Lazer Epilasyon Lazer epilasyon yaptırıp da ''benim tüylerim bitti'' diyen var mı?

gerçi her bünyede ayni etkiyi göstermiyor ama 5,inci seansta koltuk altının %70 inin gtmesi az çünki orası lazerde en iyi sonuç alınan yer,genital desen anlardım yalnız genital %90 çok iyi 6,da tamamen gidecek o zaman,önemli olan üzerinden epey bir zaman geçince tekrar çıkmaması ,giden yerler için söylüyorum tabi...
Ben de öyle duyduğum için panik yaptım, yoksa eskisine kıyasla şuanki halinden çok memnunum. Genital 90 olacağına koltukaltım olsaymışya nolucaktı sanki, orayı kimse görmüyor ama koltukaltı göz önünde :KK1:

Zaten %70-90 gibi azalma olur demişlerdi. Yani tamamen bitmeyecek ama bende genital %90 azalmasına rağmen koltukaltı %70te takıldı kaldı, neden olmadı anlayamadım :KK14:

anladımda sne yeniden çıktı deyince ben eskisi gibi oldu sandım korktum lazerden sonra koltukaltımda çıkmamış kıllar vardı onlar çktı şimdi şaşırdım seans öncesi bunlar yoktu demek hemen bitmicek peki genital çokmu acıyo canım yoksa koltukaltı gibimi acısı emla krem falan kullandınmı

anladımda sne yeniden çıktı deyince ben eskisi gibi oldu sandım korktum lazerden sonra koltukaltımda çıkmamış kıllar vardı onlar çktı şimdi şaşırdım seans öncesi bunlar yoktu demek hemen bitmicek peki genital çokmu acıyo canım yoksa koltukaltı gibimi acısı emla krem falan kullandınmı
Seans anında var olan tüyleri döküyor ama sonradan çıkması normal çünkü tüyler anajen evrelerindeyken lazer etki ediyor. Ama işte bir dahaki gidişte de bu sefer onları dökmesi lazım. E niye yine küçük küçük de olsa çıkıyor hep, onu da anlamıyorum =( Genitalde emla falan kullanmıyorum, öyle fazla bir acı hissetmiyorum. Yani dayanılmayacak bir şey değil. Gerçi oradaki hanımlar acı eşiğimin yüksek olduğunu ve iyi dayandığımı söylemişlerdi :KK1:

nerede yaptırdınız

kusura bakma cevap çok geç oldu. taşındım istanbuldan. ben 5 seans nişantaşındaki epiline lazer'e gitmiştim. sonra 2 yıl ara verdim. tektük kalanlar vardı. onlar devam etmişti çıkmaya. şu an bakırköy beylikdüzünde faln şubesi olan bi yere gidiorm. komple bacak ve genital için. genitalde bişe kalmadı hiç. bacakda da 4 seans gittim. tektük açık kahveler var. memnunum. fizyomed firmanın adı. 8 seans tüm bacak ve genital bikini için 850 tl ödedim.

arkadaşlar... bende uzun araştırmalar sonucunda cesaretimi topladım ve alsancaktaki novar polikliğine gittim.. daha girişten bu işin burda ne kadar ciddi yapıldığını anladım.. beni görüşme odasına aldılar.. çok güzel bi şekilde bilgilendirdiler.. kıl yapımı ve tenimi inceleyip hangi cihazlara gireceğimi söylediler..sonra başladım.. çift cihaza aldılar.. iki hafta içinde de ücretsiz ara kontrol seansına çağırdılar.. o kadar memnun kaldım ki anlatamam..herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum..

teyzem diyarbakırda yaşıyor ofis de yaptırdı fiyatları ne çok ucuz ne de çok pahalı ..komple lazer (genital,tüm bacak,koltuk altı) 250 tl bıyıkda bedava :)

ama ben antalyada yaşadığım için başka merkeze gidiyorum ve inanırmısın tüm bacağa seans başı 500 lira istediler .. koltuk altıma 80, genitale de 250 vericem..

cnm bende diyarbakırda yaptırıyorum. loreal paris güzellik merkezi diye bi yer. ah salak kafam araştrmadan etmeden arkadaşn tavsiyesi üzerine gttm. komple vücüt 1500 tık parayıda verdm. dört seans gördüm. mayıstaki seanstan sonra artk senasa almıyoruz yaz geldi diye dediler. eylülde alacaklarmış nerdeyse arada dört ay olcak yani. ve sonuç eskisnden daha kötü. hazır ince tüylerm de daha kalın çıktı. ve azalan nere varsa hepsi olduğu gibi çıktı. parayı peşn verdm. gtsem olmuyor gtmesem olmuyor. elmde olsa mahkemeye vermek istiyorum onları ::mad::

kızlar bu konuda yasal haklarımız yokmu. bu gtttğm merkez ne bi tahlil istiyor ne bi test istiyor. tek bi makinaları var, bütün bölgelere ve bütün gelen müşterileri aynı makinayı kullanıyor. çok bilinçsizce atladm olaya. ama o kadar üzülüyorum ki şimdi :KK43:

kızlar bu konuda yasal haklarımız yokmu. bu gtttğm merkez ne bi tahlil istiyor ne bi test istiyor. tek bi makinaları var, bütün bölgelere ve bütün gelen müşterileri aynı makinayı kullanıyor. çok bilinçsizce atladm olaya. ama o kadar üzülüyorum ki şimdi :KK43:

evet bende çok bilinçsizce atladım o kadar pişmanım ki hatırlamak bile moralimi bozmaya yetiyor.

ya ben de ankarada 7 kez gittim koltuk altı için. kesinlikle azaldı ama bitmedi. en son haziranda gitmiştim şu ana kadar çıkanlar var ve uzun baya bi. ankaradan ayrıldığım için burada lazer epilasyon merkezi bulamıyorum. koltuk altı kapalı şeyler giyicem diye ölüyorum :KK43:

kızlar benim 4. seanda giderken koltuklatı tüylerim bayaa azalmıştı lazer yaptrdğm yerde artk randevu vermicez sen çıkınca gelceksin dedi bnde baya ümitlendim şimdi azda olsa çıkmayan yerlerde çıktı bazıları ince bazıları hafif siyah gene çok azalma oldu ama randevu saatimi kendim ayarlıyorum en mantklı ne zaman gitmeliyim sizce benim 2 ayda oluyodu seanslarm şimdi 2 aya yakın bi zaman için randevu aldım bi bilgisi olan varmı acaba en iyi sonuç için ne zaman gitmeliyim

Son düzenleme:
arkadaşlar ben çk araştırdım bu konuyu, zaten %100 bitiyo diyen mutlaka yalan sölüyordur öle bişey mümkün deilmiş IPL'de Alexandrate'da inceltip bırakıyor ama son çıkan Diyot diye bi cihaz var hatta reklamları vardı telewizyonda bilenleriniz wardır mutlaka onunla yaptırdım ben. İsimde verebilirim Gaziemirde Jadem güzellik salonu cihazları gerçkten çk etkili son teknoloji ve cidden dier cihazlara göre acısı çk minimumda daha önce IPL'le bacağıma deneme atışı yaptırmştım sadece, onun özel bölgedeki acısını düşünemiyorum bile :O Bu konuda kesinlkle çk bilgilendirirler sizi bn gtiiğimde aynen öle oldu ve araştırdığımdada gerçkten doruları söledklerini fark ettim we o güvenle gttim iyikide gitmişim 4 seansta koltuk altım bitti özel bölge ve bacaklarım 6 seansta bitti daha doğrusu başlarken zaten %94 le %98 sonuç alınır dediler ve gerçkten dedikleri gbi sonuç aldım hiç yok gbi bişey zaten artk tek tük ince ince bi kaç tane var =)

arkadaşlar ben çk araştırdım bu konuyu, zaten %100 bitiyo diyen mutlaka yalan sölüyordur öle bişey mümkün deilmiş IPL'de Alexandrate'da inceltip bırakıyor ama son çıkan Diyot diye bi cihaz var hatta reklamları vardı telewizyonda bilenleriniz wardır mutlaka onunla yaptırdım ben. İsimde verebilirim Gaziemirde Jadem güzellik salonu cihazları gerçkten çk etkili son teknoloji ve cidden dier cihazlara göre acısı çk minimumda daha önce IPL'le bacağıma deneme atışı yaptırmştım sadece, onun özel bölgedeki acısını düşünemiyorum bile :O Bu konuda kesinlkle çk bilgilendirirler sizi bn gtiiğimde aynen öle oldu ve araştırdığımdada gerçkten doruları söledklerini fark ettim we o güvenle gttim iyikide gitmişim 4 seansta koltuk altım bitti özel bölge ve bacaklarım 6 seansta bitti daha doğrusu başlarken zaten %94 le %98 sonuç alınır dediler ve gerçkten dedikleri gbi sonuç aldım hiç yok gbi bişey zaten artk tek tük ince ince bi kaç tane var =)

cnm bitti diyosun da en sonki seansın ne zamandı?

Selam arkadaslar ben de iki ay sonra buyuk ihtimalle alexe karar verdim basliyorum tum vucud .ancak forumu arastirdim goremedim cevabi ,butun seanslarin bitti diyelim azaldi tuylerim tuysuz halim omur boyumu suruyor yoksa bir kac sene veya aymi :) cevap veririseniz sevinirim tese,kurler

Son düzenleme:
ben 3 seanstır gidiyorum 100de 95 azalma var tüm vücut gidiyorm inanılmaz döküldü bu kadarını ben de beklemiyordum hatta epilasyon yapan kız bile şaşırdı ama dediklerine göre tenim beyaz kıllar da koyu renkliymiş tam lazerin istediği gibi..Paket anlaştım çok memnunum şimdilik lazer cihazları IPL

tamamen bitmiyomuş tamamen için iğneli yaptırcen diolarda o da çok acıtıo benim arkadaşlar var 5 6 yıl sonra tekrarladı diolar ama benim için kafi süre üstelik tekrarlama o kadar az ki bacaklarda 10 - 15 taneydi 1 - 2 seansla o da yok oluomuş

bugün arkadaşlarla konuşurken üst bacakta istenilen sonuç alınamıyormuş dediler.
Aynı yüz bölgesi gibiymiş üst bacakta ama kişiden kişiye değişiyormuş.
Bende lazer yaptırmayı düşünüyordum ama üst bacakta işe yaramıyorsa insan bi düşünüyor :44:
Üst bacak yaptıranlar bilgi verirse sevinirim.

X