Lazer Epilasyon Epicare Alexandrite Lazer Cihazı ile Epilasyon Yaptıranlar

M

melikex

Ziyaretçi
Ben 1seans gördüm bu cihazla..inşallah bitene dek devam edeceğim..sizler memnunmusunuz?uzun süre bu cihazla epilasyon uygulananınız var mı?:1closedeyes:yerimseniben

Ben 1seans gördüm bu cihazla..inşallah bitene dek devam edeceğim..sizler memnunmusunuz?uzun süre bu cihazla epilasyon uygulananınız var mı?:1closedeyes:yerimseniben

canım ben alexin 3 cihazıyla yaptım fayda görmedim.....inşallah sen görürüsünn daha yeni yaptırsdın senans alex anında döker kıllarıı ama çoğu zaöman tekrar çıkar

anında dökmüo benim cihazım,uçları yanık gibi oluo ama 3 -10 gün arasında dökülüo..yaklasık bir ay cıkmıo ve sonra yeniden cıkmaya baslıo.nedne fayda görmedin acaba..inşallah ben görürüm yaa korkutmayın beni :KK70:

sakın alekx bacak bikini yapın çık güzel yüze diodan başka yapmayın

1 seansın fiyatı ne kadar acaba ?

soğuk üflemeli olan alexandermı bu arkadaşlar

kızlar alexandra lazer epilsyonla genital ve bikini bölgeme lazer yaptırdım, 2.seans sonunda kontrol için gittim. kontrol sonrasında bikini bölgemde 7 tane fındık tanesi kadar morluk oluştu, bayramda tatile gidicem 1 hafta bile kalmadı ve bu görüntüden çok rahatsızım :KK43:((
nişantaşı epiline da yaptırdım ve yetkilileri aradığımda izlerin ne zaman geçeceği belli olmaz,güneşe çıkmayın( bikini bölgesi ve güneşe çıkmayın gerçekten komik yani) zaten lazere başlamadan önce sözleşme imzalıyosunuz!!!!!! ve onda zaten yazıyo gibi yuvarlak cevaplar vermekteler...
benim gibi lazer sonrası vücudunda morluk ya da iz olan var mı, ya da nası geçer, ne kadar sürede?? yardım lütfen

ben alexd. lazeri 4 seans yaptırdım ve hiç birinde öyle bir sonuçla karşılaşmadım canım..bir cilt doktoruna görünmende fayda var bence..

X