Lazer Epilasyon Lazer epilasyon yaptırıp da ''benim tüylerim bitti'' diyen var mı?

Yaa çok acıtıyor ve epilasyon olan yerler çizik çizik yandı kaç gün oldu geçmedi ben ne yapıcam acı çok ama yaaa:KK43:(((

canım önce çizik çizik kırmızı kızmızı oluyor evet ama bi 4 gün sonra geçiyor.. snein kaç gün oldu ? cindin çokmu hassas yada fazlamı yaktılar acaba :S

bayanlar bende her seans giderken emla krem sürüyorum 1 saat önce yoksa imkansız acıdan yaptıramam..emla kremimde bitti bunun yerine başka ne kullanabilirim hemşire ağrı kesici iç dedi ama fayda etmez emlayla bile zor dayanıyorum başka ne yapabilirim acısı için

önce doktora gidip hormon testleri olmak zorunlu mu? hormonlarda sorun varsa lazerden sonra kıllar geri çıkar mı? teşekkürler

kızlar bnm koltukaltı 2. seansım 16 haziranda yaptılar 1 aydan beri tek tük çıktı ve çıkanlarda çok ince cılız sarı tüyler alex. makinesi kullanıldı acıyı fln boşverin kızlar şu seans aralarındaki rahatlık için bile gidilir 3.seansımı teee 19 ağustosa verdiler o kdr memnunum ki anlatamam ben btn vücudu bir anda değilde parça parça yaptırma taraftarıyım koltukaltından sonra alt bacağıma yaptırıcam...

canım önce çizik çizik kırmızı kızmızı oluyor evet ama bi 4 gün sonra geçiyor.. snein kaç gün oldu ? cindin çokmu hassas yada fazlamı yaktılar acaba :S
evet beyaz tenliyim ve cildim çok hassas ben tüm vucut yaptırıyorum,2. seansım ve 1.7 deri altına iniyoruz dedi.bu nasıl olur hangi derecede olmalı bilmiyorum .))bilen varsa beni aydınlatabilirmi acaba ve bu ağrılar hergeçen seansdaha çok acıtıyor.inşlh 4 seansta geçerler ben 4 seanslık anlaştım ara seansta yapıyorlar

kızlar bnm koltukaltı 2. seansım 16 haziranda yaptılar 1 aydan beri tek tük çıktı ve çıkanlarda çok ince cılız sarı tüyler alex. makinesi kullanıldı acıyı fln boşverin kızlar şu seans aralarındaki rahatlık için bile gidilir 3.seansımı teee 19 ağustosa verdiler o kdr memnunum ki anlatamam ben btn vücudu bir anda değilde parça parça yaptırma taraftarıyım koltukaltından sonra alt bacağıma yaptırıcam...

Bende aynen böyle düşünüyorum yaa hayatımda ilk olarak bir yazı bu kadar rahat geçirdim hergün etek elbise giyiyorum hiç çekinmeden o 2 3 aylık rahatlık için bile herşeye değer..

Merhaba arkadaşlar, tüylerde bitme olanlar hangi cihazı kullandıklarını da söyleyebilirler mi? Bende yeni başlayacağım kısmetse...

şuan gözde olan alex arkadaşım bıyık için gitti 2 seansta bitti bende:lepi: tüm vucut için gidiyorum ama acıyor..sempatiksalakcinni
alex.bıyık tüylerini güçlendirmedimi ..ilginç:sm_confused:

Merhaba arkadaşlar, tüylerde bitme olanlar hangi cihazı kullandıklarını da söyleyebilirler mi? Bende yeni başlayacağım kısmetse...

ben vücut için gittim .. kullanılan cihaz alex, epicare di.

ben tüm vücut nd yag lazer koltuk altı ve bikini bölgesi yüzde 80 gitti diyebilirm 4 seans da aldıgım sonuç bu

canım peki nd yag lazerin hangi modeliyle yaptırdın epilasyonu bi de ağrısı çok fazla oluyomuş kılları temizleme süresi diğer cihazlara gör hayli uzun...bu doğru mu?

evet beyaz tenliyim ve cildim çok hassas ben tüm vucut yaptırıyorum,2. seansım ve 1.7 deri altına iniyoruz dedi.bu nasıl olur hangi derecede olmalı bilmiyorum .))bilen varsa beni aydınlatabilirmi acaba ve bu ağrılar hergeçen seansdaha çok acıtıyor.inşlh 4 seansta geçerler ben 4 seanslık anlaştım ara seansta yapıyorlar

canım benim 15 gün oldu hala çizik çizik duruyorama bir süre sonra geçiyor
ayrıca acısı hiçbi seansta geçmiyor :)
canım sen neyapcan nekadar indiklerini okadar ayrıntısına takılma biraz oluruna bırak bence
4, seanslık nasıl anlaştın anlamadım 4 seans yetmezki

canım benim 15 gün oldu hala çizik çizik duruyorama bir süre sonra geçiyor
ayrıca acısı hiçbi seansta geçmiyor :)
canım sen neyapcan nekadar indiklerini okadar ayrıntısına takılma biraz oluruna bırak bence
4, seanslık nasıl anlaştın anlamadım 4 seans yetmezki
yetmezse seansları uzatıcam ama anlamadığım sanki jilet vurulmuşgibi olması ve kılın olduğu gözenekler kaybolmuyor ufff ,moralim bozuluyor böyle görünce sizde ilk etki nasıl oldu sanki hertarafa lazeri tutmuyorlar gibi:gitme:

alex.bıyık tüylerini güçlendirmedimi ..ilginç:sm_confused:

ben vücut için gittim .. kullanılan cihaz alex, epicare di.
İLKDEFA SENDEN DUYDUM ALEX İN BIYIK BÖLGESİNİ GÜÇLENDİRDİĞİNİ OZAMAN SEANSLAR BİTTİKTEN SONRA HERTARAF GÜÇLÜ OLMASIN ŞİMDİ TEDİRGİN OLDUM..:uhm:

yüzümdekiler bitmedi inceldi.bende artık lazere gitmiorum nası olsa hep böle ince kalıo nerdeyse 3 senedir gittim yani.bende incelen tüylerimi sarartıyorum hiç şikayetim yok şuanda da :)

yüzümdekiler bitmedi inceldi.bende artık lazere gitmiorum nası olsa hep böle ince kalıo nerdeyse 3 senedir gittim yani.bende incelen tüylerimi sarartıyorum hiç şikayetim yok şuanda da :)

aa mükemmel peki ilk anki gibi değildir değilmi tüyler acaba vücuttada aynı etkiyi bırakırmı,yüzün için kaç seans gittin yazarsan sevinirima.s

Kızlar yüz bölgesi için bilmiyorum ama iğneli kesin sonuç veriyormuş. Hiç iğneli yaptırmadım ama iğneli ile kesin sonuç alanlar var. yüz bölgesi için korkuyorum iğneliden iz kalma ihtimali varmış o da kötü :KK43: Öncelikle bu kılların çıkma nedeni araştırılmalı.Genetik, hormonel vb. sonra tedavi edilmeli.eğer hormon bozukluğu varsa ilaç tedavisi mutlaka yapılmalı. ilaç tedavisi çıkan tüylerde etkili olmazmış ama tekrar tüy oluşumunu engellermiş.çıkan tüylerden de mecbur lazer ya da iğneli bir şekilde kurtulunabilir. Allah hepimizin yardımcısı olsun

X