Gün gün adetten öncek hamilelik belirtileri

Hee evet canim birlikte bekleyelim yazmistim senin baya gecmis yani teste cikmiyosa bi doktora gorun bence
Pazartesi gitcem doktora bakalim hala bi umudum var belki idrarda cikmiyodur diye adet gecikmeside oluyo bende ama bu kadar olmuyodu hayirlisi Rabbim isteyen herkeze verir insallah

Pazartesi gitcem doktora bakalim hala bi umudum var belki idrarda cikmiyodur diye adet gecikmeside oluyo bende ama bu kadar olmuyodu hayirlisi Rabbim isteyen herkeze verir insallah
Ben adet oldum canim insallah sen hamilesindir :) tabiki git doktora belki idrarda cikmayabilir olabilir yani

Gecikmemin bu gün 11.günü acaba yarın bende test yapsam çıkarmı ki :/

Az önce yaptım negatif :-)
Valla bedenim bana oyun oynuyor resmen e madem yok adet olayım şiştim
Aynisini yasiyorum bende canim ne adet oluyorum be testte pozitif cikio zaten adrt gormemekten insan davul gibi olup sinir kupu oluyo bide test negatf aslinda oluruna birakip doktra git canim ben ole yapicam

Aynisini yasiyorum bende canim ne adet oluyorum be testte pozitif cikio zaten adrt gormemekten insan davul gibi olup sinir kupu oluyo bide test negatf aslinda oluruna birakip doktra git canim ben ole yapicam
Aynen 15 gün geçsin geç yumurtlama ihtimaline karşı 15 günde adet görmesem gidicem

Kızlar ben en son 24 nisanda adet oldum sonra 10 mayısta kistten dolayı kahve kırmızı karışık akıntı oldu 24 mayısta olmadı neyse dedim o akıntıda adet saydı ona göre o tarihte olurum dedim ama hala bi belirti yok testlerde negatif bi kaç tane yaptım :) bundan önce 3 düşüğüm oldu artık sevinsem mi üzülsemmi bilmiyorum Ama neden olmuyorum

Kizlarr benimde sol yumurtaligima sanki igne batiyor ara ara baya yerimden sicriyorum basim savruluyo gozlerim karario adet duzensizligi var bende ama en gec 3 gun oynuyodu son zamanlarda bu sefer adetim 2 gun gecti belimde agri gogusumde bi acima var akintim oluyo adet olcak gibi deyilim simdi bebekte bekleyince 2 gun gecmesi bile umut veriyo acaba eczaneden test alip yapsam 2 gun gecikmesiyle cikarmi ?
test yaptın mı hamile misin?inşallah hamilesindir

Arkadaşlar birşey soracağım.adet günüme 3 gün kaldı ama bebek istiyorum 30 haziranda çatlatma iğnesi oldum gögüslerimde şişlikler var fena derecede iştahım açıldı ama adet ağrısı gbi ağrıda hissediyorum kasıklarımda.hamilelikte ilk adet öncesi ağrı oluyor mu bir bilgisi olan varmı acaba ?

Arkadaşlar birşey soracağım.adet günüme 3 gün kaldı ama bebek istiyorum 30 haziranda çatlatma iğnesi oldum gögüslerimde şişlikler var fena derecede iştahım açıldı ama adet ağrısı gbi ağrıda hissediyorum kasıklarımda.hamilelikte ilk adet öncesi ağrı oluyor mu bir bilgisi olan varmı acaba ?
evet canım bazıları aynı belirtiler oluyor diyo,ama seni kendimle kıyaslarsam benim adet belirtilerim hamileliğe çok benziyo,bulantı göğüs şişliği ve şiddetli ağrı,kasıkta batma akıntı da artış açlık hissi ile birlikte bişey yiyememe,şişlik ve gaz sancısı gibi sancılanma...benim bekarlıktan bu yana belirtilerim bunlar...ha bi de acaip bi tatlı yeme isteği özelliklede revani :) adetime bi hafta falan var aynı durumdayım şimdide...inşallah seninki hamileliktendir canım,varsa kanda çıkar kan tahlili yaptır bence

Kizlar biz adetimin 10.gunu ilişkiye girmistik.22.gunu de kahverengi lekem geldi.o gün havuza girmiştim heralde onun etkisiyle adetim erken geldi sandim ama sonra pembelik bile gelmedi. Bugün 24.gunum hamile olabilir miyim acaba? Yoksa bi hafta kadar daha adeti bekleyip sabretmem mi gerek? Çok heyecanlı yim

Kizlar biz adetimin 10.gunu ilişkiye girmistik.22.gunu de kahverengi lekem geldi.o gün havuza girmiştim heralde onun etkisiyle adetim erken geldi sandim ama sonra pembelik bile gelmedi. Bugün 24.gunum hamile olabilir miyim acaba? Yoksa bi hafta kadar daha adeti bekleyip sabretmem mi gerek? Çok heyecanlı yim
Merhabaaa öncelikle umarım beklediğin melek karnında yerini almıştır :)
Benden sana tavisyem adet günün geçmeden test yapma moralin bozulmasın süpriz olsun senin için :) Rabbim hayırlısı neyse onu versin :*

evet canım bazıları aynı belirtiler oluyor diyo,ama seni kendimle kıyaslarsam benim adet belirtilerim hamileliğe çok benziyo,bulantı göğüs şişliği ve şiddetli ağrı,kasıkta batma akıntı da artış açlık hissi ile birlikte bişey yiyememe,şişlik ve gaz sancısı gibi sancılanma...benim bekarlıktan bu yana belirtilerim bunlar...ha bi de acaip bi tatlı yeme isteği özelliklede revani :) adetime bi hafta falan var aynı durumdayım şimdide...inşallah seninki hamileliktendir canım,varsa kanda çıkar kan tahlili yaptır bence
Canım Merhaba merak ettim benim belirtilerim de senin ki gibi ama beklemedeyim sen ne yaptın var mı bi gelisme???

Herkese merhaba yine ben :) kizlar bu sefer sorum şu; yarin adet olmam gerekiyor nerdeyse her ay adet belirtilerimi yasardim fakat bu ay gogus hassasiyetinden baska bisey yasamadim bugun hafif 2 gözyaşı damlasi kadar pembemsi akinti geldi o kadar onun disinda hic bisey gelmedi tum gun boyunca bu kadar bisey geldi ve ilk defa boyle oluyor. Her zaman kahverengi akinti ile direkt lekelenme olurdu ama bu defa pembe damla seklinde geldi ve kesildi acaba hamilelik belirtisi mi ?????

X