Lazer Epilasyon Lazer epilasyon yaptırıp da ''benim tüylerim bitti'' diyen var mı?

VAZGECILMEZIM

DÜDÜKSÜZ TENCERE
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2007
4.221
651
ewet arkadaşlar sorumdan da anlaışdığı üzere net bi şekilde cvp veren olucakmı merak ediorum doğrusu :nazar:. çnkü ben sekiz seans yaptırdm kolaltıma bitmedi . tüyler çok ama çok inceldi belli bile olmuo neredeyse ama bitmedi var yani hala bazı yerlerde şakkıdı.gerçkten bi tek tüy bile kalmayan varmı aranızda -tatlicadiarzu-

Bende bu soruyu merak ediyordum.. bitti diyenler buraya.. yoksa bir ömür mekikmi dokuycaz
:eek:

umarım biter arkadaşlar bnm orda pek bi sorunum yok ama ben genital bölge için düşünüyorum umarım hepimiz bu kıl tüğden kurtulur bebişler gibi oluruz :KK66:

inşallah canım biter benimde tek isteğim bitmesi . . . ama kimseden net olarak bitti die cvp alamıorum . doktorum kendi kolatını göstetrdi bitti dedi . ama belkide yeni almıştı ve bana öle dedi . ama kadının ne bacağında ne kollarında bir tek tüy bile yokkkkk

Eee hani kimse yazmamış..demek tamamen biten yok gibi birşey... ayy ne demek bu şimdişakkıdı

ay bende merak etdim mirmirmirmir hadi arkadaslar bitdi deyin bi kacinizda icimiz rahatlasin:)

selam cnm
ben yüzümden 10 seans gittim ama lazerle bitmedi ve bitmezde
lazerin sonu iğneli epilasyon
ancak bu şekilde tamamen ve kesin kurtulursun

budamı yalan oldu şimdi:)
bende ümitlerimi lazer epilasyona bağlamıştım:)
bana genital,koltuklaltı ve altbacak için garanti verdiler yüz bölgeme yaptırmadığım için bilgim yok diğer yerlerimde incelecekmiş ayva tüyü şeklinde kalırmış deneyip görücez başka çaremiz yok

mehaba arkadaşlar bende lazer epilasyon yaptırıyorum henüz 2 seans oldu ama çok farketmedi.
ben de çok merak ediyorum lütfen bilgiler verin
kaç seanstan sonra azalıyor ya da biten varmı özellikle bacak bölgesi kaç seansta bitiyor
yoksa boşu boşuna paramıza da canımıza da yazık olmasın
Bir de her eve lazımda satılan lazer epilasyon aleti var acab nasıl bilenler varsa lütfen beni de bilgilendirsin

umutlarım tamamen tükendi :bbo: bitti diyen yok anlaşılan her ay 180 milyon veriorm .bıktım artık doktorun ırın kırınlarından . yok bitmez zatenn sadece incelir dio naniknanik . gelde yeme kafayı . . . kötükedihüso

umutlarım tamamen tükendi :bbo: bitti diyen yok anlaşılan her ay 180 milyon veriorm .bıktım artık doktorun ırın kırınlarından . yok bitmez zatenn sadece incelir dio naniknanik . gelde yeme kafayı . . . kötükedihüso

valla benide korkutdun canim ya :1shok: bende baslayacagim ama tuylen ciksin diye bekliyorum jilet yapsamda hizlansami cikmasi diye dusunuyorum, ustelik benim verecegim fiyat 380€ bitmesi 2500€ u bulur diyebilirim birde bitmeze cok uzulurum:1no2:

ben kol altıma 6 veya yanılmıyorsam 7 seans yaptırdım bitti neredeyse saymaca 3-4 tüy çıkıyor ince bi şekilde onlarada iğneli yaptırdım.bikini bölgesi 4.seansımı yaptırdım ve ben çok çok memnumum üstler tamamen bitti altta çıkanlar ise ince..çok altlara ve aralara zaten yapmıyorlar artık onlarıda nasıl halledeceğim pek bilmiyorum ama.ben yinede gayet memnumum

kızlar tamamen biten yok

benim anlamadığım bu mankenler sanatçılar nasıl böyle kılsız tüysüz allah aşkına ya :sm_confused:

biterr bende kıl mıl yokki bende okdar kıl tüy vardıkii çook rahatsız oluodum ama..şimdii hiççç yook nasıl bitti derseniz bnm sorunluydu en başta burda türkiyede alex yaptırdım bayaa hemdee ama bitmedii türkiyede bi bankada üst düzey fortföy sorumlusuydum ordan atrılıp abd de işe girdim orada gemini marka lazer yaptırıodum tüm vucut ama oda çok pahalıya mal oludo başka eyalete gidiodum birde orada tüm vucut ben yaptırdğımda yüz hariç 1450 dolardı şimdi 2000 civarında ama geminiden çok menun kaldım ama iki seans yaptrıdım ban çok pahalıya mall oluodu gittiğim eyalette kalma yol git gel baya sorunlu oluodu sonra türkiye bi yerde buldum aynı makiyenii zaten 2 ayda bir türkiye gelmek zorundaydım o ralarda yaptırdım çook memnunumm ama ütrkiyede pahalıı bayaa şimdi ucuzlamış kampanya falan yapıolarmış ama bilmiorumm..gemini dünyada en çok fda onayı alan bi alet ve abde en çok gemini ve şimdi scition super nd yağ kullanılıo istte bi merkez varmış scitionu kullanan ve çok uygunmuşş ve yaptıran memnun kalan arkdşlr var sayfada bakınn gully die bi arkdaşımız yaptırıoo ondan bilgii alabilriisnizz ama bitioo o kesin arkdaşlar unutmayın kii yurt dışında bu sorunu olan çook varr özellikke israil halkıı vee abd de erkekler daha çook yaptırıolar ben onlarad bile çıkmıo ki onlarad yenilem şansı kıllarınn bayanlardan çook daha fazlaaa kılın kesin çaresi çözümüü var ama para ve zaman lazım öle 10 seans falanda değil yüzde belki ama vucutta 6-7 seanda en çook 8 senasa biter ama öle bebek gibi değil tek tük ayva oluoo kii olmalıda ama sorun değil onlardaa.....iğneli epilasyonda rkdşlr yurt dışındaa şimdiye kadar hiiiç duymadıımm...bide doru makineyle epilasyın olun unutmayın türkiye 3 dünya ülkesii herkese güvenmeyinn 3 dünya ülkerine gönderilen cihazlar mevcut türkiyedeki çoğuu merkezde....o yüzden araştırın bilgii alınn emin olunn belki bi bilgi birikimine sahip olun yaptırınn aaa şuu yaptırmış die yaptırmayın hemen o kişinin dediğinii mesela ben anlattım bilgimii araştırın nette başka arkdaşlara bakın memnun olmayan neden olmamış olan neden olmuşş zoor değill belki zor gibi gözükoo ama zooor değill para veriosun hemde ciddii paralarr o yüzden en iyisinii bulmaya çalışınn.....kolay gelsinn.........

kızlar ben memnunum inş biticek bitmesi uzun sürüyo bilirsiniz sizde benim koltukaltım 3 seans oldu inş çıkmaz bakalım çıkmazsa yazarım size genitalimde azaldı ama daha war alt bacagıma yaptırıyorum 2 seans oldu1 seanstan sonra 3 ay oldu nokta şeklinde çıktı çok şaşırdım yeni 2 seans yaptırdım 4 seansta biter dediler bakalım inş biterse yazarım kızlar önemli olan güzel merkezle we makinelerdir iyicene araştırın öyle gidin arkadaşlar sewgilera.s.

ben koltukaltı ve bacak 6. seansa gideceğim cts günü... oldukça inceldiler ve azaldılar... ama bacaklarımda ilk birkaç seansta kaybolanlar tekrar çıktı gibi... yani alt bacakta açıkçası 5. seans sonrası daha iyi sonuç bekliyordum... ama çok fazla inceler onu inkar edemem...

normalde 6 seansta biter demişlerdi... ilk başladığımda kalındı... sanırım inceldikçe daha az etkilendi... son 2 seansım arasında jilet de kullanmadım... belki de kullanmalıydım... koltuk altımda tamamen bitmedi ama inceldiler... cts günü gittiğimde soracağım... bakalım ne cevap alacağım...

ben koltukaltı ve bacak 6. seansa gideceğim cts günü... oldukça inceldiler ve azaldılar... ama bacaklarımda ilk birkaç seansta kaybolanlar tekrar çıktı gibi... yani alt bacakta açıkçası 5. seans sonrası daha iyi sonuç bekliyordum... ama çok fazla inceler onu inkar edemem...

normalde 6 seansta biter demişlerdi... ilk başladığımda kalındı... sanırım inceldikçe daha az etkilendi... son 2 seansım arasında jilet de kullanmadım... belki de kullanmalıydım... koltuk altımda tamamen bitmedi ama inceldiler... cts günü gittiğimde soracağım... bakalım ne cevap alacağım...

Canm doktorunun vereceği cevabı merakla bekliorumm . bakalm oda kesn btmez tek tük kalır dicekmi -tatlicadiarzu-

kızlar ben memnunum inş biticek bitmesi uzun sürüyo bilirsiniz sizde benim koltukaltım 3 seans oldu inş çıkmaz bakalım çıkmazsa yazarım size genitalimde azaldı ama daha war alt bacagıma yaptırıyorum 2 seans oldu1 seanstan sonra 3 ay oldu nokta şeklinde çıktı çok şaşırdım yeni 2 seans yaptırdım 4 seansta biter dediler bakalım inş biterse yazarım kızlar önemli olan güzel merkezle we makinelerdir iyicene araştırın öyle gidin arkadaşlar sewgilera.s.

canım merhaba öncellikle . . . ben istanbuldaki merkezlerin belkide en güseline gidiorum fkat kesin bi sonuç alamadım .o yüzden yazdm zaten .:nazar:

X