Göz Makyajı Kaslari jiletlemek

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Benim bir kasimin tam kavis kismi küsmüstü. Cok dikkatli bir sekilde jiletle oradaki tüyleri kazidim ve uzun bir süre almadim kaslarimi. Sarimsak ve cesitli yaglar kullandim, kaslarim su an tamamen doldu ve eskisi gibi kalin. Uygularken dikkat edilirse gercekten etkili bir yöntem. Hatta uzun bir süre disari cikmama gibi bir imkanim olsa tümünü jiletleyip bir süre kalem kullanirdim, eminim tam istedigim gibi kalin ve siyah olurdu kaslarim... :KK31:

"Arkadasim jiletledi, cikmadi" diyenler var. Sacma geldi bana, kökünden alinsa bile cikar kaslar, jiletle cikmamasi imkansiz. Vücut tüylerimiz kaslarimiza göre daha seyrek ve az olmalarina ragmen yillardir kökünden aliyoruz, onlar bile hala cikiyor jiletlenen kas nasil cikmasin?.. :KK51:

Kızlar bazılarınızın arkadaşları kaşlarını jiletleyip bir daha çıkmadığından falan söz etmişsiniz bu çok saçma değilmi? kaşlarımızı cımbızla kökünden aldığımız halde çıkıyor yeniden jilet sadece yüzeysel kesiyor neden bir daha çıkmasınki? ben de yıllardır kaşlarımı kavisli aldırdım ve şimdi kavis bölgesinde kaş yok çıkmıyor kel kel oldu...ayrıca üst çıkış bölgesindede boşluklar oluştu kullanmadığım yağ kalmadı çok ama çok üzülüyorum....bir ay önce kaşımın üst bölgesine azıcık jilet sürdüm çünkü oradaki kıllar zayıflamış kel duruyordu bir cesaretle vurdum jileti ama kaşımın çıkış bölgesine doğru dikkatlice....1 hafta olmadan kalın çıktı kaşım bir kaç kere daha uygularsam düzelecek o bölge şimdide dün yine cesaretlenip kavis bölgemdeki ince çıkan küsen kaşlarıma vurdum jileti nasıl olsa kökü bende :KK70:
Sakın korkmayın jiletten ama tümüne asla uygulamayın çıkmasını istediğiniz bölgelere azar azar uygulayın..Biraz araştırdım dünya starları bile kaşlarını jiletletiyormuş yutdışında hatta burda bile bazı güzellik salonlarında bile kaş jiletiyle alıyorlarmış kaşları....ben sonuçtan memnun kaldım ve devam edicem ....ve haftanın 3 günü akşamları sarmısak sürüyorum oda baya etkili.....

ben jiletledim ama sadece uçlarını.çok incelmişlerdi artık çıkmıyorlardı.ancak çıkmasına çok güzel çıkıyor fakat uzun süre beklemeniz lazım benimkilerin tam yerini alması 1,5 ay sürmüştü o yüzden yazın yaptım ben sadece ailem gördü o halimi.
ilk önce 3 hafta jiletlemeden o bölgelere sarımsak ve badem yağı sürdüm.hafif çıkar gibi oldular ama benim istediğim gibi gür değillerdi.bende sadece uçlarını jiletledim ve sarımsak ve badem yağına devam ettim.3 hafta sonra güçlü ve kalın olarak geri döndü kaşlarımın uçları.şuandan bakıyorum da çıkmayan yerlerde bile kaş çıkıyor jilet sayesinde.:KK14::nazar:

Hey Allah'ım çok güldüm kendime,'kaSları jiletlemek' olarak gördüm konu başlığını:KK6:
Ne alaka dedim..

Badem yağı iyi gelir derler kaŞlara..

Kizlar bende jiletledim dediler biraz gürleşsin bir aydır kaşlarım dogru duzgun cikmadi sekil veriyim.bende ise yaramadi ben sarimsak ve badem yagi suruyorum kas cikmayan yerlerde kas cikmis bir aydan fazla zaman aldi ama sarimsak ve badem yagi ise yariyor.jiletlemeyi bidaha asla denemem:KK20:

bir aparat var içinde küçücük bir jilet var kaşının üstünden tarıyor gibi geçiyorsun, kaşları canlandırıyor.

Merhaba , kaşlarınızı jiletlerken yönüne dikkat ettiniz mi ? Bende düşünüyorum ama korkuyorum da yine aşağıya doğru çıkarsa diye

Bende bir hata yapıp bütün kaşlarımı jiletledim hemde ters yöne doğru 2 hafta oldu bazı yerleri bomboş sarımsak vs sürüyorum ama çıkmıyor yardım edin lütfen

Benim arkadaşım da jiletledi kaslari şu an seyrek çıkıyor:KK43: bence jiletlemek çözüm degil. Sarımsak ile ki l köklerini uyarıp, vazelin;arko ve içine fayda gördüğünüz herhangi bir yağdan katip her gece kaslara uygulamak daha faydalo olacaktır çünkü kil kökleri yağdan oluşur yeteri miktarda yağ takviyesi yaparsak (abartmadan) uzama ve gurlesmeye fayda sağlayacaktır. Kasla ilgili bir konu açmıştım isterseniz oraya bir bakın linkini atarım eger yasak degilse..

Bende bir hata yapıp bütün kaşlarımı jiletledim hemde ters yöne doğru 2 hafta oldu bazı yerleri bomboş sarımsak vs sürüyorum ama çıkmıyor yardım edin lütfen
Ters yön derken bir türlü anladım kaşın ucundan yaparsak mı ters yök oluyor başından yaparsak mı ?

X