olmuyor.ama dikkat edin lütfen..gebelik şekeri çıkan anneler ilerki yaşlarda % 80 şeker hastası oluyorlarmış.yani gebelik sonrası hatta hayatımızın her döneminde dikkat etmemiz lazım.
sağol canım haklısın

Merhaba kızlar, benim de 50 mg lık yüklemede tokluk şekerim 160 çıkmış. Doktordan öğrendim bugün telefonla. Hemen gel, ya da diyet yapman gerekiyor falan demedi, gayet rahat haftaya gel 100 mg lık yüklemeni yapalım, tatlı yememeye gayret et dedi. Şimdi formda yazılanları okuyunca aklım karıştı. Ben de kendimce diyet uygulamalı mıyım yoksa doktorun dediği gibi sadece tatlılardan mı uzak durmalıyım? Her ihtimale karşı arkadaşların yazdığı diyetleri baz alarak dikkat etmeyi düşünüyorum umarım herşey yoluna girer. Paylaşımlarınız için teşekkürler...

Merhaba kızlar, benim de 50 mg lık yüklemede tokluk şekerim 160 çıkmış. Doktordan öğrendim bugün telefonla. Hemen gel, ya da diyet yapman gerekiyor falan demedi, gayet rahat haftaya gel 100 mg lık yüklemeni yapalım, tatlı yememeye gayret et dedi. Şimdi formda yazılanları okuyunca aklım karıştı. Ben de kendimce diyet uygulamalı mıyım yoksa doktorun dediği gibi sadece tatlılardan mı uzak durmalıyım? Her ihtimale karşı arkadaşların yazdığı diyetleri baz alarak dikkat etmeyi düşünüyorum umarım herşey yoluna girer. Paylaşımlarınız için teşekkürler...
Canım bence tatlıyı kes listelerde ki diyetleri örnek alarak 1 hafta dikkat et inşallah düzelir bana yaradı benim 1 haftada normale geldi 165 çıkmıştı benimde inşallah seninde düzelir

Tavsiyelerin için teşekkürler. Ben de bu 1 haftayı dikkat ederek geçireceğim umarım senin gibi benimde düşer. Haftaya sonucu bildiririm:)

X