Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ummahan_d

miniqim kübra'm kollarmda
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2009
3.824
2
Kızlar sohbete burda devam etsek sayfalar çok geç açılıyor :emir_bebek: kaydirigubbakcemile5:dance:

ceylanlistenl9.jpg
[/IMG]

ceylanhmssts2.jpg
[/IMG]

Arkadaşlar yardım lütfen
adetim geçeli 12 gün oldu idrar testlerinde pozitif çıkıyor fakat kan testinde negatif.dr a gittim rahimde küçük bir karartı olduğunu bunun geç döllenme olduğunu söyledi ve pazartesi tekrar kan testi istedi.benim durumum hakkında fikri olan varsa lütfen yorum yapın bana

ınsallahh hamılesındır canım ben pek anlamıyorum ama ıdrara karısan hormon kanda nasıl cıkmadı hayret ettımm:1shok:

kızlar merhaba uzun zamandır yazamadım hep yattım dınlendım dun tekrar doktora gıttım ve öğrendım kı bebeğimi kaybettım. :1no2: ne yazık kı yok artık. Allah hıc bırınıze boyle bırsey yasatmasın su an sadece kendımı dınlemek ıstemıyorum. bılıyorum bunu soylemek cok zor ama Allah emınım kı hayırlısını vermıstır cunku hep bunun ıcın dua etmıstım ne kadar uzulsem de bılıyorum kı bır gun bebeğımı kucağıma aldığımda dıyeceğim ki dunyanın en tatlı bebeği sensın . bebeğimin varlığını hıssetmeden acısını hıssettım. Doktora telefonda dedim ki çok ağrım var ama bebeğe bı sey olmıycaksa be dayanırım ama oldu ne yazıkkı aslında kımseyle konusacak gucum yok ama sızlerle herşeyımı paylaştım ve en azından sızlere bu haberı vermek ıstedım neyazıkkı artık hamıle lıstesınde olmayacağım. yenı arkadaslar gelmıs hep. hosgeldıler lıste umarım onlara uğurlu gelır .
Kızlar ıcımdekı boslukla kalbimdeki acıyla seslenıyorum sıze en acı ama en ıcten dualarla seslenıyorum Allah hepinize bebeişinizi hasret dolu kucaklarınıza almayı cığerlerınıze çekene kadar koklamayı nasip etsin. Bebeğinizin hayaliyle değil bebeğinizle yaşamak nasip olsun. gözyaşlarınız mutluluk gözyaşına dönüssün. Asla ağlamayın ve ağlatmayın hayırlı evlatlara hayırlı dualar edin. Sanki bebeğimiz kokusu burnuma geliyor gözlerim doluyor yüreğim acıyor eşim öğrendiği günden beri diyordu ki sen annesin süt kokuyosun. şimdi ellerimi her kokladığında gözlerimi kaçırıyorum. gözlerinde hüznü kaybı görüyorum. bana üzülmediği söylüyor ama sanki kaybolmus çocuklar gibi oyuncağını arar gibi gözleri. bana üzülmedim diyor. ben de üzülmedim diyorum içimden ama gözlerimde yaş durmıyor yani kandıramıyorum kendimi. bebeğimin haberini aldığım gün bugünkü gibiydi dışarda güneş vardı. Biliyorum ki her gün bu içimdeki güneş yeniden doğacak ve gene güneşli bir günde güzel bi haberle size geri döneceğim. sizler de bu güneşli günlerle doldurun yüreğinizi umudunuzu kaybetmeden özlemduyduğunuz meleğe en kısa sürede kavuşun ama şu an yanınızdaki koruyucuğu meleğinizi tüm hayatınızı paylaşacağınız ömür boyu yanınızda olacak olan hayat arkadaşınızı da geleceğin en tatlı babasını da unutmayın

kalbınızdeki güzelliklerle içinizdeki o minik kese dolsun emi
senağlamasenağlama

senağlamasenağlamasenağlama cok üzgünüm gercektensenağlamasenağlama allah sabır versiin allah hemen bebk versin acını unuttursun canım:teselli:senağlama

Eylülcüm geçmiş olsun üzülme demicem ister istemez üzülüceksin atlatırsın inş. Kısa zamnada allah yenisini nasip edecektir.herşeyde hayır vardır kendini fazla üzme

Arkadaşlar yardım lütfen
adetim geçeli 12 gün oldu idrar testlerinde pozitif çıkıyor fakat kan testinde negatif.dr a gittim rahimde küçük bir karartı olduğunu bunun geç döllenme olduğunu söyledi ve pazartesi tekrar kan testi istedi.benim durumum hakkında fikri olan varsa lütfen yorum yapın bana

canım hamilelik hormonu bebek yerleştiği zaman hemen kanda belirir. ve aradan bi süre geçtikten sonra idrarda belirir. ama senın idrarda pozitif kanda negatif olayı çok aklımı karıştırdı. peki kan testine tek bir keremi yaptırdın. bazen maaşesefki yanlış yapabiliyorlar testi. bide başka bir yerde test yaptırsan?:uhm:

kızlar merhaba uzun zamandır yazamadım hep yattım dınlendım dun tekrar doktora gıttım ve öğrendım kı bebeğimi kaybettım. :1no2: Ne yazık kı yok artık. Allah hıc bırınıze boyle bırsey yasatmasın su an sadece kendımı dınlemek ıstemıyorum. Bılıyorum bunu soylemek cok zor ama allah emınım kı hayırlısını vermıstır cunku hep bunun ıcın dua etmıstım ne kadar uzulsem de bılıyorum kı bır gun bebeğımı kucağıma aldığımda dıyeceğim ki dunyanın en tatlı bebeği sensın . Bebeğimin varlığını hıssetmeden acısını hıssettım. Doktora telefonda dedim ki çok ağrım var ama bebeğe bı sey olmıycaksa be dayanırım ama oldu ne yazıkkı aslında kımseyle konusacak gucum yok ama sızlerle herşeyımı paylaştım ve en azından sızlere bu haberı vermek ıstedım neyazıkkı artık hamıle lıstesınde olmayacağım. Yenı arkadaslar gelmıs hep. Hosgeldıler lıste umarım onlara uğurlu gelır .
Kızlar ıcımdekı boslukla kalbimdeki acıyla seslenıyorum sıze en acı ama en ıcten dualarla seslenıyorum allah hepinize bebeişinizi hasret dolu kucaklarınıza almayı cığerlerınıze çekene kadar koklamayı nasip etsin. Bebeğinizin hayaliyle değil bebeğinizle yaşamak nasip olsun. Gözyaşlarınız mutluluk gözyaşına dönüssün. Asla ağlamayın ve ağlatmayın hayırlı evlatlara hayırlı dualar edin. Sanki bebeğimiz kokusu burnuma geliyor gözlerim doluyor yüreğim acıyor eşim öğrendiği günden beri diyordu ki sen annesin süt kokuyosun. şimdi ellerimi her kokladığında gözlerimi kaçırıyorum. Gözlerinde hüznü kaybı görüyorum. Bana üzülmediği söylüyor ama sanki kaybolmus çocuklar gibi oyuncağını arar gibi gözleri. Bana üzülmedim diyor. Ben de üzülmedim diyorum içimden ama gözlerimde yaş durmıyor yani kandıramıyorum kendimi. Bebeğimin haberini aldığım gün bugünkü gibiydi dışarda güneş vardı. Biliyorum ki her gün bu içimdeki güneş yeniden doğacak ve gene güneşli bir günde güzel bi haberle size geri döneceğim. Sizler de bu güneşli günlerle doldurun yüreğinizi umudunuzu kaybetmeden özlemduyduğunuz meleğe en kısa sürede kavuşun ama şu an yanınızdaki koruyucuğu meleğinizi tüm hayatınızı paylaşacağınız ömür boyu yanınızda olacak olan hayat arkadaşınızı da geleceğin en tatlı babasını da unutmayın

kalbınızdeki güzelliklerle içinizdeki o minik kese dolsun emi

canım çok ama inan ki çok üzüldüm göz yaşlarımı tutamadım okurken.allahım herşeyin hayırlısını verir bunu unutma.ve biliyormusun %99 düşük olan bebekler özürlü oldukları için tutunumazlar.yüce rabbim herşeyi öyle güzel tasarlamışki akıl sır erdirmek imkansız.lütfen moralini yüksek tutmaya çalış ve ümidini yitirme

Caanım yaaa çok üzüldüm inşlhh en yakın zamanda tekrar hamile kalırsın..Allah sağlıklı bebebkler nasip etsin.Üzülme herşeyde bi hayır vardır.

Caycay cım seni korkutmak istemem ama boş gebelikte olabilirrrr belkiiii

canım hamilelik hormonu bebek yerleştiği zaman hemen kanda belirir. ve aradan bi süre geçtikten sonra idrarda belirir. ama senın idrarda pozitif kanda negatif olayı çok aklımı karıştırdı. peki kan testine tek bir keremi yaptırdın. bazen maaşesefki yanlış yapabiliyorlar testi. bide başka bir yerde test yaptırsan?:uhm:

yaa evet benım de kafam karıstı ıdrarda negatıf cıkabılır ama kanda pozitif olur

bu bıraz tesr degıl mı kanda negatıf ıdrarda pozitiff ben de anlamadımm

aman elam cnm nazal edenin gözü çıkar can sen kendine dikkat et yavyum

Elacım dikkat et canım aman ha.. öptüm seni kocaman.. Ok üzerine bişeyler.. Nazar değmesin sana...

10. haftaya girşte başladı herald ebulantılarım şöfer gelsin çıkıcam ay kızlar çok kötü oldum ya sürekli çıkartan nasıl dayanıyor bilmem

kızlar şuan show tv de hamilelik,hamile kalamama gibi konuları konuşuyorlar isterseniz ve müsaitseniz bir bakın.

elacım kraker felan ye yogurt ye iyi geliomuş tatlım allahım hep kusanlara yardım etsin valla

X