Anadolu yakasnda kna iin mekan

hanedan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
11
0
merhaba arkadaşlar. ben aranıza yeni katıldım. 23 mayısta evleniyorum. anadolu yakasında kına için 100-150 kişilik yer arıyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

merhaba arkadaşlar. ben aranıza yeni katıldım. 23 mayısta evleniyorum. anadolu yakasında kına için 100-150 kişilik yer arıyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Hayırlı olsun canımm a.s.
ama hangi bölümü anadolu yakasının yani maltepe tarafımı, kurtköy tarafımı, beykoz tarafımı, kadıköymü , ümraniyemi , üsküdarmı neresi olduğunu söylersen daha çok yardımcı olunabileceğini düşünüyorumhihoyyyt

sağol teşekkür ederim. ben kayışdağı tarafında oturuyorum. fakat buraya yakın semtlerde de olur. burada pek güzel yer yok çünkü. içerenköy, ataşehir, ... maltepe civarı da olabilir. ümraniye olmasını istemiyorum. orada çok trafik oluyor.

slm canım küçük çamlıcada HACEGAN RESTORAN var tek kelımeyle süperrr ama sen orayı kına ıcın dıll düğün için tutarsın öyle süper bı yer çunu sıtesı var ama eskı fotoları ben bugun gıttım anlatamam sana o yerıı gıdıp bakman gerek sozlerle ifade edemıorum yenı fotoları 10gun sora sıtede olucakmıs bı bak derım bız düğün için ortakatını tuttuk giriş tam size göre kişi sayısı olarak.ilgilen bence

slm canım küçük çamlıcada HACEGAN RESTORAN var tek kelımeyle süperrr ama sen orayı kına ıcın dıll düğün için tutarsın öyle süper bı yer çunu sıtesı var ama eskı fotoları ben bugun gıttım anlatamam sana o yerıı gıdıp bakman gerek sozlerle ifade edemıorum yenı fotoları 10gun sora sıtede olucakmıs bı bak derım bız düğün için ortakatını tuttuk giriş tam size göre kişi sayısı olarak.ilgilen bence

uzunal orayı biliyorum. terası var sanırım. sence kına için ortalama kaça tutabiliriz orayı

sağol teşekkür ederim. ben kayışdağı tarafında oturuyorum. fakat buraya yakın semtlerde de olur. burada pek güzel yer yok çünkü. içerenköy, ataşehir, ... maltepe civarı da olabilir. ümraniye olmasını istemiyorum. orada çok trafik oluyor.

cnm bende içerenköyde oturuyorum bu trio konutlarının karşısında sahanın yanında marev var bir arkadaşım orada yapmıştı çok beğeniyodu ben bizzat gidip bakmadım ama bi danış istersen mardinlilerin derneğiymiş
öğretmen evi var onun az ilerisinde ama nasıl bi kına istediğine bağlı orada sadece orkestra filan oluyo

uzunal orayı biliyorum. terası var sanırım. sence kına için ortalama kaça tutabiliriz orayı
canım 18den baslıo kısı bası ama kına ıcın nekadar ısterler bılemem sıtesınden gır bı bak ara bakalım ne dıcekler

Selamlar..Bende aynı şekilde 150-200 kişilik güzel bi mekan arıyorum. Benimki bu yaz nişan için. Çamlıca, beylerbeyi, çengelköy tarafları iyi olur diye düşünüyorum. Çamlıca da hacegan, dilek restaurant, küçük çamlıca konakları uygun yerler gibi görünüyor. Ayrıca üsküdarda dilruba, paşalimanı vs. de güzel.. Fakat nedense ben teknede nişan gibi bi şey hayal etmeye başladım..Nasıl olur kaça patlar hiç bi fikrim yok tabi..Eğer bu hayal olarak kalırsa ki öyle görünüyor bende sizlerin başka alternatif mekan fikirlerini bekliyorum..Şimdiden teşekkürler..

arkadaşlar maltepede salon bağdat die bi mekan var sitesini mutlaka inceleyin,otelden farksız direksiz ayrıca kına gecesi resımleri var sitede ordan bakın hayran kalacaksınız kına ve nişan için çok uygun bir yer biz kınayı da düğünüde orda yapmıştık bi arkadaşa..

selam canım maltepede bağdat salon bağdat diye bi yer var harika bence kesinlikle sitesini inceleyin çok tatlı bir yer,ve organizasyonu da çok hoş ben bulunhihoyyytdum sıradışıydı herşey...

X