Göz Makyajı Kalıcı Kaş Makyajı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

PasakliMinikTanrica

her şey güzel olacak...
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2008
12.618
9
38
Kızlar tecrübesi olanlardan yada konu hakkında bilgisi olanlardan yardım istiyorum
Kaşlarımı kalıcı makyaj ile şekillendirmek istiyorum. İnternetten araştırdım biraz. Beylikdüzü'nde oturuyorum karşı taraftakilere gidemem ama Taksim'de Bakırköy'de ve Şişli'deki bu işi profesyonel olarak yapan yerlerden fiyat aldım. Şişli'deki 300 TL'den başlıyor diyor diğer iki yer 150 ile 250 TL arası diyor. Fiyatlar hakkında da hiç bilgim yok ama güvenebileceğim bir yer olması gerek. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

bir arkadaşım yaptırdı
o kadar güzel olmuş ki görünce inanamadım,aradaki fark hiç belli olmuyora.s
ben de kaşları seyrek ve biçimsiz biri olarak yaptırıcam önümüzdeki ay
kesinlikle harika

ya arkadaşlar cidden bende yaptırmak istiyorum hiç mi yok aranızda kaş dövmesi yaptıranlar. fiyatları hakkında ve memnunmusunuz çok merek ediyoruz. bilgisi olanlar lütfen paylaşsın yaa

geçen gün pazarda bi kadına gördüm siyah boya resmen akmış yeşil olmuş..iyi biyerde yaptır mutlaka...aslında bnmde ihtiyacım var ama ben kötü ihtimalı göze alamam...hergün kaş kalemiyle biraz renklendiriyorum ...

cnm ben zaten 5 aydır kaşlarımı yarıya kadar alıyorum devamını yukarı dogru kaş kalemiyle boyuyorum. çok güzel oluyorrrrr. ama yazın denizde havuzda ne yapcam. boyamadıgımda küçücük uzaylı gibi ondan döveme yaptırmak istiyorummm

ben 3 sene önce yaptırmıştım istanbul da yaptırdım 200 tl'ye çok da memnunum ama bu sıra yeniden ihtiyacım var deniz ve güneş daha çabuk yıpranmasına neden oluyor tavsiye ederim

ben ilk olarak nışantaşında ünlü güzellik uzmanı leyla inanıra yaptırmıştım 250 euroya ama 5 sene önce gazyet doğal ve güzeldi.geçen senede rengi çıkmaya başladığı için yakın bir güzellik uzmanı arkadaşım ücretsiz üzerinden geçti. size tavsiyem her yerde yaptırmayın uzman kişilere yaptırın kullandıkları boyar madde kaliteli ve cilde uyumlu olmalı herhangi bir reaksiyon göstermemesi için.bu arada ben açık tenliyim o yüzden siyah yerine hafif gri ve kahverengi karışımından yaptırıyorum ama yinede 2 sene sonra rengi açılmaya ve kızıllaşmaya başlıyor.yani o ilk yapıldığındaki kopkoyu görüntü gidiyor.bilginiz olsun mümkün olduğu kadar koyu yaptırın yoksa ilerde sadece turuncu bir renk kalıyor.

ben 5yıl önce yaptırdım sol kaşımda küçük bir yarık vardı hem o kapandı hem iki kaşım sabit aynı şekil oldu bu konuda makyaj topiginde kalıcı makyaj başlıgında paylaşımlar oradan da faydalanabilirsin

slm kizlar bide ben bisi sorcam simdi bu kaslari yapiolar ya.. sirf boyamami yapiolar yani bizim kaslari tamamen aliolarmi sadece belirli yerdekileri alip sekilmi yapiolar? BU konuda hic bi bilgim yok bi ara bende istemistim ama sonradan kaslarimi kendi haline biraktim iyice cikmalarini bekledim ve nihayetinde gittim iyi bi kuaförde aldirdim simdi ki sekillerini cok seviyorum hic unmazdim benden böle bi kas olsun hihi kas cok önemli bence zaten yüzü gösteren güzelligin sirri gölerdedir bence bakislar cok önemli kaslarda!!!!

cnm ben zaten 5 aydır kaşlarımı yarıya kadar alıyorum devamını yukarı dogru kaş kalemiyle boyuyorum. çok güzel oluyorrrrr. ama yazın denizde havuzda ne yapcam. boyamadıgımda küçücük uzaylı gibi ondan döveme yaptırmak istiyorummm

pilot kalemle boyasanız akmaz belkı murekkeplıde olur

:lepi:Canım;
Ben ankarada oturuyorum, Geçen sene, iranlı bir arkadaşıma kaşlarıma kaş kontur yaptırdım birde gözlerime, inan bana harika oldu.yanlız bu işi yapanların ehil kimseler olması gerekiyor yoksa sonuç hüsran. Sana tavsiyem daha önce yaptırmış ve memnun kalmış olanların yaptırdığı yerlere yaptır ucuz diye sağa sola gitme.:lepi:

slm kizlar bide ben bisi sorcam simdi bu kaslari yapiolar ya.. sirf boyamami yapiolar yani bizim kaslari tamamen aliolarmi sadece belirli yerdekileri alip sekilmi yapiolar? BU konuda hic bi bilgim yok bi ara bende istemistim ama sonradan kaslarimi kendi haline biraktim iyice cikmalarini bekledim ve nihayetinde gittim iyi bi kuaförde aldirdim simdi ki sekillerini cok seviyorum hic unmazdim benden böle bi kas olsun hihi kas cok önemli bence zaten yüzü gösteren güzelligin sirri gölerdedir bence bakislar cok önemli kaslarda!!!!

CANIM KIL BU TABİ Kİ ÇIKACAK TEKRARDAN HİÇ kıl olmayan yerde çok belli oluyor hafif kavis ya da uzatma kaldırma olabilir abartmamak lazım sonuçta sahne sanatçısı degiliz benımkini daha anlayan daha çıkmadı

selamlarrr
ben de yaptırmıstım ıkı sene once falan ızmıtte ama cok acemılıgıme geldı
benım cok seyrek kaslarım 500 mılyon werdım
calısıyodum param wardı kıydım werdım
sımdı ewlıyım ıyıce dusunmek lazım
guzel yapamadı ben kalemle daha guzel cızıyorum herkes begenıyo ama akmasını ıstemıyorum
leyla ınanırı bende cok duydum o na gıtmek lazım aslında

2 sene önce 200 dolara yaptırdım .ilk yaptırdıktan 2 ay sonra yer yer açılmalar olmuştu.tekrar rötuş yaptı.(ücretsiz)
şimdi rengi açıldı .gri lacivert arası bir renk oldu.sanırınm tekrar rötuş yaptırmam gerekiyor.
yalnız bu kez daha uygun bir fiyata ve daha uzun sürecek en az 3- 4 bir şekilde yaptırmak istiyorum.tavsiye edebileceğiinz bir yer var mı ? istanbul dayım.

Ben 2 sene once yaptirdim cok memnun kaldim seneye rutus yaptiricam renk biraz aciliyormus zamanla. Arkadaslarimi goruyodum yaptirdiktam sonra kizarip sisiyodu kotu boyalar kotu ignelerle yapiyolarmis
Anadolu yakasinda yaptirdim1 saat falan model sectik tam istedigim kasa sahibim suan makyaja bile gerek kalmiyor siddetle oneririm.:)

X