Gün gün adetten öncek hamilelik belirtileri

bir haftadır acayip karın agrısı yasıyorn kızlar adet sancısı gibi kıvrandırıyor valla...ilac icmedigim icin ayağımın altına sıcak su torbası falan koyuyorum bi de sanki surekli adet olacakmısım gibi hissediyorum hadi ceylinnn insallah bende hamileyimdir. Ben bi dusuk yaptım valla hamileligimde sigaradan hic tiksinmemistim bu sefer insallah tiksinirim....

:nazar:|***KK Nick***|*YAŞ*|********SAT*********|***Kötü Tecrübe***|**Kg**|*Muhtemel REGL tarihi*|*bebeğine koymak istediği isim*|***Güncel notları***|
1|mutter| 24 |12şubat | 1 boş gebelik| 68| 14mart | rima, artun |
2|feeyong|27 |14 şubat |1 boş gebelik | 60 | 16mart | |
3| yasemincevre | 30 | 31ocak | 8.hafta kalp durması | 62 | 26şubat | rüzgar, tuyam |
4| mızmız | 24 | | 1 düşük | | | |
5| esragg | 22| 7şubat| ilk deneme | 55 | 3mart | zara, mustafa |
6| birisi |27 | 3şubat | ilk deneme |45 | 1mart | |
7|pptya87|23 | 28ocak | ----- | 63|25 şubat| ceyda, kerim |

tablo yapalım hadi bakın zar zor öğrendim tablo yapmasını.
hadi listeye girmek istiyenler yazın bilgilerinizi. yeni topik açıyorum adı ne olsun?
topimizin hamişi karar wersin ceylin söle ne olsun topiğin adı.

Son düzenleme:
:nazar:|***KK Nick***|*YAŞ*|********SAT*********|***Kötü Tecrübe***|**Kg**|*Muhtemel REGL tarihi*|*bebeğine koymak istediği isim*|***Güncel notları***|
1|mutter| 24 |12şubat | 1 boş gebelik| 68| 14mart | rima, artun |
2|feeyong|27 |14 şubat |1 boş gebelik | 60 | 16mart | |
3| yasemincevre | 30 | 31ocak | 8.hafta kalp durması | 62 | 26şubat | rüzgar, tuyam |
4| mızmız | 24 | | 1 düşük | | | |
5| esragg | | | | | | |
6| | | | | | |

tablo yapalım hadi bakın zar zor öğrendim tablo yapmasını.
hadi listeye girmek istiyenler yazın bilgilerinizi. yeni topik açıyorum adı ne olsun?
topimizin hamişi karar wersin ceylin söle ne olsun topiğin adı.

ellerine saglik cnm ugrasmissin bizim icin cook cook sagolopuyorumnanaktan

ben de listeye girmek istiyorum.
yaş 27 sat 3 şubat ilk denemesi kilo 45 muhtemel regl 1 mart

yas 30 sat 31 ocak beklenen 26 subat kotu tecrube 8 haftalık kalp durması kilo 62 isim rüzgar ve tuyam

yas 22 sat : 7 subat
beklenen regl : 3 mart
kilo : 55
isim zara , mustafa

yas 30 sat 31 ocak beklenen 26 subat kotu tecrube 8 haftalık kalp durması kilo 62 isim rüzgar ve tuyam

yas 22 sat : 7 subat
beklenen regl : 3 mart
kilo : 55
isim zara , mustafa

evet benimde ilk denemem..muttercim senmi ekliceksin bizi ?

bende bende bende istiyorum benide alın listeye yaş 23 sat 28 ocak kötü tecrübe yok kilo 63 muhtemel regl tarihi 25 şubat bebeğime koymak istedğim isim ceyda kerim.....

Kızlar hepinize merhaba. Ben aslında sizi geri plandan takip eden bir canavardım. Yeni sayılırım.

Size birşey sormak istiyorum. Vücut ısısı adetten kaç gün önce düşmeye başlar. Bilgisi olan var mı?

Beni duyan var mıııııı? Keşke duysanız derim ama duymazsanız da canınız sağolsun. Sizden kıymetli mi :)

arkadaşlar yeni iüyeyim.adettim bitiminden 1 hafta sonra akıntı başladı ve halen devam ediyor adetime 8 gün varnormalde bacaklarım ağrırdı ama aşırı ağrı var sağ elim 4 gecedir uyuşuyor hiç olmazdı ve göğisleirim aşırı ağrıyor.bilmiyoru psiklojik olabilirmi cevaplarsanız sevinirim.

arkadaşlar yeni iüyeyim.adettim bitiminden 1 hafta sonra akıntı başladı ve halen devam ediyor adetime 8 gün varnormalde bacaklarım ağrırdı ama aşırı ağrı var sağ elim 4 gecedir uyuşuyor hiç olmazdı ve göğisleirim aşırı ağrıyor.bilmiyoru psiklojik olabilirmi cevaplarsanız sevinirim.

bence psıkolojık cnm yaaaaaaa bu kadar erken bırseyler cıkmazkı

Topiğin adına öneri; Anne olmayı heyecanla bekleyenler
Yoksa açtınız mı topik?

ayyyyyyyyyy canım süpersin çok mutlu oldum ben sana demiştim zaten valla çok sevindim canın karnının ağrısı adetinin bitimine kadar devam eder ondan sonra rahatlarsın ben şu anda hamile olduğumu arada kasılmam oluyor onda anlıyorum yoksa hiç anlamıyorum ay canım hakkatten çok sevindim yaaaa içime doğmuştu benim hemen doktora gitme bir hafta geçsin kesen o zaman görülür.

hemen yaz bana ne hissediyorsun duygularını çok merak ediyorum aynı benim gibi oldun sende adet ağrılarıyla başladı ve hamilelikle sonlandı :))))))))

X