bursa'da satılık ev arıyorum..

hfzhfz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
204
1
merhaba arkadaşlar.
bursa'da satılık ev arıyorum. bursalı hanımlar varsa bildiğiniz satılık daireler bana yazarsanız çok sevinirim.
ilgilenenlere şimdiden teşekürler..

arkadaslar bende arıyorum yokmu duyduğunuz bildiğiniz bi yer ?
yıldırım tarafında

var canım ev.hemde acıl satılık.korupark yanında 3+1 kombılı klımalı parkelı saten boyalı cıft balkon 85 mk mutfakdolapları yenı yapıldı almak ıstresenız seve seve verırız 80000 tl

bursa setbaşı umurbeyde 65.m2 temiz dairemiz çok uygun fiyata satılıktır.ilgilenlere duyrulur.

Bursa yıldırım ıŞıklar askerı lıse yakınındakı daıremız satılık 120metrekare 3+1 sıte ıÇınde bakımlı bır daıre 90000 tl ılgılenenler mesaj atabılırler.

Merhaba ankara yenimahalle batıkentte 3+1 110 metrekare ;meyve ağaçlı ,barbekülü , çift ve büyük bahçeli ; ön sol tarafında çocuk parkı yeşil alan ve ilköğretim okulu, sağ tarafında lise, önünde pazar yeri , yürüyüş ve spor alanı, karşısında belediye fidanlığı ve yeni bitmekte olan batıkent devlet hastanesi ,çarşı ve dükkanlara yol geçmeden hemen yürüyerek ulaşılabilen,karşısında yol ve otobüs durağı olmasına rağmen aradaki pazar alanı ve yeşil alanla yoldan ayrıldığından gürültü duyulmayan, sakin, kuş sesleri ile uyanılan bitişik nizam çevrili bahçelerle manzaralı büyükşehrin bütün olanaklarının elinizin altında olduğu ve de müstakil huzurlu bir hayat sürdürülebilen dubleks evimi acil satmak durumundayım.Hastane bitince değerinin daha da artacağını bilmeme rağmen ihtiyaç nedeniyle satıyorum.Bütün bu özellikleri birarada bulunduğu bir evi satmak normal koşullarda mantıksız zaten.Fakat ben Antalya da yaşamak durumunda olduğum için satıyorum.Üstelik arsasıyla beraber ev daire fiyatına geliyor 165000 ytl ye indirdim.Bitişik nizam site ortamı fakat aidat ödenmiyor bakımı önü park yeri olduğundan park görevlilerince zaten yapılıyor.Sevgiyle kalın.

mrh arkadaslar bursa ipekçilik cad.full bakımlı dublex 144 m2 toplamda 2+1 teraslı manzaralı hersey dusunuldu acil satıyoruz 105.000 milyar tek problem asansor olmayısı ama ev süper ilgililere duyrulur dusunursenız bana msj atın.

benımde mudanya guzelyalıda satılık daırem var.3 oda bır banyo w.c çok bakımlı denıze 50 adım balkondan denızı seyredıyorsundogalgaz kapıdaiçeri alabolırsm.masrafsız

küçük balıklıda düşünenler olursa 3 katlı müstakil ev satılıktır 150.000 tl, düşünenlere resim ekleyebilirim

yıldırım beyazıt cd.nin arka sokağında 120 m2 evimiz satılık.eğer ciddi düşünüyorsanız msj atabilirsiniz. pazara ve metroya cok yakın. merkezde dir.

yıldırım beyazıt cd.nin arka sokağında 120 m2 evimiz satılıktır.metroya ve pazara cok yakın.merkezde ilgilenirseniz msj atabilirsiniz

X