Bacaklardaki tavuk yolunmuş görünümünü gidermek için??

beyaz toprak

çirkin ama tatlı cadı=)
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2007
4.888
26
44
arkadaşlar ağdadan sonra olsun makinayla aldıktan sonra bacaklarımda tavuk yolunmuş görünümü oluyo tavuk derisi gibi çok rahatsız edici bunu giderecek pürüzsüz bir bacak olması için yapabileceğim tavsiyeleriniz varmı şimdiden teşekürler..

canım batıklardan bahsediyorsan bunu önlemek için banyo yaparken bacakları iyice keselemek gerekiyormuş, kendi epilatörümün kullanma kılavuzunda okudum.

ya evet ya bu problemi yaşayan yok mu. ilk alındıgında tavuk yolunmus gorunumu normal çünkü cilt belli oranda hassaslaşıyor. ama devam eden gunlerde de aynı goruntunun olması cok sınır bozucu. bazılarının bacakları pamuk gıbım.:çok üzgünüm: ama benimkiler öle olmuo acaba çok mu keselemem lazım ondan mı yolunmuş gibifisfisfis

ben hiç biçözüm bulamadım bu iştee:)) gözenekleri belli oluyor? bundans öz ediyosnz dimi ? bazıları batık şeklinde çıkıyoo:KK43:

yeni ağda yapmış olsam bile hiç pürüssüz olmuyo..
çok kötü bi durumm..

beyaz tenliyim ve daha çok belli oluyoo:KK43: denizde yanında belli olmuyoo çünkü :KK43: püf..

maalesef bendede bu sorun oluyoooo..:a015: yani senelerce sir ağda yaptırırım hatta kendim bile yapmıyom tüyleri kırarım vs.diye..ama sürekli kabarcıklı,hafif pütürlü ve birazda batıklı bi bacaktan kurtulamıyorum.tenimde maalesef açık ve bacak tüylerim koyu saçlarım ve kirpiklerim gibi..artık her banyoda peeling ve kese yapmaya karar verdim.peeling için evde hazırladığınız şeylerde olur hazır olanlarda olur.birde bi arkadaşım tavsiye etmişti özellikle ağdanızı yaptırdığınız ilk günler bacaklarınıza limon suyu+zeytinyağı sürüyomuş.faydasını görmüş.bazende sadece limon suyu kullanıyorum dedi.bunuda yapmaya başlıycam.birde ben geçen sene ilk defa solaryuma girmiştim.gerçi abartmadan az süreli olan seanslara girdim.bacaklardaki tüm lekeleri kısmen kapatıyo kızlar ama biliyorum çok zararlııı..yada iyi bi otobronzanla bu görüntülerden kurtulubaliriz diye düşünüyorum..sevgiler..deneyimlerimizi paylaşalım ok..a.s.

bende de o görüntü var maalesef ancak yazın denizde ya da solaryumla bronzlaşınca geçiyo :KK43:

cnm bendede aynı sorun var 4 gun fln gecmıo bıde ben cok beyaz tenlıyım sanırım o yuzden oluo kıpkırmızı gezıormsenağlama ama bebe yagı surerek bıraz azalttım sanki en azndan puruzsuz oluo

bende aynı durumdan şikayetçiyim ya beyaz tenliyim hem kırmızı oluyo hem de tavuk yolunmuş gibi çok çirkin oluyo:KK43:

aslında düzenli sir ağda yapmak geçiriyor ama ağdalık olacak kadar uzatamıyorum ben hiç...

sanırım daha çok beyaz tenlilerde oluyor bu görüntü aynı şekilde bende de oluyor çünkü.bronzlaşınca gidiyor

Ben birazcık uzasın hemen aldığım için oluyo uzatamıyorum da üffffff:gitme:

çare bulamıyorsanız annemde görmüştüm bacak spreyleri var, çorap giymiş gibi pürüssüz görünüyor onlarla idare etmeyi deneyin... cildiniz çok hassassa çaresi olmayabilir çünkü

merhaba, benim bacaklarımda da kırmızı sivilce tarzında bişeyler var, ve bu sivilce gibi duran kırmızı yerlerden de tüyler çıkıyor, batık desem değil bunun adı ne oluyor ee düzenli olarak kese de yapıyorum ama bu kırmızı sivilce tarzı şeyler gitmiyor,krem mi uygulamalıyım, birde tüy almadığım yerlerde de sivilceler var ve bazıları diğerlerine göre daha büyük ama yüzde çıkan sivilcelr kadar büyük ve belirgin değiller ama bi yerde çok olduğunu için uzaktan kırmızı nokta şekline duruyolar acaba cildim kuru olduğu için neme filan mı ihtiyacı var , bunun adını yada neler yapmam gerektiği konusunda bilgisi olan var mı? teşekkürler

X