Gün gün adetten öncek hamilelik belirtileri

btly

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
147
19
Bacaklarımda burnumda ve ayağımın altında kaşıntı (ayağımın altinda yanma)
Ayağımda bıçak saplanması gibi batma
Şüpheli ilişkiden 10 gün sonra Önce sol kasığımda iğne batması gibi batma ertesi gün sağ kasığımda ağrı.
Özellikle sol göğsümde ağrı adetime 10 gün filan varken başladı.
Adetime 4-5 gün varken göğüs uçlarımda acı.
Adetime 6-7 gün varken lekelenme pembe 1-2 damla 2 gün üst üste.
Mide bulantısı şüpheli ilişkiden 1 hafta kadar sonra başladı gün boyu.
Kirpik karışması alt kirpiklerim çarpraz çarpraz duruyor.
Baş dönmesi adet günümden 10-11 gün önce.
Adetime 2-3 gün kala adet olacakmışım gibi alt karın bölgemde ağrı ve dolgunluk hissi göğüs uçlarimda acima.
En başından beri uyuma isteği adetime 1 hafta kadar varken yorgunluk halsizlik.
Çok fazla gaz.
Mide yanması.
Stres.
Sol elimde çekilme ağrı.
Ayaklarımda üşüme.
Çok rüya gördüm.
Akıntım çok arttı hatta jinekolog bile muayene sırasında söyledi adetime 6 gün vardı.
Ağzımda kuruluk. Hatta ağız kokusu.
Burnumun üstünde kaşıntı.
BİR ARKADAŞIM BUNLARI YAŞAMIŞ.SİZ NELER YAŞADINIZ LÜTFEN YARDIMCI OLUN.HERKESTE BELİRTİLER FARKLI ÇÜNKÜ:sm_confused::sm_confused::sm_confused:

aşırı bel ve bacak ağrısı yaşadım. sanki yaşlanmışımda her yerimde romatizma varmış gibi

herkeste farklı oluyor ben şu anda sadece göğüslerimde acı hissediyorum.başka bişey yok.normalde ne zaman hissedilmeye başlanıyor.

arkadaşlar neolur bana cevap yazarsanız sevinirim benim adetim 4gün sürüyordu 2aydır 3güne düştü ve buay da solbacağımdan kalkamıyorum solkasığım çok ağrıyor bacağımı altıma alamıyorum 2aydır ilk kez ğöğüs uçlarım acı var ama sadece adet göreceğim zamanlar anlayamadım tes yapmak istemiyorum

inan aynı şeyleri bende yaşıyorum.bugün adetin 22.günü ve dünden beri sanki romatizma hastası gib dizlerim ve bacaklarım ağrıyor.dün bütün gün baş ağrısı yaşadım.ve bu sabah dediğin gibi sol kasığımda bir ağrı vardı.sabah oldu.adet sancısı diyeceğim ama adet sancısı tek taraflı olmaz ve zaten adet için baya erken.bilmiyorumki.inşallah adet belirtisi değildir.senin adetinin kaçıncı günü

slm arkadaşlar bugün 24. günüm yaklaşık bir haftadır sol kasığımda ve belinde bacağımda ağrı var 3 4 gün önce farkettim vajinamda bi şişlik var bunlar hamilelik belirtisi olabilirmi sizce............

benim kasık ağrım ve karnım bıcak saplanması gibi belirtilerim oldu .
göğüslerim çok sonra acımaya basladı

• Beğen
Reactions: Pcc
arkadaşlar benim adetim dün bitti ama bilmiyorum bacağım çokkötü ve kasığım ağrıyor hani diyorlarya üstte görme acaba öyle olabilirmiyim hamile kalmayı herkes gibi bende çok istiyorum

naagihan bir test yapsan bu supheyle yasamaktansa bir arkadas 2 aylik hamile oldugunu ogrendi gecen gun o da ustune gormus hem de yogun bir sekilde bulnatilardan anlasildi en sonunda.
ama kizlar bacak ve bas agrisi ben de regle belirtisidir hep batmalarda ooyle cok da kaptirmayin, yine de test yapin rahat etsin iciniz. Insallah sizlerde bu belirtiler bebek habercisidir.

benim adetten önce ani kalkışlarda bıçak saplanması gibi batma oluyordu sağ tarafımda. bu durumdan dolayı şüphelenip hemen idrar testi yapmıştım günüm geçmeden, çünkü hiçbir zaman kasıklarımda öyle bir batma hissetmiyordum. pozitif çıktı. tek fark buydu. diğer belirtilerim adet gecikmesinden birkaç gün sonra başladı. Allah isteyen herkese nasip etsin.

kızlar benim şu anda artık 23.günüm ve benimde özellikle sol kasığımda bugün kramplar olmaya başladı ve dizlerim romatizmalı gibi ağrıyor ve bacaklarımda aynı şekilde ve hepimizin belirtileri birbirine yakın.umarım bu belirtiler hamileliğin belirtisidir.

Kizlar gecen ay bizim ilk denememizdi, ben ne belirti okuduysam basima geldi, normalde goguslerim hic agrimazdi onlar bile agridi, adetim 1 gun gecikti, ama sonunda hasta oldum.
bu ay, o kadar yogundumki sinavlarla dusunemedim, kendimi dinleyemedim. gecen ayki belirtilerin hic birini yasamadim. simdi adetime 5 gun var, bekliyorum bakalim.
bir sorum var hamile olunsada adet sancisi gibi bir sanci yasiyormus bazi kadinlar ilk ay, o sanciyi normal adet olma gunune dogrumu yasiyorsunuz yoksa erken bir zamanmi?

Arkadaşlar bendeki beliirtiler ise kasıkta iğne batması kıvamında ani ama kısa saplanmalar . .aşırı sinirlilik ve gerginlik ve adetime 3 gün kala adet olcakmışım gibi ağrı . .darısı hayırlısıyla isteyen herkesin başına . .

ben de bunların hepsini yaşıyorum daha çok yeni bugün idrar testi yaptım. 2.çizgi hafif çıktı ama eminim ki hamileyim:)

arkadaslar mrb benım reglime 15 gun var ama cok karnıma sancı giriyo başım ağrıyo burnum agrıyo midemde hafıf kötü gibi dün idrar testi yaptım negatif cıktı ama bu belırtılr hala devam edıyo acaba hamile olabilirmiyim ve testi ne zaman yapayım yazarsanız sevinirım şimdiden teşekkür ederim ALLAHinş. herkeze verir

arkadaslar mrb benım reglime 15 gun var ama cok karnıma sancı giriyo başım ağrıyo burnum agrıyo midemde hafıf kötü gibi dün idrar testi yaptım negatif cıktı ama bu belırtılr hala devam edıyo acaba hamile olabilirmiyim ve testi ne zaman yapayım yazarsanız sevinirım şimdiden teşekkür ederim ALLAHinş. herkeze verir

guzelim 15 gun kala daha sen yumurtlamadin bile buyuk ihtimalle testte cikmasi icin en az dollenmeden 10 gun gecmeli yani adete 4 gun kala. o da cikmassa cok cok normal, kandaki testte emin olunur.
yalniz senin hamilelik sandigin sanci yumurtlama sancin yani bugunler iliskiye gir esinle. bir de yumurta catlar ve nerdeyse her kadin 14 gun sonra hastalanir.

dün aksam girdik ama benım karnıma cok fazla kramp girdiği için olmadı yani şimdi hamile değilmiyimdir

kızlar ben de çok istiyorum ve çıldırmak üzereyimm:KK43: benim adetime 14 gün kala göğüslerimde acı başladı ve 2 gündür kasıklarımda hafif bir sancı var. adetime 9 gün kaldı. biz adetim (3gün sürdü) bitti 8. gün ilişkiye girdik. 27 günde bir adet oluyorum yumurtlamamdan önceydi. tutmuş mudur dersiniz? cevaplarınız ümidim ...

X