Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kalıcı Kaş Makyajı

1. Konu Sahibi : PasakliMinikTanrica #1

Kalıcı Kaş Makyajı

Kızlar tecrübesi olanlardan yada konu hakkında bilgisi olanlardan yardım istiyorum
    Kaşlarımı kalıcı makyaj ile şekillendirmek istiyorum. İnternetten araştırdım biraz. Beylikdüzü'nde oturuyorum karşı taraftakilere gidemem ama Taksim'de Bakırköy'de ve Şişli'deki bu işi profesyonel olarak yapan yerlerden fiyat aldım. Şişli'deki 300 TL'den başlıyor diyor diğer iki yer 150 ile 250 TL arası diyor. Fiyatlar hakkında da hiç bilgim yok ama güvenebileceğim bir yer olması gerek. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. Konu Sahibi : PasakliMinikTanrica #2
    galiba kimsenin konuyla ilgili bilgisi yok :1no2:

3. Konu Sahibi : PasakliMinikTanrica #3
    bir arkadaşım yaptırdı
    o kadar güzel olmuş ki görünce inanamadım,aradaki fark hiç belli olmuyora.s
    ben de kaşları seyrek ve biçimsiz biri olarak yaptırıcam önümüzdeki ay
    kesinlikle harika

4. Konu Sahibi : PasakliMinikTanrica #4
    ya arkadaşlar cidden bende yaptırmak istiyorum hiç mi yok aranızda kaş dövmesi yaptıranlar. fiyatları hakkında ve memnunmusunuz çok merek ediyoruz. bilgisi olanlar lütfen paylaşsın yaa
    BAYRAGIMIZI SEVMEYENE ALTINDAKİ DİREĞİ VERİYORUZ.turkbayragi

5. Konu Sahibi : PasakliMinikTanrica #5
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    geçen gün pazarda bi kadına gördüm siyah boya resmen akmış yeşil olmuş..iyi biyerde yaptır mutlaka...aslında bnmde ihtiyacım var ama ben kötü ihtimalı göze alamam...hergün kaş kalemiyle biraz renklendiriyorum ...

6. Konu Sahibi : PasakliMinikTanrica #6
    cnm ben zaten 5 aydır kaşlarımı yarıya kadar alıyorum devamını yukarı dogru kaş kalemiyle boyuyorum. çok güzel oluyorrrrr. ama yazın denizde havuzda ne yapcam. boyamadıgımda küçücük uzaylı gibi ondan döveme yaptırmak istiyorummm
    BAYRAGIMIZI SEVMEYENE ALTINDAKİ DİREĞİ VERİYORUZ.turkbayragi

7. Konu Sahibi : PasakliMinikTanrica #7
    ben 3 sene önce yaptırmıştım istanbul da yaptırdım 200 tl'ye çok da memnunum ama bu sıra yeniden ihtiyacım var deniz ve güneş daha çabuk yıpranmasına neden oluyor tavsiye ederim

8. Konu Sahibi : PasakliMinikTanrica #8
    Giriş tarihi
    May 2009
    ben ilk olarak nışantaşında ünlü güzellik uzmanı leyla inanıra yaptırmıştım 250 euroya ama 5 sene önce gazyet doğal ve güzeldi.geçen senede rengi çıkmaya başladığı için yakın bir güzellik uzmanı arkadaşım ücretsiz üzerinden geçti. size tavsiyem her yerde yaptırmayın uzman kişilere yaptırın kullandıkları boyar madde kaliteli ve cilde uyumlu olmalı herhangi bir reaksiyon göstermemesi için.bu arada ben açık tenliyim o yüzden siyah yerine hafif gri ve kahverengi karışımından yaptırıyorum ama yinede 2 sene sonra rengi açılmaya ve kızıllaşmaya başlıyor.yani o ilk yapıldığındaki kopkoyu görüntü gidiyor.bilginiz olsun mümkün olduğu kadar koyu yaptırın yoksa ilerde sadece turuncu bir renk kalıyor.

9. Konu Sahibi : PasakliMinikTanrica #9
    ben 5yıl önce yaptırdım sol kaşımda küçük bir yarık vardı hem o kapandı hem iki kaşım sabit aynı şekil oldu bu konuda makyaj topiginde kalıcı makyaj başlıgında paylaşımlar oradan da faydalanabilirsin

10. Konu Sahibi : PasakliMinikTanrica #10
    teşekkür ederim canım oraya da bakıyım yerimseniben a.s.

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon