Bacaklardaki tavuk yolunmuş görünümünü gidermek için??

ya evet ya bu problemi yaşayan yok mu. ilk alındıgında tavuk yolunmus gorunumu normal çünkü cilt belli oranda hassaslaşıyor. ama devam eden gunlerde de aynı goruntunun olması cok sınır bozucu. bazılarının bacakları pamuk gıbım.:çok üzgünüm: ama benimkiler öle olmuo acaba çok mu keselemem lazım ondan mı yolunmuş gibifisfisfis

canım bu genetik bir hastalık. bende de var. bende sütun gibi bacaklı hatunlara sinir oluyorum. resmen sanki çilliymişim gibi ve pütürlü. googleden tavuk derisi görünümü cilt diye girip bilgi edinebilirsin. güneşlenmek iyi geliyor ama ten rengin açıldıkça tekrar eski haline dönüyor. bir de her banyoda vücut peelingi kullanıp banyodan sonra ve her gün sabah akşam yağlı kremlerle kremlenmek gerek. ben excipial kullanıyorum. ama hiç biri çözüm diil. çözüm çok kuvvetli bir antibiyotiği 2 ay boyunca kullanmakmış ama onu da ben istemem doğrusu. tekrarlamıyacağı ne malum. yaş ilerledikçe azalıyor. annemde de varmış şimdi yok denecek kadar az...

ben izmirde bir afiş durağa yapıştırmışlardı. ama ismi aklımda kalmadı. aynı sorun bendede var. kuzenimdede vardı o lazerle tüylerinden kurtuluyor. ilk seans ta bile azalmış. o ilacın adını bulamazsam bende yaptırcam artık. etek giymek istiyorum bende

bende epilasyon aleti yapıyordu baya.Sonra sir ağda yaptırdım,2 aydır kendim yapıyorum.Makine yaptığım zamana oranla baya azaldı ama tamamen geçmiş değil.Bakalım kese,ponza taşı falan deniyim bende belki daha da toparlar:)

Arkadaşlar aynı dert bende de var,ağda da yapsam jiletle de alsam sonuç hep aynı..üstelik bir iki gün süren bişe değil,kıllar uzasa bile o pütürlük hep var..etek giyesim gelmiyo,ince çoraptan bile belli oluyor :KK43:uyuz oluyorum..

valla dermotologa cildiyeye falan gittim hiç işe yaramadı verdigi ilaçlar..şimdii lazere başladım ilk seasnta bile büyük değişim var...sanırım sadece lazer işe yarıyorr..geri kalan yöntemler boşuna kıslar hep denedim hiç işe yaramadı

bende beyaz tenliyim ve bende çok yaşadım bu sorunu.ama çaresinide buldum kendimce.banyodayken saç kremiyle jiletle traş yapıyorum bacağıma ve sonra suyla yıkıyorum.çıkınca bide krem.allahım akşama o nasıl pürüzsüzlük o nasıl kayganlık o nasıl bebek cildi oluo anlatamam 3 gün dayanıo yani haftada 2 gün yapıyorum.walla süper oluyo..ne batık olayı ne tavuk cildi olayı..saç kremi olmadı şampuan süper çözüm.ya sevgilim bigün masada çatalı yere düşürdü.ordanda elini bacağıma dokundu yumuşaklığı bi gördü.oooo bu ne böle off yumuşacık elimi alamıyorum teninden diyo..sürekli okşamak istiyo hihihhi...bu yüzden ben bi jilet bide saç kreminden asla vazgeçmemmmm...haaa epilatör derseniz de yine saç kremiyle yıkayın sonra epilatör ardından bidaha saç kremi sonuç yine aynı.walla denedim başardım mutluyum..hatta sevgilim dünyada hiç kimse senin tenin kadar yumuşak olamaz diye...adam tiryakim oldu yaww..:)) bana masaj yapmak için yalvarıo inanın..:)):dance:delikafadulden

tavuk bacagından kurtulmanın tek yolu:)))))))))))))))) mac 3 ve guzel bir tras kopugu ...hepsi bu ..ne agda ne epilasyon aletleriniz..

Limon suyunu veya balmandol banyo yagini kullanan baskalari oldu mu? sonuc nasil?

Ben de beyaz tenliyim. Sir agda kullaniyorum yillardir. Ancak bu tavuk derisi gorunumu bende de var. Cildim sanki transparanmis gibi altindaki butun minik tuy kokleirni gosteriyor. nokta nokta goruntu..

Puruzsuz bacaklara sahip olmak icin ne yapmak gerekir? :KK43::1no2:

kızlar bendede var eskıye nazaran azaldı ben ağda yaptıgımda kıpkırmızı oluyor ve gunlerce geçmiyor alerjı yanı..helekı jıletle yapınca daha beter..jıletı hep kuru denedım ben ama kopuklede cıldım kuru oldugu için yuzuyor kanatıyor..makınayla alıp jılet gecıyım dedım gene olmadı en ıyısı makına ve bebek yagı..brde bronzlaaşmak

bendede aynı sorun var ve nefret ediyorum
maalesef canım çözüm bulamadım
tatillerde ki 2 senedir çıkamıyorum ayağımı denize sokamadım
güneşlenerek bu dertten kurtuluyorum

Ben epilasyondan sonra biraz talk pudra sürdüm görünüm olarak çok hafif değişti ama yumuşacık oldu

kızlar bence o ne kullandığımzla alakalı...ben ağda yaptığımda yumuşacık oluyordu bacaklarım...pürüzsüzdü ..şimdi makine kullanıyorum aynı dert bendede var ama çok sürmüyo..epilasyon sonrası bebek yağı sürüyorum...üşenmesem ağdaya dönerim

epilatör kullananlarda oluyor genelde bildigim kadarıyla,banyodan önce ponza taşıyla dairesel ve yumusak hareketlerle masaj yapmanın iyi geldigini bacaklara pürüzsüz bir görünüm kazandırdıgını,batıkları önledigini okudum sitede,deneyecegim ,sonucları paylasırım sizinle :KK66:

ışte benim bahsettiğim görünüm kıl dipleri belli oluo nokta nokta. Anneminkiler dümdüz nokta die bişiy yok bembeyaz pürüzsüz bir ten. Benimkindede ne batık ne pürüz var ama o nokta nokta kahverengi görüntüden kurtulamıorm şimdi bacaklarımı alacağım arkasından bebe yağı sürüp pudralıcam bgn şort giymem mümkün olmaz sanırım kabarır ama yrn fln düzelir herhalde kabarıklık. Birde o noktacıklar gitse süper olur.

arkadaşlar "tend skın" dıye bı urun var bende siteden ınceledım kullananlar cok memnun bende sipariş verıcem. sitesinden ınceleyebilrisiniz.:teytey:

arkadaşlar "tend skın" dıye bı urun var bende siteden ınceledım kullananlar cok memnun bende sipariş verıcem. sitesinden ınceleyebilrisiniz.:teytey:

Merhaba, Tendskin kullanmaya basladin mi? sonuc nasil?

Bazi arkadaslar bronzlasinca bu nokta nokta goruntu gidiyor demisler. Ancak ben de esim de bronz tenden hoslanmiyoruz.. Cildim zaten gunese cok tepki veriyor..
Deneyimleri paylasmaya devam lutfenfisfisfis

X