Transferden sonra 8. günde kanama oldu

neskar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
55
0
Merhaba

Benim bugün transfer yapilali 8 gün oldu 4 günden beri hafif pembemsi kan oluyordu ama bugün sabah normal kanama oldu sizce tutmadigi icinmidir? Moralim cok bozuldu:çok üzgünüm: ve pregnyl ignesinden sonra ne kadar zaman sonrasi test yapsam ignenin etkisi kalmaz ?

Dün sabah ignemi yapmistim bugün kandan sonra dayanamadim test yaptim ikinci cizgi cok silik cikti sizce ignenin etkisimidir ?

Bilen arkadaslar cevaplarinizi bekliyorum

canim belkide bu yerlesme kanamasidir uzulme sakin...iyiye isaret olabilir...

Insallah öyledir ama hic umudum kalmadi normal kan gelmeye basladi :1no2:

canım kendini üzme yerleşme kanamasıda olabilir umudunu kaybetme hem sonra bu tarz bi tedavi olupta test günü beklediğin güne kadar ne olursa olsun dr.lar test günü hcg istiyor kanamanız olsa dahi hcg gününü bekleyin ve olmadı diyip her hangi bi iş yapmayın diyor. ( bi akrabamız da tüp bebek yaptırmıştı merkezde tanıştıgı bi bayan varmış bayanın kanaması başlamış oda olmadı diyerek kalkmış temizlik yapmış ama kanaması normalinden çok daha farklıymış agrısıda çok olunca dr.a gitmiş dr. düşük yapıyorsunuz demiş. ) bu anlattığım seni belki rahatlatır canım

tesekkürler emsall insallah öyledir
ALLAHIM hicbirimizin duasini geri cevirmesin

Merhaba

Benim bugün transfer yapilali 8 gün oldu 4 günden beri hafif pembemsi kan oluyordu ama bugün sabah normal kanama oldu sizce tutmadigi icinmidir? Moralim cok bozuldu:çok üzgünüm: ve pregnyl ignesinden sonra ne kadar zaman sonrasi test yapsam ignenin etkisi kalmaz ?

Dün sabah ignemi yapmistim bugün kandan sonra dayanamadim test yaptim ikinci cizgi cok silik cikti sizce ignenin etkisimidir ?

Neskar arkadaşım doktorunu arasana.Sana mutlaka bir şeyler söyleyecektir.

aradim pregnyl ignesini yap ve dinlen dedi sebebinin ne oldugunu bilmiyormus tutunma kanamasi olabilir ama tutunamadigindan da olabilir diyor 2 gün önce ultrasonla bakmisti herseyin yolunda oldugunu söylemisti kafam karisti
birde idrar testi yaptim bügün 2 cizgi silikte olsa cikti ama pregnyl ignesini dün sabah yapmistim onun etkisi heralde

mrb.kızlar benım de transferın 8.günü kanamam olmadı bugun test yptm 2.çizgi çok siilik çıktı benımde..

aradim pregnyl ignesini yap ve dinlen dedi sebebinin ne oldugunu bilmiyormus tutunma kanamasi olabilir ama tutunamadigindan da olabilir diyor 2 gün önce ultrasonla bakmisti herseyin yolunda oldugunu söylemisti kafam karisti
birde idrar testi yaptim bügün 2 cizgi silikte olsa cikti ama pregnyl ignesini dün sabah yapmistim onun etkisi heralde

canım kanaman durdumu.benimde 8.gün çok az bir kanama oldu.9.gün testte 2.çizgi çok silik çıkmıştı.hamile oldugumu ögrendim 14.gün degerim artmadı maalesef doktor kimyasal gebelik yada tutunamamıştır dedi

canım kanaman durdumu.benimde 8.gün çok az bir kanama oldu.9.gün testte 2.çizgi çok silik çıkmıştı.hamile oldugumu ögrendim 14.gün degerim artmadı maalesef doktor kimyasal gebelik yada tutunamamıştır dedi

slm aray malesef durmadi az da olsa hala var yine test yaptim yine silik 2 cizgi cikti kafam cok karisik dedigin gibi kimyasal olabilir heralde:çok üzgünüm:

kızlar merhaba bende idrar testi yapmıştım ikinci çizgi çoook silik çıkmıştı.ama hamile oldumu biliyordum .önce kan testi yaptırmıştım.burda da arkadaşların paylaşımlarını yazdıklarını okumuştum.doğrusu pek inanamamıştım.nasıl ikinci çizgi silik olurda hamilelik belli olur diye düşünmüştüm denedim ve gördümki hamileliğim idarar testinde de çıktı.çok silik bile olsa idrarda da belli oluyor .yani gebesiniz bana kalırsa .d,kkatli olun öyle iş güç falan yapmayın derim ben size .şimdiden tebriklerr....inaşllah ters giden bişey olmas.yerlleşme kanamasıda olabilir çok dikkat edin hareketlerinize...allahım bu yolda boş çevirmesin ellerinizi.......

Bugün doktora gittim kontrol etti aybasi kanamasina benziyor büyük ihtimalle tutmamis dedi ama cok azda olsun ihtimal verdi pes etme haplara devam et dedi sali günü kan tsti yaptir dedi moralim sifir

Bugün doktora gittim kontrol etti aybasi kanamasina benziyor büyük ihtimalle tutmamis dedi ama cok azda olsun ihtimal verdi pes etme haplara devam et dedi sali günü kan tsti yaptir dedi moralim sifir

umudunu yitirme canım çünkü idrarda çıkmış diyorsun.çok kişinin kanaması daha çok olmuştu ama hamile çıkmışlardı.stres yapıncada hepten tutunmayabilirgünü gelmeden hemen bu kadar bırakma kendini.

umudunu yitirme canım çünkü idrarda çıkmış diyorsun.çok kişinin kanaması daha çok olmuştu ama hamile çıkmışlardı.stres yapıncada hepten tutunmayabilirgünü gelmeden hemen bu kadar bırakma kendini.

Tesekkür ederim bu güzel mesajin icin ama üzülmemek elde degil simdi sali gününü bekliyorum sabirsizlikla insallah sadece tutunma kanamasidir.:Saruboceq:

Merhaba

Ben de tüp bebek yaptırdım. transferden 8 gun sonra kanama oldu parça geldı. sımdı 10. gundeyım 2 gun kaldı test yaptırmama inşallahhh hayırlı ve yüzümüzü güldüren sonuçlarla döneriz evimize...

bence tahlilini yaptır sen kanama geldi diyorsun gebelik varsa serum takarlar ihmal etme bizim bi arkadaş kanama oldu senin gibi gitti varmış 4 ay kadar hergün serum verdi doktoru geç olmadan git

arkadaşlar mrh.transferimin 10.günüydü bugün dün akşam biraz kan geldi bu abah adet kanaması gibi geldi sabah erkenden acıbademe gitik sonuç negatif..ne yazıkki tutunamadı..

X