Gün gün adetten öncek hamilelik belirtileri

ayyy gerçektenmiii...inşallah canım.üşütmedim biliyorum kendimi,yediğim bişide 3 gün boyunca dokunamaz herhalde ki öle..geriye bi tek bu ihtimalim kalmıştı inşallah öyledir.başka bilen yokmu kızlaarrrr....

benimde bir iki gün olmuştu canım ama benim belirtilerim adetten üç gün önce başlamıştı bide göğüs hemen şişecek diye bişey yok benim arkadaşlarım göğsü hamileyken çok ağrıyordu hatta dokunamıyorlardı bile ama bende hafif ağrı var öyle aman aman ağrı yok canım göğüslerinin dolgunlaşmasına dikkat et benim göğüslerim iyice dolgunlaşmıştı

yya aslında bende de 3 gündür göğüs acısı var bu gün 16. gündeyim doktorum 10-16. günler sık birlikte olun dedi çalışıyoruz ama bu ağrı yumurtlamadan mı başka bişiden mi anlayamadım bi de sıcak basıyo 2 gündür o da stresten sanırım umutlanmak istemiyorum :S

Merhabalar mutterciğim, inşallah bu ay tam gaz çalışacağız. kaydirigubbakcemile3
Ama benim eşim 24, 25, 2, 27, 28 şubat tarihlrinde şehir dışında yine. mafoldumben
Tam yumurtlama zamanına denk geliyor eyvahedigeldismile Ne yapsam yanına falan mı gitsem?? aklinialirimsmile
Bu arada bugünlerde senin doğumgünün var sanırım, nice yıllara inşallah. opuyorumnanaktan Mumları üflerken güzel bi dilek tut. a.s.
Ben doğumgünümde (15 Kasım) bir sonraki doğumgünümde kucağımda bebişimin olmasını dilemiştim hihoyyyt Bu ay kalırsam tammmm doğumgünümde doğurabilirim hayırlısıyla :Saruboceq: İşte ben de bunların hayalini kuruyorum... :ecrin_bebek:
Benim adet bitti gibi, çalışmalara bugün-yarın başlayalım.

Kızlar vücut sıcaklığı takibini biliyor musunuz? Ya da acaba ovulasyon testi mi alsam??

Bir de bazı sayfalarda listeler yapmışlar. Yok SAT falan yazmışlar, hamiş kalanlar başka listeye terfi etmiş kaydirigubbakcemile2 Biz de yapalım mı??

çok teşekkür ederim dün doğum günümdü. bende diğer doğum günümde bebeğimi kucağımda istiyorum yaaa... inşallah bu ay tutar. yaa ben dediğim gibi yumurtlama dönemi olayını fazla önemsemiyorum. bak bu ay sende hamile kalırsan inşallah anlicaz yumurtlama dönemi olayını. şimdi sat.ın 14 şubattı dimi canm? bu durumda diğer ay 16 sında olman gerekiyor sanırım. şimdi bu durumda senn için önemli günler 27-28-01-02-03 oluyo ama en en önemli gün 2 mart. 2 marta we 3 mart muhakkak değerlendirin.
o listeler hangi bölümde bizde gidip girelim belki uğurlu gelir.

muttercim geçmiş doğum günün kutlu olsun canım inşallah dediğin gibi bir daha ki doğum gününe bebeğinle girersin

benim adetime 2 gün kaldi.1 hafta önce bende ayağımda bıçak saplanmış gibi bi ağrı hissediordum 2 gün sürdü.göğüslerim 4 gün boyunca cok agrıdı ve hassastı ve ara ara kasıklarımda sancı vardı ancak suanda adetime iki gün kala hepsi gecti ve hicbirsey hissetmiyorum .o yüzden umutlanmak da istemiyorum.

merhaba arkadaşlar,
bir gün arayla 2 kez ilişkimiz oldu hesapladım tam yumurtlama zamanıma denk gelmiş. aslında bebek düşünmüyoruz o yüzden korunmasız çok nadir ilişki olursa da ve riskli zamanlara denk gelirse ertesi gün hapı kullanıyordum.bu sefer yumurtlama zamanına gelmesine rağmen bir önlem almadık(niye bende bilmiyorum) ilişkiden sonra yaklaşık 10 gün oldu, biliyorum çok erken henüz şüphelenmek içn ama ağzımın son zamanlardır hiiç tadı hafiften çokgarip bir miğde bulantım oluyor sabahları. pembemsi akıntı başladı bu günde ve yine bir iki gündür kasıklarımda adet öncesi olduğum gibi kasılma ağrı var belimde ağrıyor ve halende devam ediyor bu durum. daha önce hiç böyle olmadı.
sorum şu arkadaşlar, aranızda hani adeti gecikip test yaptırıpta hamileliğini anlayana kadar benzer şeyler yaşayanlar var mı? sizce hamile olma ihtimalim var mı? şu an ki durumumuz çerçecesinde bebek için beklememiz istemememize rağmen hamile olduğumu düşünme fikri bu şüphe bile beni acayip iyi hissttiriyor heyecanlandırıyor.

kızlar ben çıkıyorum evde internete girmiyorum iş yerinde giriyorum genellikle kendinize iyi bakın pazartesi görüşmek üzere sizlere bol neşeli günler ve bir an önce bebeklerinizin olması dileğiyle hani derler ya hamilelerin duaları kabul olur diye ben sizleri tanımasamda bebekleri olmayan ve çok isteyen kişilerin hepsine dua ediyorum inşallah en kısa zamanda allahım nasip ederl....:)))

kızlar ben çıkıyorum evde internete girmiyorum iş yerinde giriyorum genellikle kendinize iyi bakın pazartesi görüşmek üzere sizlere bol neşeli günler ve bir an önce bebeklerinizin olması dileğiyle hani derler ya hamilelerin duaları kabul olur diye ben sizleri tanımasamda bebekleri olmayan ve çok isteyen kişilerin hepsine dua ediyorum inşallah en kısa zamanda allahım nasip ederl....:)))

inşallah AMİN..

ay bu topik uğurluuu..
herkez hamile olduğunu öğreniyo çok süpper.
herkez buraya gelmeli bence isteyen herkez... :))))))

Muttter cagrına cevap vermemezlik yapamazdim...
Umarım banada oyle gelir...ben 30 yasındayım esim 33 ve 1.5 yıldır evliyiz...Cok yogun ve stresli bir isim var.. gecen ekimde 8 haftalık bebegimi kalbi durdugu icin kaybettim.. ALLAH kimseye vermesin kalbini presle eziyorlarmıs gibi hissediyorsun cok kotu bir acııı... Tek basıma mucadele edemedim ve psikayatra gitti antidepresana basladım.. İlacı bırakalı 1 ay oldu gecen ay denedik olmadı bu ay cok umitliyim ama bazen bizler kendimizi o kadar kaptırıyoruz ki vucudumuza hamilelik belirtileri yasattırıyoruz.. Ama elimizde deil cunku cok istiyoruz...... Umarım mutter dedigin gibi olur ve hamile kalırız... Ama en onemlisi saglıkla hayırlısıyla kucagımıza alırız meleklerimizi... Allah herkesin kalbine gore versin...

Muttter cagrına cevap vermemezlik yapamazdim...
Umarım banada oyle gelir...ben 30 yasındayım esim 33 ve 1.5 yıldır evliyiz...Cok yogun ve stresli bir isim var.. gecen ekimde 8 haftalık bebegimi kalbi durdugu icin kaybettim.. ALLAH kimseye vermesin kalbini presle eziyorlarmıs gibi hissediyorsun cok kotu bir acııı... Tek basıma mucadele edemedim ve psikayatra gitti antidepresana basladım.. İlacı bırakalı 1 ay oldu gecen ay denedik olmadı bu ay cok umitliyim ama bazen bizler kendimizi o kadar kaptırıyoruz ki vucudumuza hamilelik belirtileri yasattırıyoruz.. Ama elimizde deil cunku cok istiyoruz...... Umarım mutter dedigin gibi olur ve hamile kalırız... Ama en onemlisi saglıkla hayırlısıyla kucagımıza alırız meleklerimizi... Allah herkesin kalbine gore versin...

gerçekten böyle bir acı yok dediğin çok çok doğru. o dönem hep eskiden taktığım üzüldüğüm şeyleri düşündüm. nekadar boş nekadar önemsizmiş meğer böyle bir acı herşeyi gölegede bırakıyormuş.
ama ben hiç hüngür hüngür ağlayamadım hiç ben kötüyüm yaa bana yardım edin diyemedim. çünkü eşim çok üzüldü onun moralini düzeltebilmek için ben sanki çokta üzülmemiş gibi yaptım. yine olur allah yine werir diye teselli eden ben oldum eşimi.
tabi sora aylar sonra eşime gel yine deneyelim dediğimde ya yine olursa ozaman ben çok üzülürüm sen takmıyosunda dedi.:kızgın:
hep yanlızken ağladım utandım ewe kapandım. kimseyle görüşmek istemedim.
kötüydü yani ya çok kara günlerdi. allah kimseye yaşatmasın bu acıyı bize tekrar göstermesin bu kötü günleri.
ben bir topik açtım boşgebelik yaşayıp tekrar hamile kalmak istiyenler diye orda bunu yaşayıp tekrar hamile kalan 1 hanımın doktoru bunu tekrar yaşama olasılığı çok düşük demiş. tekrarlamaz gibi bişiy demiş. inşallah hepimiz sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza.

liste filan diyodunuz hani kizlar...

sadeceumutdan nehaber regl si geldimi

yaa hadi şöyle güzel bir tablo hazırlamayı bilen birisi bize liste yapsın lütffen yaa..
yeni bir topik açalım topiğin adı uğurlu topik falan olsun hepimize uğurlu gelsin.
hamile kalmak istiyenler kalabilenler falan. hepimiz sonunda başarıcaz hadi listemizi yapalım.

yaa arkadaşlar benim birde problemim war.
12 şubatta başlayan reglim hala bitmedi bugün nerdeyse 10.gün. hala damlıyor.
baya baya peçeteye geliyor. karnımda ağrıyor.
birde ben bu ay baya çok oldum reglimi. nedendir bu yaa?
paraztesiye kadar hala dewam ederse doktora gidicem ama akımada bir çok şey geliyo.?
nedendir aceba?

X