Bacaklardaki tavuk yolunmuş görünümünü gidermek için??

merhaba, benim bacaklarımda da kırmızı sivilce tarzında bişeyler var, ve bu sivilce gibi duran kırmızı yerlerden de tüyler çıkıyor, batık desem değil bunun adı ne oluyor ee düzenli olarak kese de yapıyorum ama bu kırmızı sivilce tarzı şeyler gitmiyor,krem mi uygulamalıyım, birde tüy almadığım yerlerde de sivilceler var ve bazıları diğerlerine göre daha büyük ama yüzde çıkan sivilcelr kadar büyük ve belirgin değiller ama bi yerde çok olduğunu için uzaktan kırmızı nokta şekline duruyolar acaba cildim kuru olduğu için neme filan mı ihtiyacı var , bunun adını yada neler yapmam gerektiği konusunda bilgisi olan var mı? teşekkürler

Tüylerini ağda ile aldıktan sonra yıkayıp önce limon suyu sonrada onu temizleyip kerasal forte isimli kremi 2 gece sür...Bunun dışında haftada bir kere peeling yap ve cildini çok yoğun bir şekilde nemlendir ,kesinlikle neme ihtiyacın var ve tüy köklerin çok hassas bu yüzden epilasyondan sonra iltihap kapıyor canım...

Bı Üst baŞlıktada Önerdım kızlar hametan adlı ılacı kullanın ama bolca sÜrÜn yıkamayın sılmeyın...

Bİ Üst baŞlıktada Önerdİm kızlar hametan adlı İlacı kullanın ama bolca sÜrÜn yıkamayın sİlmeyİn...

Bebek ve küçük çocukların pişiklerinde, ciddi olmayan yanıklarda, güneş yanıklarında, çizik ve kesik gibi yüzeysel cild lezyonlarında, kuru, çatlamış ve yarılmış cildin bakım ve korunmasında (yaşlı kimselerin cildi dahil) kullanılır. Diyor prospektüsünde, ama bu içten tedavi edici bir ilaç değil,sadece çıkmış olanları kurutmaya yarıyor ki zaten güneş alerjilerimi kurutan ilaçtır yani talk pudra ile aynı işe yarıyor zaten içeriğide aynı...

evet bende öyle biliyordum bacağım benimde öyle olmuştu kup kuruda olunca o kremi sürdüm ve pürüzsüz bembeyaz olunca paylaşmak istedim yoksa prospektüsünden haberdarım :eek: bi deneyin ama gece sürün sabah etkisini anlarsınz

arkadaşlar ağdadan sonra olsun makinayla aldıktan sonra bacaklarımda tavuk yolunmuş görünümü oluyo tavuk derisi gibi çok rahatsız edici bunu giderecek pürüzsüz bir bacak olması için yapabileceğim tavsiyeleriniz varmı şimdiden teşekürler..

Lazer epilasyon buna kesin çözüm oluyo canım :lepi:

evet bende öyle biliyordum bacağım benimde öyle olmuştu kup kuruda olunca o kremi sürdüm ve pürüzsüz bembeyaz olunca paylaşmak istedim yoksa prospektüsünden haberdarım :eek: bi deneyin ama gece sürün sabah etkisini anlarsınz

Yok yok canım, ilacı kötülemedim yanlış anlama, bende güneş alerjisi için kullanıyorum sonuçta ha toz, ha krem aynı şey...Kaşıntıyı falanda alıyor...

Yok yok canım, ilacı kötülemedim yanlış anlama, bende güneş alerjisi için kullanıyorum sonuçta ha toz, ha krem aynı şey...Kaşıntıyı falanda alıyor...

yok cnm yanlış anlama deil :nazar: ama çok zorda kalınca artık kendini kobay yapıp üstünde deniosun bazı ilaçları ve mantık yürüterek bende işe yaradı herkestede yararmı bilmem ama ilaç ucuz bişe denemekten bişe olmaz :1rolleyes:

Lazer çözüm olur mu acaba?.
Geçen bir kız gördüm,şort giymiş , yüzüm bile o kadar prüzsüz değil. maşallah

Son düzenleme:
yok cnm yanlış anlama deil :nazar: ama çok zorda kalınca artık kendini kobay yapıp üstünde deniosun bazı ilaçları ve mantık yürüterek bende işe yaradı herkestede yararmı bilmem ama ilaç ucuz bişe denemekten bişe olmaz :1rolleyes:

Haklısın canım, bazen hiç beklemediğimiz bir şey bile iyi gelebiliyor...

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve bendede aynı sorun var dediğiniz gibi tatile gidince geçiyo ama sonra yine aynı :KK43:

benım ılk alındıgında fecı kabarıyor nokta nokta oluyor ancak daha sonra azalsada yuzdeyuz gecmıyor ama suan puruzsuz sanırım bronz oldugundan

sonuç veren tek şey bronzlaşmak ....

evet gercekten cok haklisin
sonuc veren gercekten sir fbu hem batik hem kildönmeleri hemde tavuk derisi görünümü

benimde diz kapagimin arka kisminda baldirlarimda agda veya epilatäör kullandiktan sonra zaman zaman böyle görüntü ooluyordu,
türkiyeye gittim yandim, tüm vücüdum su topladi soyuldu cildim yenilendi yandim bronzlastim ve simdi bacaklarim pürüssüz, cok güzel yumusacik, hic bir cikinti yok, haftasonu agda yaptim ve ipek gibi oldular, hatta tek tük kalan killar bile belli olmyuor gercekten, bronzlasmak gercekten cok fayda ediyor, hatta bazilerimizin dirsekleri sertlesip bir tuhaf olmustur, benimde oluyordu sürekli masa basi calismaktan oonlar bile kayboldu bronzluktan sonra

Kızlar ben de o sorunu cok yasıyordum.lazer epilasyoan gittiğimde ordaki cilt doktoru nemsiz kaldığı için böyle oluyor dedi. Kıl kökü nemsiz kalıyor ve dışarı cıkamıyor o yuzden de yolunmus tavuk gıbı ve pütür pütür olurmus ve bana eczaneden alacağım banyo yagını önerdi. eczaneden aldığım banyo yağı ile sorunu çözdüm,halen her banyodan sonra kullanırım.yanlıs hatırlamıyorsam 6 ytl fln.

6 tl dediğiniz ilacın adı nedir? hemetan gibi bişey yazmışlardı o mu? bir de sevgili foransys: bacağının görüntüsü benimki ile aynı. aynı kaderi paylaşıyoruz.. senağlama
benim doktorum da ürederm vermişti. ama çok çok işe yaramadı.. fakat son zamanlarda deli gibi kese yapıyorum . düzelme var. biraz pürüssüzleşti ama o batıklara kese bile işe yaramıyor. allahım üst derimi mi oyayım napiyim: duşta kıpkırmızı oluyor ama yine de batıklrın yarısı yerinde duruyor. şu limon suyunu da deniycem.

6 tl dediğiniz ilacın adı nedir? hemetan gibi bişey yazmışlardı o mu? bir de sevgili foransys: bacağının görüntüsü benimki ile aynı. aynı kaderi paylaşıyoruz.. senağlama
benim doktorum da ürederm vermişti. ama çok çok işe yaramadı.. fakat son zamanlarda deli gibi kese yapıyorum . düzelme var. biraz pürüssüzleşti ama o batıklara kese bile işe yaramıyor. allahım üst derimi mi oyayım napiyim: duşta kıpkırmızı oluyor ama yine de batıklrın yarısı yerinde duruyor. şu limon suyunu da deniycem.

arkadasım banyo yagının ismi balmandol banyo yağı.Bir dene memnun klacaksın..

sir ağda maalesef kılları zayıflattığı için batık olayını artırıyor.krem bioderde ama çözümü kolay olabildiğince az kilotlu çorap giymek, ağdadan sonra mutlaka bir gün sonra olabilir kıl olmasada jilet yapmak hem o şekilde herhangi bir artırma söz konusu olmuyor.bide eğer fazla kılınız yoksa arada bir jilet yapın=)o da kesin bitiriyo.benm öyle oldu.opuyorumnanaktan

X